Manikúra "Jin-Jang" na nehtech: fotografie kreseb a návrhů

V čínském učení je Yin-Yang symbolem dvou protikladů. Byl zobrazen jako linie rozdělující kruh na dvě strany, které ztělesňují nekonečno. Dva body, světlo v tmavé barvě a tmavé světlo, jsou vzájemně sladěny a symetricky umístěny uvnitř kruhu. Každá strana říká, že má začátek opačné strany. Spojení s tímto symbolem je zcela jiné: dobro a zlo, nebe a země, muž a žena. Vesmír je tvořen kontrasty, které jsou v jednotě celé, každá žena se snaží vytvořit dokonalý vzhled. V této věci je každý detail důležitý, od třpytu v očích až po jemné a dobře udržované ruce. Ruce mohou říct hodně o jejich majiteli: její nálada, charakter. Manikúra je rituál, který zdůrazňuje nejen vzhled, ale i kreativní podněty.

Symbol Feng Shui získal širokou popularitu po celém světě. Manikúra ve stylu Yin-Yang je jednoduchá v provedení a je módním trendem moderního umění nail. To je také věřil, že přináší úspěch a přitahuje štěstí. Mohou doplnit libovolný obrázek. Harmonicky se vmísí do obchodního obrazu pracovníka úřadu a do večerních šatů okouzlující ženy. Ponořte se do tajemného světa východu a vytvořte na svých nehtech design věčné konfrontace temnoty a světla.

Ve specializovaných salonech krásy je poptávka po fotografování nehtů s obrazem jin-jangu. Postup je snadný a nevyžaduje mnoho času. Na nehty lepidlo speciálnífoto nálepka a fix lak. Vyděsit spravedlivé sexuální ceny tohoto nového produktu. Reprodukujte krásu designu a v důvěrné atmosféře.

Hlavní pravidla řádné manikúry

\ t
  • Správně vybraná forma vizuálně prodlužuje nehet. Pokud máte dlouhé prsty od přírody, pak se vejdete do čtvercového tvaru. Mandlový tvar a oválný tvar dodá kouzlo dívkám, které mají krátké prsty.
  • Pro dokonalou manikúru potřebujete každodenní péči o nehty. Použijte klasický a evropský postup pro odstranění kůžičky. Klasická traumatická metoda by měla být opatrná a opatrná. Předehřejte pokožku rukou předem a odstřihněte pouze mrtvé oblasti epidermy. Manikúra by měla být dezinfikována, aby se zabránilo pronikání mikrobů do nehtové destičky. Pokud se čistíte sami, použijte evropskou metodu, což je nejbezpečnější způsob, kterým je použití olejů a krémů na změkčení kůžičky. Pak se snadno odstraní dřevem nebo oranžovou tyčí.
  • Nechte hřebíky stejnou délku. Musí být opatrní a nesmí zasahovat do provádění prací v domácnosti.
  • Zamyslete se opatrněobrázek. Nakreslete náčrt.

Nápady provedení provedení Yin-Yang

  • Klasické kreslení. Designová zábrana je přenášena ve dvou tradičních barvách. Základna je bílá nebo černá. Před nanesením základny nejprve nechte hřebík bezbarvým lakem, nedovolí, aby se nehtová deska zbarvila žlutě. Sledujte přesnost a jasnost výkonu, sebemenší skvrna může přinést nedbalý pohled na celou kompozici. Linka uprostřed rozděluje prostor na dvě nekonečné ryby. Jedna část je kompletně natřena černě (bílá). Pomocí teček položte bílou tečku na černém pozadí a duplikujte v opačném směru. Hřebíky jsou pokryty fixačním činidlem.
  • Lunar Yin-Yang. Pásy speciálně určené pro francouzskou manikúru pomáhají zobrazovat na polovině nehtu kus měsíce s kruhem uprostřed. Můžete si vybrat libovolnou barvu. Vypadá to perfektně písčitě zlatý. Zbytek nehtu je natřen černým lakem. Konečným dotekem je aplikace kapiček opačných barev.
  • Ve specializovaných prodejnách jsou samolepky se symbolem orientální filozofie. Základem pro kreslení může být libovolný tónový lak. Ale práce s nálepkou vyžaduje asistenta, protože bude obtížné se vyrovnat s lepeným obrazem a lakem.
  • Při použití polymerové hlíny je možné na nehtech ztvárnit a nail-art. Přidejte třpyt ke známému vzoru a užijte si kombinaci sofistikovanosti a půvabu.
  • Technologie, která změnila obvyklou manikúrusvět - ražení. Jedinečné návrhy jsou nyní cenově dostupnější a pravděpodobnost jejich brilantního výkonu prudce vzrostla na oblohu. Základní sada se skládá ze šablonových disků, razítka a škrabky. Výběrem šablony Yin-Yang můžete snadno ztvárnit různé linie na nehtech a zprostředkovat orientální chuť.

Možnosti barev, myslet mimo krabici

Se správnou kombinací barev se můžete vyhnout nudné rutině tím, že se manikúra stane stylovou a originální. Tradiční barva symbolu protikladů může být nahrazena jinou paletou. Kontrast žluté a tmavé, gradient modré a růžové, sněhobílý a lilac vypadají na rukou výborně. Nahraďte jednu ze standardních barev, můžete je zabarvit červeně, modře, zeleně. Vezměte inspiraci z jasných obrázků, z video lekcí a ztělesněte je na nehty. Teď tam bude štěstí.

Design provedený černobíle se nikdy nestane zastaralým. Je vybrán dívkami, které jasně vědí, čeho chtějí dosáhnout, jsou to nezávislé osoby, které si vysoce cení své svobody.

Duet dvou barev, připomínající symbol Jin-Jang, obrovské pole pro výzdobu. Bod v poslední fázi, můžete dát korálek nebo korálky, pokud body jsou umístěny na stejné lince.

Krásné ruce jsou vizitkou každé moderní ženy. Nezapomeňte, že manikúra, která potěší vzhled, je získána pouze na zdravých nehtech a dobře udržované kůži.Pravidelně sledujte zdraví vašich rukou. Muži oceňují starostlivé a šetrné ruce svého společníka. Elegantní manikúra je skvělým doplňkem vašeho vzhledu, který zdůrazní vaši individualitu a přinese zvláštní kouzlo. Buďte na vrcholu!