Manikúra na slavnostní večer

Plánování slavnostního večera je vždy spojeno s dívkami se zvláštní svátostí. Vyberou si své oblíbené šaty, vyrobí lehký make-up a, samozřejmě, je třeba dokončit obraz s večerním designem nehtů. Manikúra by v tomto případě měla být originální a jedinečná. Design závisí na oblečení, které budete nosit, a na tématu samotné akce. Je důležité, aby manikúra byla v souladu s šaty, ale co je nejdůležitější, musí být provedeno podle pravidel. Proto je lepší kontaktovat odborníky a prohlédnout si video o tom, jak je takový nádherný design vytvořen.

Nejprve je třeba připravit nehty, dát je do pořádku. Ruce by měly být navlhčeny speciálním krémem. Další, vyzbrojený pilníkem na nehty a dalšími nástroji na manikúru, byste měli zastřihnout nehty a odstranit kůžičku. Nyní můžete přistoupit k samotnému výkresu.

Máte-li krátké nehty, pak si můžete být jisti, že taková manikúra bude vypadat stejně krásně jako na dlouhých nehtech. Toto video představuje například obdélníkový tvar nehtů.

Začněte nanesením podkladu pod lak. Poté, co je první vrstva zcela suchá, se nanese černá barva a ve třetím stupni se nanese vrstva modrého odstínu s třpytkami. To zdůrazní kouzlo večerní akce. Po dokončení můžete ozdobit nehty obrazy květin nebo jiných vzorů. A na konci toho všeho je fixován speciálním bezbarvým lakem. Vaše manikúra bude tedy v nadcházejícím večeru prostě neodolatelná.