Manikúra na velmi krátkých nehtech: luxus a krása pro každý den

Jen několik procent krásných mladých žen se může pochlubit krásnými a dlouhými nehty, ale z velké části se kvůli různým okolnostem musí spokojit s poměrně krátkými nehty. A co dělat v tomto případě, skrýt ruce pod stolem? Vůbec ne, protože * manikúra na velmi krátkých nehtech * není o nic méně ženská a atraktivní, za předpokladu, že vaše ruce jsou dobře upravené.

Tajemství dokonalé manikúry:

Prvním a nejdůležitějším pravidlem je přesnost. To platí nejen pro jednotnou aplikaci, ale pravidelnou péči o kůži kolem nehtu, bez otřepů atd.

Tvar čtverce, který získává stále větší popularitu, nelze označit za úspěšný, pokud jde o krátké nehty. Výjimkou jsou elegantní a štíhlé prsty. Pro všechny ostatní je lepší zůstat na oválné verzi.

Odstranění kutikuly pomůže, i když ne moc, ale stále zvětší délku nehtu. Dnes existuje několik možností pro odstranění, z nichž si můžete vybrat to nejlepší pro vás.

Zdá se, že je to rozdíl 1 mm a není významný, ale na krátkých nehtech je velmi nápadný a nevytváří krásný vzhled, takže sledujte délku.

Drobné triky od profesionálních mistrů:

 • Nůžky na nehty budou vypadat neuvěřitelně žensky, pokud budou potaženy tmavě zbarveným lakem, takže nechtěné plochy zůstanou po stranách.
 • Světlé barvy jsou vhodnější pro čtvercový tvar, tmavé barvy jsou vhodné pro ovál.
 • Podélné pruhy a vizuální výkresyzvětšit délku měsíčku a pomoci skrýt malé hrboly.
 • Francouzská manikúra je dobrým řešením pro natažení délky, zejména pokud se používá tmavá barva k natírání špičky.
 • Chybný názor je, že by měly být zakázány třpytky a kamínky. Jejich použití je docela přijatelné, pokud používáte malé množství.
 • * Manikúra na velmi krátkých nehtech * netoleruje těžké prvky ve formě modelování a hojnosti šperků. Použití více než 3 odstínů současně není žádoucí.
 • Čím kratší nehty, tím blíže ke konci byste měli umístit obrázek.

Několik nápadů na „krátkou“ manikúru:

Francouzská manikúra je klasikou, která neztrácí význam. To je přesně verze pro, kterou lze říci - jak svátek, tak svět ... Nepřekvapte, ale zpočátku byla francouzská manikúra vytvořena jen pro krátké nehty. Hlavním důvodem úspěchu je poměrně úzký úsměv, který se shoduje ve velikosti na všech prstech.

Měsíční manikúra je stejná francouzská manikúra, prováděná pouze opačně, protože barevná lišta je umístěna na základně, a nikoliv od obvyklé hrany. Vypadá dobře a měkké pastelové barvy a jasně nasycené.

 1. Připravené nehty by měly být aplikovány na základ nehtů nebo bezbarvý lak.
 2. Natřete nehtovou desku lakem barvy, kterou bude otvor, obvykle je světlejší ve vztahu k základnímu tónu.
 3. Uzavřete část potřebnou pro studnu pomocí šablony.
 4. Natřete nehty základním lakem a vyčistětešablon.
 5. Fixační prostředek aplikovaný po vysušení prodlouží životnost manikúry.

Ombre - je stále populárnější nejen v oblečení, ale iv manikúru. Hlavní tajemství spočívá ve správném výběru odstínů, plynule přecházejících z jednoho do druhého. Pokud jste trpěliví a pilní, můžete tuto možnost vyzkoušet sami pomocí několika tónů laku a pěnové houby, ale stále je tomu tak, když je lepší požádat o pomoc mistra.

Motivy hadů, stejně jako jiné zvířecí motivy, zůstávají trendy bez ohledu na sezónu. K provedení tohoto zdánlivě složitého tisku budete potřebovat plastovou síťovinu, dva barevné laky a trochu trpělivosti.

 1. Připravené a odmastěné nehty by měly být pokryty jasnějším lakem vybraných tónů.
 2. Poté, co vrstva peří uschne, aplikujte druhou, ale pouze jinou barvu. Zatímco druhá vrstva je mokrá síťovinou s malými póry tvoří vzor podobný hadí kůži.
 3. Výsledek se upraví vrstvou bezbarvého laku.

Monotónní manikúra, na rozdíl od chybného názoru, nevypadá vůbec nudně, pokud nepoužíváte levný lak pochybné kvality. Různé barvy vám umožní vytvořit si každý den jasnou dovolenou pro vaše ruce a zároveň vytvořit pozitivní náladu pro sebe.

V návaznosti na tipy, brzy uvidíte, že * manikúra na velmi krátkých nehtech * vypadá neméně zajímavé a přestat skrývat ruce do kapes a pod stolem.