Manikúra pro dospívající

Každá dívka, zejména v mladistvém věku, má tendenci vypadat dospělá a je naprosto krásná. V tomto období měla dívka první nástroje a nástroje pro péči o nehty a nehty. Ale všechno není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá: existují určitá pravidla, drobnosti a triky, které potřebujete znát, abyste zabránili poškození nehtů nebo odštípnutí laku na nehty.

Co stojí za to věnovat pozornost?

Hlavní věcí je začít se starat o nehty příliš brzy, protože mladé nehty jsou mnohem pružnější a obsahují více vlhkosti než dospělí. To pomůže v budoucnu předcházet křehkosti a loupání nehtů. Rovněž je nutné vštípit pravidla udržování hygieny nehtů v dívce od mladého věku. To je nejlepší dělat manikúru pravidelně, takže holky nehty vždy vypadají dobře-upravený. V tomto článku se pokusíme seznámit vás s některými tajemstvími a pravidly, která pomohou zachovat integritu každého nehtu a dokonalý vzhled manikúry pro každého teenagera na dlouhou dobu.

Pravidla péče o nehty, dlouhodobá manikúra

\ t

První pravidlo: po nanesení krému na ruce nikdy naneste lak na nehtovou desku. Před nanesením laku je nutné nehty odmastit. Není nic složitého: dostOtřete nehet odstraňovačem laku na nehty. Je to díky tomuto triku lak na nehty se bude držet mnohem déle.

Druhé pravidlo: nanesení základního nátěru. K prodloužení laku na nehtech je nutné použít základní nátěr. Také tato fáze zabrání zabarvení nehtu.

Třetí pravidlo: použití fixeru. Mnoho dívek obchází tuto stranu pravidla, ale pro dosažení krásné, bezchybné a dlouhodobé manikúry je jednoduše nutný fixer. Za prvé chrání hřeb před poškozením a za druhé si zachovává původní vzhled manikúry. Po zaschnutí laku stojí za to použít fixátor.

Čtvrté pravidlo: neřežte kůžičku. Když se nedoporučuje manikúra řezu kutikulou. Nejvhodnější je pohybovat se speciálním zařízením. Tam je také speciální olej pro péči o kůžičku, nezapomeňte použít.

Páté pravidlo: být schopen správně používat pilníky na nehty. Je to kvůli tomu, jak kompetentně a správně používáte pilník na nehty, stav vašich nehtů závisí. Pamatujte, že piliny a leštění nehtů by měly být přísně v jednom směru. Snažte se, aby vaše pohyby byly měkké, aby nedošlo k poškození nehtů.

Šesté pravidlo: nepoužívejte nástroje pro rychlou schnutí manikúry. Tato věc je zvyklá na mnoho dam, protože je to vlastně velmi pohodlné. Ale ve skutečnosti to není tak bezpečné. Pokud použijete takovou sušičku, pak sepřipraveni zajistit, že kvalita vaší manikúry se zhorší. Je to jednoduché: takové nástroje často obsahují aceton, který může samozřejmě poškodit vaši manikúru. Existuje další způsob, jak sušit ultrafialovou lampou, ale tato možnost není příliš bezpečná (pokud často používáte tuto metodu, ultrafialové paprsky mohou poškodit nehty). Takže je lepší zásobit čas a počkat, až vaše manikúra vyschne, bez jakýchkoliv materiálů po ruce.

Sedmé pravidlo: vždy používejte odstraňovač laku na nehty. Mnoho dospívajících dívek ho chce mechanicky odstranit při pohledu na odlupující se lak. Důrazně doporučujeme nedělat to, protože je velmi snadné poškodit samotnou nehtovou desku. Proto je nejlepším způsobem, jak odstranit lak na nehty, speciální kapalina, nejlépe bez acetonu.

Osmé pravidlo: pomalu odstraňte lak na nehty. Máte-li na nehtech gel nebo akrylové povlaky, neponáhlejte je odstranit z nehtů. Pro tyto případy existuje speciální instrukce, díky které si nehty zachovají kvalitu a nebudou poškozeny.

Deváté pravidlo: Nejlépe se vyhněte horké vodě. Po nanesení laku a v následujících sedmi hodinách buďte opatrní s příliš horkou vodou, protože to může poškodit celistvost manikúry a vše bude muset být provedeno znovu.

Desáté pravidlo: nikdy nehryzte nehty. Ano, ano, dospívající dívky, kousání nehtů je zvyk, ale je lepší se vzdát, než bude pozdě. To je tohlenávyk je překážkou pro vytvoření trvanlivé a kvalitní manikúry.

Možnosti manikúry pro dospívající dívku

No, dospívající dívka, která se chystá jít na párty s přáteli nebo se jen tak projít, často přemýšlí o tom, jaký druh laku na nehty, protože z transparentní a francouzské je opravdu snadné se unavit. V tomto případě je nejlepší udělat manikúru s přechodem z jedné světlé barvy do druhé. Můžete také použít a jiskry. Dospívající dívka může dát volnou ruku své fantazii a ozdobit nehty v různých barvách - to bude ještě podívat na její mladý věk.