Manikúra "Kočičí oko"

Světlá a jedinečná manikúra ve stylu „Cat's Eye“ vás jistě potěší, protože je novinkou moderního nehtového průmyslu a know-how od nejlepších světových stylistů. Manikúra „Kočičí oko“ prováděná profesionálním mistrem nehtů vám umožní napodobit strukturu drahokamu, který je na povrchu nehtové desky znám stejným názvem. Účinek je prostě ohromující - krása a spolehlivost takového lakování získá srdce každé ženy.

Tento typ manikúry se provádí pomocí jedinečného magnetického polštáře od firmy Lianail, který je zároveň velmi jednoduchý na používání, ale skrývá některá jeho tajemství a triky. Lak aplikovaný profesionálem se vyznačuje dokonale hladkým povrchem, jasným a hlubokým leskem jako to, co vidíme v chytrých kočičích očích, tento styl v designu nehtů byl milován mnoha.

Firmy, které pracují na tvorbě produktů pro manikúru, se vždy snaží své výrobky vylepšovat a vytvářet něco skutečně nového a originálního. Nedávno se objevil magnetický polštář na gely rychle se stal pocitem ve světě nehtového designu a zamiloval se do znalců původní manikúry. Magnet přivedený do aplikovaného laku vám umožní vytvořit na povrchu nehtu jedinečné vzory a jedinečné vzory - dokonce i prostý lak jde ve formě trojrozměrných vzorů. Magnety pro takové laky z různých firem jsou obvykle zaměnitelné.

Přednosti magnetického polštáře na oči pro kočičí oko

Nezpochybnitelnévýhody této řady magnetických laků z perleťových perel: všechny jejich odstíny jsou velmi jasné a živé, lak je za určitých podmínek extrémně trvanlivý, a to i přesto, že je odborníci velmi rychle a snadno aplikují; překvapuje svou hlubokou brilancí a hraje s odstíny, když na něj dopadají sluneční paprsky. Hlavním tajemstvím tohoto laku je přítomnost množství drobných kovových částic, které jsou pod vlivem magnetu, tvořící zvláštní linie a objem. Kresba vytvořená takovou manikúrou může být odstraněna pouze pomocí speciální kompozice.

Odborníci na nehty provádějí tento design nehtů s dokonalým dodržováním celé řady nezbytných úkonů, s použitím pouze certifikované a profesionální kosmetiky, což zaručuje výsledek, který je v každém smyslu brilantní! Mistr může na přání klienta ozdobit nehty vyrobené takovou technikou kamínky, kameny, sametovým pískem.

Gelový lak „Cat's Eye“, který používá specialista v lakové řadě, je jedinečný, jedinečný a elegantní, ale pokud se rozhodnete jej aplikovat sami nebo ho svěřit zaměstnanci bez řádných zkušeností, nikdo nezaručuje z rukou profesionálů. Aby se předešlo nepříjemným problémům s lakovým povlakem - trhliny, štěpky, ztráta originálního vzhledu - obraťte se pouze na zavedené mistry, kteří znají všechny drobnosti práce s manikúrouoko “a schopný poskytnout vám dokonalý vzhled nehtů a skvělou náladu na další dva týdny!

Péče o manikúru kočičího oka

\ t

Pro manikúru "Kočičí oko" vás potěšilo co nejdéle, manikérka striktně dodržuje všechna pravidla pro aplikaci tohoto jedinečného povlaku. Můžete si udržet vynikající vzhled aplikované manikúry po velmi dlouhou dobu a užívat si lesku kočičího oka, dokonce i dělat všechny domácí práce, pokud budete postupovat podle několika jednoduchých pravidel:

  • Nedovolte, aby se do tohoto nátěru dostaly alkoholické roztoky, aceton, jakékoli domácí rozpouštěcí prostředky, proto doporučujeme, abyste všechny domácí práce prováděli v silných gumových rukavicích.
  • Také nehty by neměly být vystaveny různým zatížením - nemůžete je používat jako škrabku, šroubovák, vyhýbat se i něčemu, co by s nimi mělo být - to povede rychle k zničení lakového povlaku a nic ho nezachrání.
  • Prvních 48 hodin po nanesení nátěru se vyhněte kontaktu nehtů s horkou vodou, parou - návštěva vany, sauna by měla být odložena na následující dny, aby se předešlo problémům s nátěrem.

Dodržování těchto jednoduchých doporučení vám umožní udržet lak na laku Cat's Eye po dobu až dvaceti dnů, ale odborníci se domnívají, že nátěr by měl být změněn alespoň jednou za 14 dní, protože po delší době se gelový lak dostane do příliš velkého množství. těsný kontakt s nehtovou destičkou a vysušte ji, abyste ji mohli použít k jejímu odstraněníčas, úsilí a speciální prostředky.

Navštivte mistra nehtové služby častěji, abyste obnovili lak na jeho poškvrněné a částečně ztratili své vlastnosti bývalé slávy a barvy!