Manikúra nápady

V moderním světě chce každá žena vypadat jednoduše neodolatelně. Společnost vždy se zvláštní pozorností odkazuje na vzhled spravedlivého sexu. To se týká nejen módních šatních skříní, ale také doplňků, šperků a samozřejmě make-upu. To je věřil, že jestliže žena dosáhla něčeho v jejím životě, to znamená, že ona je sebevědomá, chytrá, a vést zdravý životní styl.

Každá soběstačná dáma vždy sleduje její vlasy, je vždy čistá, položená, bez ohledu na jejich barvu a délku. Přijít do práce, navštívit, a prostě jít ven na procházku bez make-upu, pravděpodobně žádná žena si nedovolí. Ruce paní jsou součástí těla, které nám dává dostatek času, a pokud se o ně nestaráte, žádný make-up na tváři nemůže skrýt váš věk. Dobře udržované ruce, není snadné se čistit, ale také mají manikúru.

Ano, být atraktivní není vůbec snadné. Kde najít, že hodně času, který trvá, aby se ve formě, mají krásné vlasy a manikúru. Ale naše pera dokonale reagují na všechny postupy, a to i ty, které lze snadno provádět doma, sedí v pohodlném křesle. Každá žena, pokud si to přeje, bude mít vždy několik minut pro sebe. Ale dělat jednoduchou manikúru doma není vůbec tak komplikovaná záležitost.

Někteří lidé si myslí, že dělat manikúru znamená, že jednoduše otřete starou barvu odstraňovačem laku na nehty a znovu ji natřete. Ale není. Jedná se o komplexní postup péče o ruce a aplikace lakuposlední fázi. Pokud budete malovat nehty a vaše ruce budou v červených skvrnách, s peelingem, pak vás žádná manikúra nezachrání. Nosit šperky na těchto rukou je prostě zločin proti sobě. Všechno vaše zlato bude vyblednout v pozadí neuspořádaných rukou.

Péče a manikúra doma

\ t

Každá žena na svém toaletním stolku má pravděpodobně mnoho různých zkumavek, které jsou magickými krémy pro péči o pleť. Takže vedle nich musí být krém na ruce. Je to od něj, že se musíte začít starat o své ruce. Navíc se doporučuje použít po každém kontaktu s vodou a lépe ji aplikovat na vlhkou pokožku. Doma je docela možné udělat manikúru, která je pro to nezbytná:

  1. Nalijte teplou vodu do lázně, doporučujeme použít infuze bylin (například heřmánek, lípa) a důkladněparní ruce. A měli byste snížit nejen nehty, ale celý kartáč.
  2. Po koupeli vymývejte ruce ubrouskem a špachtlí, aby se stáhla kůžička.
  3. Pomocí pilníku na nehty a nůžek na nehty dáte hřebíky do požadovaného tvaru.
  4. Na nehty naneste zpevňující prostředek.
  5. Zacházejte s krémem vyživujícím tuk.
  6. Nalepte nehtovou desku barevným lakem. Kdo se snaží být přirozený, tato položka je nepovinná.

Pokud alespoň jednou tento jednoduchý postup provedete, vaše pera budou vždy vypadat sto procent.

Moderní mládež miluje všechno jasné a mimořádné, pro ně se nehty pokryté bezbarvým nebo lehkým lakem zdají být nemoderní a nenápadné. Snaží se jim všemožně vyhnout. Naštěstí nyní existuje obrovská rozmanitostnápadů na manikúru .

Typy manikúry

Máte-li dostatek volného času a finančních prostředků na pravidelné návštěvy salónů krásy, nemusíte se obávat výběru typu manikúry, mistr může vždy nabídnout spoustu možností a stačí si vybrat ten, který se vám líbí. Ale ne každý má možnost navštívit salony, takže se musíte postarat o sebe a dát svým perům neodolatelný vzhled. Pokud to chcete udělat docela snadno. Existuje několik nápadů, které lze použít a implementovat doma.

Manikúra "hvězdy"

Tento typ je velmi populární mezi ženami po celou dobu a ve všech zemích. Podstataje, že na růžovém povrchu nehtu je možné a na jakékoli jiné barvě kreslit ve formě hvězd. To lze provést pomocí tenkého kartáče nebo pomocí laku.

"Manikúra s účinkem"

Nyní na policích obchodů kosmetických oddělení, které nelze najít pouze laky. V poslední době, lak s účinkem praskání se stala velmi populární. Tam jsou také laky, které jsou lisovány jako kovové povrchy. Všechno to vypadá velmi působivě.

„Měsíční manikúra“

Tento typ manikúry je poměrně starý. Někteří slavní lidé stále dávají přednost ostatním. V podstatě je to francouzský protiklad. Doma je zde možnost použití laku různých barev, aby se každá manikúra. Jednou z možností je použít půlměsíc jiné barvy na červenou nebo růžovou základnu.

"Manikúra s hieroglyfy"

Tento typ odkazuje na francouzské manikúry a doma je to obtížné, ale možné. Jsi-li jednostranný a usilovný člověk, pak jsi docela schopný. Zahrňte všechny své představy a experimenty. V poslední době jsou hieroglyfy na růžové nehtové desce velmi populární. Není to lehké, ale stále nezapomenutelné.

"Manikúra s květinami"

Květinový ornament na nehtech je stále populárnější. Ale stojí za to připomenout, že s tímto základem by měla být tak jemně, jak je to možné, pak dostanete skutečný heřmánekpole na nehty.

"Třpytky jsou vždy v módě"

Nejen designéři ve své práci rádi používají lesklé prvky, ale i manikúra s nimi vypadá skvěle. V prodeji jsou připravené laky, které již mají třpyt v jejich složení. Můžete si také koupit vícebarevné jiskry, a pak je zdobí nehty malované s jakýmkoliv lakem.

"Piercing na nehty"

Ukazuje se, že takový postup se děje nejen na pupecích, nozdrách, rtech, ale i na nehtech. Pokud jste fanouškem všech neobvyklých, pak můžete bezpečně používat. To je nyní docela módní mezi mladými lidmi. K zdobení nehtů se navíc používají i drahokamy.

Pokud si přejete, můžete dělat téměř jakoukoli manikúru doma, hlavní věc je, že to chcete velmi chtít.

Některé moderní myšlenky pro manikúru

Dělat manikúru, nezapomeňte, že s ním budeme muset jít do práce, dělat domácí práce, takže po všech jeho pohodlí a praktičnost by měla být na prvním místě. Zde je několik nápadů, které vám pomohou cítit se pohodlně s takovými nehty všude.

Čtvercové hřebíky, Malovat špičky nehtové desky v červené barvě a vytvořit úsměv jako čára. To bude jen vizuálně prodloužit vaše nehty. Zbytek povrchu nehtu lze natřít světlejším lakem. Na hřebík prstu prstenec pomocí kamínky, aby se obrázek. Který vytvoří určitý obraz. Tato manikúra je ideální pro každou situaci.

Manikúra etnické malby

Pokud anonarozený umělec, můžete, vyzbrojený tenkým kartáčem, pokusit se vytvořit nezapomenutelnou manikúru. Jako základ je třeba vzít žlutý lak a aplikovat na něj etnické motivy. Bude nejlepší se podívat, zda bude takové kreslení na jednom prstu. Tato myšlenka je vhodná pro krátké nehty. Pro dámy, které se nepředstavují s krátkými nehty, je další možnost v pořádku.

Geometrie na nehtech

Tato odrůda je ideální pro ty, kteří oceňují stručnost a raději používají diskrétní tóny. Použití kovových pásek, které dokonale maskují přechody z jedné barvy do druhé, se stalo docela módním. To dává úplnost a přesnost. Pevně ​​vstupuje do módy pro všechny geometrické tvary, takže je tato manikúra populární. Geometrické nehtové umění se nejčastěji provádí v černobílých barvách, ale odvážné barvy mohou být také použity jasnější barvy.

Manikúra novin

Pro mnohé to bude pravděpodobně objev, že nejrozšířenější noviny mohou být použity k výrobě opravdového mistrovského díla. K tomu není třeba nic nadpřirozeného a v každém domě jsou noviny. Nejdříve je třeba hřebíky zakrýt lakem jakékoli barvy, pro větší nasycení můžete vytvořit několik vrstev. Po úplném vysušení zalijeme spoustou alkoholu do hromady a pomocí pinzety na něj vložíme kus novin, podržíme ho několik vteřin a aplikujeme na nehet. Po tomto kroku provedeme stejný postup se všemi nehty. Pro posílení horního krytulak, samozřejmě, že není namaloval na své tiskové práce.

„Manikúra vody“

Dokonce i obyčejná voda a párátka mohou být užitečné i pro vytváření krásných nehtů. Nejdříve důkladně rozprášte prsty krémem, pak přidejte vícebarevné laky po kapkách do vody a vytvořte vzorek pomocí párátka. Jemně připevněte hřeb, pouze zpočátku odstraňte přebytečný lakový film. Tento pohled je ideální pro každý den a situaci. Všechny tyto manipulace musí být opakovány se všemi nehty.

Hřebíky Halloween

Před svátkem chce každá dívka a žena dát svůj vzhled neobvyklý, pro svátek Halloween, zejména tento druh manikúry nenechá nikoho lhostejného. Pro vytvoření obrazu je nutné pouze skladovat na akrylových barvách a tenké vlákno. Nejdříve je nutné lak na nehty. Je třeba mít na paměti, že pokud jsou nehty krátké, pak zakryjeme celou nehtovou desku a dlouhými nehty pouze vyčnívající okraj. Tónový lak může být přizpůsoben barvě slavnostního oblečení. Dále přejděte k nanesení pásu akrylovou barvou, a pokud to není k dispozici, pak prostý lak. Špička štětce je nutná k nakreslení tenké pavučiny, můžete dýně. Základ by měl být kontrastován se vzorem pro větší expresivitu.

"Měsíční manikúra"

Tento typ nehtové dekorace vypadá originálně, i když se to dělá jednoduše. V růstové zóně nehtové desky je natřen bílý lakpůlměsíc a zbytek nehtu by měl být natřený jasněji. Tvar měsíce navíc může odpovídat každé měsíční fázi, počínaje novým měsícem a končícím úplňkem.

Abychom to shrnuli, můžeme říci, že dělat vaše pera krásná a dát jim dobře upravený vzhled není vůbec těžké, hlavní věc je opravdu chtít. Nemáte-li zvláštní umělecké dovednosti, ale pouze fantazii, můžete si vytvořit vlastní umělecké dílo vlastníma rukama.

Chcete-li se podívat na fotografii, můžete si prohlédnout sbírku příkladů měsíční manikúry !!!

Foto


) 158)