Manikúra je jednoduchá a krásná, jak vytvořit doma

Dnes si žádná úspěšná žena nedokáže představit svůj obraz bez stylové a elegantní manikúry, přizpůsobené vkusu a individuálnímu stylu.

Pomoci ženám dnes velké množství studií, salónů krásy a jen soukromých mistrů. Existují však ženy, které raději nedůvěřují péči o vlastní nehty nikomu kromě sebe. V tomto případě se nápady na manikúru nacházejí ve speciálních časopisech pro nehty, ale i v tematických workshopech, které jsou pravidelně pořádány nejen pro profesionální mistry, ale i pro amatéry. Ti, kteří nemají možnost je navštívit, budou vždy pomáhat internet: každá dáma může snadno zvládnout umění manikúry, zatímco šetří peníze na návštěvách salonu a čas se k němu dostat, počkat v řadě a sedět v salonu, dokud nehty nevyschnou. Nyní není třeba se přizpůsobovat rozvrhu mistra, kterému bylo možné se registrovat pouze po určitou dobu. Můžete si dát v pořádku kdykoliv během dne nebo v noci, o víkendech a svátcích.

Jak připravit nehty pro manikúru

Před použitím laku by měl být povinným souborem přípravných postupů. Manikúra je nejen procesem nanášení laku a dekorace, ale také mnoha předběžných postupů pro péči o nehtovou desku a nehtové lůžko. Je důležité dodržovat správnou posloupnost akcí, zvláště pokud jste se předtím nesnažili udělat manikúru sami.Začátečníci lépe používají neřízený způsob odstranění kůžičky, když není řez, a odstranit s oranžovou tyčí. Tato metoda bude bezpečnější a eliminuje riziko poranění kůžičky nebo nehtového lůžka.

Manikúra by měla začínat správným tvarem nehtů. Řezání okrajů nehtů s nerušeným hladkým pohybem je povinné pouze v jednom směru, jinak se mohou objevit chvění. Poté je nutné ponořit ruce na několik minut do lázně s vodou, aby se změkčila kůžička. Poté se kutikula zatlačí dozadu a zpracuje způsobem používaným v klasické nebo evropské manikúre. Nakonec, bezprostředně před nanesením nátěru, jsou ruce potřeny hydratačním krémem, někteří mistři také provádějí masáže rukou, ale to je věc individuálních preferencí.

Nail art doma

Manikúru lze vytvořit nejen použitím monochromatického laku, ale také experimentováním s různými vzory, nazývanými také nail art. Některé vzorky nail art jsou skutečná umělecká díla, ale tam jsou někteří, že jakékoli módy může snadno zvládnout doma. Zejména noví návrháři jsou vhodní pro takový nástroj jako nehtové body. Tečky je objekt, který vypadá jako plnicí pero s velmi jemným hrotem. Je to on, kdo umožňuje nakreslit na nehty tečky, krajky a geometrické tvary.

Často se také nazývá tenký kartáč, ale na rozdíl od kartáče, s jehoMůžete jej také kreslit tenkými čarami a vytvářet pravidelné geometrické tvary. Pokud potřebujete představu o vzorech, ve specializovaných časopisech a jen na internetu, můžete najít velké množství fotografií s ukázkami práce jiných designérů. Trochu trénink a určitě se naučíte, jak vytvořit něco podobného, ​​a s příchodem zkušeností, můžete začít rozvíjet svůj vlastní design podle svého vkusu.

V tomto případě bude vaše manikúra nejen elegantní, ale i jedinečná. Můžu argumentovat, že mnoho přátel se vás zeptá na telefon mistra, od kterého děláte manikúru, protože to bude prostě nemožné uvěřit, že tento zázrak byl vytvořen doma: bude to vypadat tak profesionálně a komplikovaně, ale ve skutečnosti ho musíte jen vytvořit pár hodin volného času.

Jakýkoli módy může ovládat tečky. Tento snadno použitelný nástroj, spojený s touhou a představivostí vám umožní vytvořit opravdová mistrovská díla nail art, bez pomoci profesionálních návrhářů. Tečky jsou ideální pro dívky, které teprve začínají zvládat jemnost nehtového designu a lásku k experimentování. Samozřejmě, nail-art-povolání, které vyžaduje trpělivost a jistou odvahu, ale úsilí těch, kteří dosáhnou konce, bude odměněno krásnými nehty a obdivnými pohledy druhých. Zejména úspěšní návrháři, kteří si sami vyzkoušeli nápady, mohou začít dělat manikúru pro přátele a známé. Tato aktivita se vám může tak moc líbitse stane vaším koníčkem nebo dokonce novou profesí. Myslím, že mnoho žen by chtělo vydělávat peníze tím, že by učinilo ostatní krásnými.