Manikúra novin

Pro nikoho není tajemstvím, že se manikúra vyrobená za pomoci novin, konkrétně z novinových dopisů, v současné době obrací. Na tom, co jen moderní ženy módy nebudou jít, aby byly přiděleny, a ne být jako všechny ostatní. Koneckonců, všechny dívky chtějí každodenní manikúru, která by byla diskrétní, pohodlná a zároveň chytila ​​pohledy druhých. Manikúra z novin, nazvaná "Manikúra novin" vypadá neobvykle a stylově, souhlasí?

Obrovská a nejdůležitější výhoda této manikúry je, že se vždy ukáže, že je jedinečná a ne jako ostatní, každý nehet je jedinečný a má originální vzor. Důvodem je skutečnost, že text v novinách se opakuje velmi zřídka. S takovou manikúrou je místo pro fantazii neomezené. V novinách najdete mnoho různých velikostí a typů písma. Dnes si můžete udělat manikúru jen z obyčejného textu a o týden později udělat manikúru z titulků nebo reklam.

Mnozí z nich viděli tuto manikúru z novin, ale ne každý ví, jak se to dělá a kdo to vymyslel. V tomto článku řekneme, kdo to vymyslel a jak se tato manikúra provádí. Takže první věci první.

Jakmile se málo populární místní noviny rozhodly napsat článek o francouzské kosmetice a o její práci. Ale tato francouzská žena chtěla, aby se stala slavnou, že přišla s nestandardním způsobem pro manikúru. Začala dělat manikúru s pomocí novin, což byl samotný článeko ní Tímto způsobem oslavovala nejen sebe sama, ale také zvýšila hodnocení tiskové publikace, která publikovala její článek.

Pro novinovou manikúru budeme potřebovat:

 1. noviny (pokud možno ne příliš staré);
 2. Alkohol nebo vodka, můžete a čistou vodu;
 3. Světlý lak pro lepší kontrast s černými písmeny;
 4. Bavlněné pupeny nebo nejběžnější vata;
 5. Odstraňovač laků.

Tento typ manikúry můžete rychle a bez problémů opustit, aniž byste museli trávit spoustu času. Nejdříve se musíte rozhodnout pro obrázek (v tomto případě text) pro vaše nehty. Nezapomeňte, že na každém prstu bude jiný text, pokud samozřejmě nemáte 10 kopií jednoho novin.

 1. Připravte si kousky papíru s tvarem a velikostí nehtů s textem. Nyní je třeba připravit hřebíky na manikúru: vyříznout pilník na nehty, zarovnat hrany, oddělit kůžičku od nehtu o 1 milimetr;
 2. Poté naneste rovnoměrnou vrstvu lehkého laku a nechte uschnout;
 3. Nyní nejzajímavější. Je nutné navlhčit šrot z novinového papíru vodou (může to být alkohol nebo vodka) ze strany textu, ale papír nenamáčejte úplně. S hřebíkem musíte zcela odstranit veškerý tuk a pak na nehet naneste navlhčený text a vyčkejte 20 až 30 sekund, dokud nebudou písmena vytištěna. Nepohybujte papírem, jinak budou písmena rozmazaná a manikúra bude zkažená. Nemyslím si, že chcete provést několik pokusů;
 4. Opatrně oddělte papír od nehtu. Pokud jsou dopisy dobréotiskněte, nechte povrch zaschnout. Pokud to nevyšlo poprvé, nebojte se, odstraňte lak odstraňovačem nehtů a zkuste to znovu;
 5. Po vysušení nehtu můžete bezpečně aplikovat čirý lak nahoře. Chrání vaše malá písmena před rozmazáním. Opakujte všechny tyto akce s každým prstem a pak se můžete pochlubit někoho, jste udělali neobvyklou manikúru pomocí pravidelných novin.

Časté chyby při provádění tohoto typu manikúry

\ t

Na první pohled se technika novinového manikúru může zdát jednoduchá. Ale s jeho implementací můžete udělat spoustu chyb:

 1. Není nutné brát teplejší odstín základní vrstvy, který není v rozporu s barvou pokožky rukou. V opačném případě, účinek mořených nehtů, a ne vzor.
 2. Pokud barevný lak nevyschne, povrch nehtu bude hrubý a nerovný.
 3. Když aplikujete velké kusy novin, můžete skvrnit kůži kolem nehtů, díky čemuž bude manikúra vypadat nedbalá.
 4. Netlačte noviny na hřebíky vatovým tamponem nebo vatou navlhčenou bavlnou. Vzhledem k tomu, noviny jsou špatně mokré a bude pohybovat, což povede k fuzzy a matné dopisy.

Nanášejte čirý lak čistě, ne široce. V opačném případě můžete dostat rozmazané dopisy.