Manikúra "Květina francouzština"

Při první zmínce o francouzské manikúre se v naší představě vynoří obraz krásných a dobře upravených nehtů s úhledným bílým lemem na konci. Reprodukce takové manikúry zůstala ve vzdálené minulosti. Dnes, krásné dámy dávají přednost bohatší dekor, ignoruje všechna stará pravidla a techniky.

Květinová francouzská manikúra vám poskytne nezapomenutelný nádech odstínů a barev. V této podobě je vše vítáno - od manikúry "vzhůru nohama" až po úsměv na nehtech.

Pro ty, kteří se nebojí odvážných rozhodnutí, je dobré vytvořit si na nehtech módní bundu s „úsměvem“. Doma, tato nádhera není každý může dělat správně, ale pokud změníte směr trochu, a správně nastínit okraje, pak všichni kolem vás mohou prokázat svou dokonalou novou manikúru. A vytvořit skutečný květinový design pomůže - světlé květy.

Nakreslete doma manikúru "Květinová francouzština"

Každý návrh vyžaduje své vlastní nástroje a materiál, takže jejich plná dostupnost je zárukou úspěšně dokončené manikúry.

Je třeba vytvořitkvětina francouzština:

  • základnu pro nehtovou desku;
  • bílý, krémový, mléčný, žlutý a oranžový lak;
  • zubní kartáček na obrázky nebo tečky;
  • palety ze skla, filmu nebo plastu.

Než začnete vytvářet design, věnujte pozornost některým jemnostem procesu.

Każdý návrh vyżaduje předbężnou přípravu, proto tuto etapu navrhovaného manikúru neignorujte. Připravte si nehty na přirozenou barvu, a pokud je to nutné, uložte je a vyleštěte.

Lucky si vybírají libovolné odstíny, ale musí být zakoupeny mléčné a bílé barvy. Malé množství zbytků jasných barev i v tomto designu najde uplatnění.

Jako paletu můžete použít jakýkoliv vhodný plochý povrch krytů nebo filmů.

S pomocí teček budete muset kreslit květiny. Pokud takový nástroj není k dispozici, vyměňte jej za tenký kolík, kuličkové pero nebo špičatou šipku.

Úplný popis vytvoření francouzského květu

V první fázi je velmi důležité správně nakreslit „linii úsměvů“. Chcete-li získat aktuální a jasnou linii, musíte se uvolnit, soustředit, rovnoměrně natřít okraj nehtu lakem. Pro tyto účely vyberte světlé barvy - mléko, bílou nebo krémovou.

Za účelem zakrytí všech nesrovnalostí v designu trati umístěte květiny na jejich hranici. To by mělo být provedeno s úhledným dotekem špendlíku nebo špičaté šipky. Pro jasnější manikúru přidejte do celkového pozadí růžové barvy.
Zvláštní pozornost věnujte středu květu, zpravidla musí být natřeny žlutým nebo oranžovým lakem. Nízká a jemná kresba - výsledek krásné manikúry.

Květinová výzdoba

Květina se objeví na nehtech pouze tehdy nádherně a reálně, pokud je na její vzhled „nakreslen“ malý zelený odstín. Několik tahů zelené barvy s tenkým kartáčem dokáže oživit nejvíc nudný obraz.

Poslední etapa umožňuje skrýt drobné závady a dosáhnout dokonalého designu. V tomto případě bude do práce zapojen fixer.

Kamínky pomohou vytvořit slavnostní pohled na manikúru. Bílé camomiles se žlutým středem vypadají na zeleném pozadí velmi originálně. Chcete-li vytvořit takovou dokonalost na nehtech, musíte udělat zelený lak hrany na nehty a "rostlinné" bílé chamomiles s bílým středem na to.

Ukazuje se, že se správným vytvořením takového slušebního saka vypadá velmi zajímavě a jeho práce mu nezmizímáte spoustu času. A když cvičíte malbu na nehty, bude vám to trvat jen pár minut, než dostanete manikúru. Proto je tento design dobrý jak pro svatební oslavu, tak pro rande v romantickém stylu.

Fanoušci francouzské manikúry mohou svůj styl obohatit uklidňujícími květinovými odstíny. Vyzvednout béžové nebo mléčné květy, slabé žluté centrum a ne světlé zelené. A pak vaše manikúra dostane úplně jiný vzhled.