Manikúra pod modrými šaty. Tajemství a jemnosti.

Modrá je právem považována za nejpestřejší, bohatou, odvážnou, luxusní a je to právě tato barva, která je spojena se všemi nejdražšími, sofistikovanějšími a elegantními. Neméně krásné jsou jeho ušlechtilé odstíny, které jsou zastoupeny v širokém sortimentu: chrpy modré, nebesky modré, nebe modré, tyrkysové nebo odstíny mořské vlny.

Snad proto, když se shromáždění na slavnostní nebo slavnostní akci, většina veletrhu poloviny lidstva dává přednost modrým šatům, zejména elegantním, sofistikovaným večerním šatům v modré barvě. Modrá barva harmonizuje s jakýmkoliv typem pleti, barvou vlasů, očima, takže věci a modré skříňové prvky jsou stejně vhodné pro téměř všechny dívky bez ohledu na jejich typ barvy. V tomto případě je hlavní věcí vybrat přesný odstín této úžasně krásné barvy.

Který lak odpovídá modrým šatům

Každá žena, bez ohledu na situaci, by měla vždy vypadat stylově, velkolepě a elegantně. Krásný účes, dokonalý make-up, vyrobený ze všech pravidel, správně zvolené oblečení, doplňky, které zdůrazňují důstojnost postavy a samozřejmě i dobře udržované ruce s manikúrou. Jak praxe ukazuje, mnoho žen čelí problému výběru laku na nehty při vytváření manikúru pod tímnebo jinou barvu oblečení, zejména pokud se jedná o oblečení červené, zelené a modré barvy, takže tento článek vám řekne tajemství a jemnosti vytvoření manikúry pod modrými šaty.

Manikúra pod modrými šaty by měla být harmonicky kombinována do barvy, odpovídat stylu šatů, organicky kombinovat s obecným stylem a obrazem. Musíte také vzít v úvahu téma a orientaci slavnostní nebo slavnostní události. Například, pokud si na podlaze položíte elegantní dlouhé šaty, manikúra by neměla být příliš světlá, vzdorná a odvádět pozornost od oděvu. Pokud jdete na párty v nočním klubu a máte na sobě hravé krátké koktejlové šaty, můžete udělat jasnější, odvážnější manikúru.

Nepoužívejte lak na nehty, který má stejný tón jako šaty. Je vhodnější použít lak na nehty na dva nebo tři odstíny tmavší oděv.

V tomto případě budou červené, vínové, růžové, karmínové odstíny laku vypadat velkolepě. Statečné dívky, které chtějí přitáhnout pozornost k sobě, můžete udělat černou, zelenou, citronovou, žlutou manikúru do modrých šatů. Ale v tomto případě by světlá a odvážná manikúra měla odpovídat vašemu stylu a vzhledu. No, takže obraz vypadá organicky, je velmi důležité nezapomenout přidat do šatníku jakoukoliv část nebo příslušenství, které bude v souladu s barvou manikúry.

Univerzální možnost, která by byla vhodná pro jakýkoli styl a událost - francouzskou manikúru. V tomto případě můžete fantazii uvolnit a ozdobit ji kamínky,korálky, perla, zlato, nahradit klasický bílý lak na špičce nehtu jinou barvou nebo odstínem, který bude ladit se stylem a barvou šatů.

Manikúra vypadá velmi krásně a originálně, ve které je tmavě modrý matný lak kombinován s lesklými vložkami stejné barvy. Pokud nosíte modré šaty v klasickém stylu, máte obchodní večeři nebo vyjednávání, je vhodnější dát na nehty lak perla, klidné a neutrální odstíny.

Modrá barva jde dobře se stříbrem, zlatem, bílou perlou. Všechny odstíny modrého laku budou vhodné pro modré letní šaty nebo letní šaty, které budou kombinovány s tónem šatů. Na nehty byste však neměli aplikovat lak na nehty, což bude přesná kopie barvy modrých šatů. Štěstí by mělo být dva nebo tři tóny tmavší.

Modrá manikúra se zlatem

Pokud mají modré šaty například modrý pásek, můžete bezpečně modelovat nehty pomocí modrého laku a zlatých stuh nebo laku. Samolepky na nehty mohou být snadno ve specializovaných kosmetických nebo parfémových prodejnách. Taková manikúra je doma velmi jednoduchá.

Nejprve naneste na připravené a čisté nehty několik vrstev modré nebo zlaté základní barvy. Poté, co je lak zcela suchý, nalepíme zlaté proužky fólie přes modrý lak a modré přes zlatý. Desky nehtů jsou shora zakryty tenkou vrstvou bezbarvého laku pro lepší fixaci manikúry.Zvláště krásné zlaté proužky samolepek se dívají na pozadí lak indigo.

Můžete také ozdobit nehty rozptylem zlatých kamínků. Mějte však na paměti, že vše by mělo být umírněné. Tato verze manikúry bude vypadat organicky, pokud šaty mají zlaté vložky, vyšívané zlatými nitěmi, se zlatým okrajem. Vzhledem k tomu, že modrá barva vypadá harmonicky se zlatem, můžete přidat zlaté šperky, zlatou tašku spojky nebo jiné stylové doplňky.

Manikúra přechodu s modulací do modrých šatů

Šaty, které mají barevné přechody a hry, vypadají velmi působivě. To může být saténová tkanina, nebo hmota, speciálně malovaná v hladkých přechodech z temného na světlo. Přechod barev na nehty můžete přenášet tmavě modrými a světle modrými laky. Pro dosažení tohoto efektu doma je to docela jednoduché. Nehty by neměly být natírány štětcem, ale houbou. Francouzi nazývají hladký přechod barev - Ombre.

Na plast by se měly aplikovat tři proužky různých odstínů modrého laku. Na proužek "duhy" aplikujeme houbovitou houbu, po které naneseme houbu na nehtovou desku tak, aby na ni byly přeneseny všechny tři barvy. První otisk houby na nehtech bude vybledlý. Nebojte se - mělo by to být. Aby stín získal jas a sytost, musíte tento postup provést alespoň desetkrát. V závěrečné fázi se na vrchol nanese vrstva bezbarvého laku. Umění přechodu na nehty bude trvat přibližně 40 minut, aleVýsledek překoná všechny vaše snahy.

Manikúra do modrých šatů s krajkou, barevnými potisky, vzory

Pokud modré šaty mají bílou krajkovou ozdobu, pak lze manikúru provést s „krajkovým“ vzorem. K tomu můžete použít speciální šablonu - ražbu, na kterou se nanáší bílý lak. Odstraňte lak ze šablon pryžovým potiskem a přeneste jej na vysušenou základní vrstvu laku. Vrchní nehty mohou být pokryty bezbarvým lakem.

Manikúra pod modrými šaty může zobrazit styl, styl šatů, převést jednotlivé prvky, vzory, ornamenty. Například, pokud je důraz na šaty na krku, můžete bezpečně použít jako základ pro vytvoření stylové a velkolepé umění nail. Pokud mají modré šaty leopardí vložky, může se tento vzor odrazit na povrchu nehtových destiček. Majitelé dlouhých nehtů mohou být poučeni manikúru se vzorem, vzorem, kamínky, jiskry. Nicméně, aby nedošlo k vulgární, vzdorný, bez chuti, neměli byste přehánět to s kamínky nebo jiskry. Pokud má model šaty květinový potisk, vzory nebo vzor, ​​můžete si to zkusit opakovat na dlouhých nehtech. Tato volba zdůrazní vaši vynikající a rafinovanou chuť.

Pokud jsou doplňky nebo ozdobné prvky jiných kontrastních barev sladěny s modrými šaty, lze je považovat za základ pro vytvoření manikúry pod modrými šaty. Do základní barvy laku můžete přidat odstín korálků, náušnic, náramek nebo jiné bižuterie. Hřebíky lze provést tři nebodvoubarevné. Hlavní věc je, aby barvy laku odpovídaly počtu barev v šatech a na obrázku.