Manikúra hvězdy

Vycházíme z červeného koberce a hvězdy velmi pečlivě přistupují k výběru obrazu, kde vše: od šatů po manikúru hraje v očích kritiků i veřejnosti klíčovou roli. Současně poptávka po jedinečnosti a vynalézavosti způsobuje potřebu odvážných experimentů a není omezena na fantazii: všechny druhy krásných trendů designu nehtů, uměleckého designu a textur materiálů se mísí v různých odstínech laků, jisker, tajemných třpytů drahých samolepek.

Hvězdy jsou zpravidla charakteristické tím, že zdůrazňují styl manikúry, šokují nebo zdobí originální módní ženy originálním způsobem, což stimuluje zájem fanoušků, veřejnosti a novinářů. Ve skutečnosti tito lidé jednají jako trendy, protože se na ně dívají miliony. Zde jsou nejznámější milovníci nail art, kteří se nebojí experimentovat nebo být světlí.

Nejpamátnější hvězdná manikúra

Rihanna je trendová.

Kromě úžasného hlasu má Rihanna protichůdnou krásu, neuvěřitelnou sebedůvěru a vášnivou ženskost, která se někdy odvážně obléká na ulici a vojenský styl se neskrývá. Ona se nebojí míchat styly a doplňky a stojí za toříci, že nikdy nezapomene na manikúru. Nikdy neopakuje a vždy překvapuje. Protože praktikuje rozšíření, směle experimentuje nejen s designem, barvou, ale i tvarem nehtu. Vyznačuje se nepokojem barev, který dokonale vyjadřuje jasný temperament zpěvačky Barbadosu. Zpěvačka používá kontrastní paletu, doplňuje ji různými kresbami. Má také ráda zrcadlovou manikúru, která se provádí pomocí populárních samolepek Minx. Nejčastěji hřebíky zpěváka mají špičatý tvar, zatímco nehty jsou zdobeny brilantním nehtovým uměním, které vydává rozptyl drahých kamenů. Dokonce i klasická francouzská manikúra na nehtech má svůj vlastní výklad v podobě zlatého špičky.

Katy Perry a její kreativní manikúra.

Tato dívka velmi miluje jasné barvy, protože neustále barví vlasy v jakékoli barvě. Když tedy mluvíme o její manikúre, stojí za zmínku stejný vzor. Zároveň věnuje hodně pozornosti nehtům a odvážnému designu nehtů, protože módní kritici často diskutují nejen o svém novém složení, o tom, kolik nechtového designu v novém klipu nebo na koberci. Katie často odvážně šokuje veřejnost, obléká si obrazy nehtů slavných lidí, od prezidenta Spojených států až po královskou rodinu. Je to vždy show, je to vždy velmi živá a živá diskuze, protožeKaty je nehty lze nalézt odměrné květiny, leopard tisk, vlajky států a dokonce i kreslené postavičky. Chcete také? Sledujte její trendy, určitě vás překvapí.

Lady Gaga - mistr šokující.

Jistě každý zná tuto královnu výstředního rozhořčení a všichni jsou obeznámeni s její neuvěřitelnou výbavou, která opakovaně šokovala veřejnost. Je třeba poznamenat, že její manikúra se vždy vyznačuje výjimečnou přesností a důsledně na vrcholu. Charakteristickým rysem je ostrý tvar nehtu a světlý lak. Drobné korálky, průhledné kameny, kamínky a kontrastní ozdoby často působí jako dekor. Závislost zpěvačky se liší od červeně červeného až ponurého černého laku a můžete ji vidět s béžovými a popelavými odstíny, které zdůrazňuje kontrastními vložkami. A samozřejmě mezi její oblíbené metody reinkarnace patří různé Minx samolepky.

​​

Dita Von Teese a její královská manikúra.

Dita von Teese zpočátku a dodnes má královský status, je královnou burlesky. Její neustále dokonalý styl, který kombinuje luxusní oblečení, doplňky vybrané s chutí a jistě dokonalou klasickou manikúru - to jsou její vizitky a úspěch při rozpoznávání. Dita Von Teese dávádíky celé paletě červeného laku, záleží na zbytku šatníku, kombinuje ji s příslušenstvím a charakteristickou barvou rtěnky.

Stojí za zmínku, že v roce 2015 přechází tradice minimalistické a diskrétní manikúry v přirozených barvách. Manikúra, bez ohledu na přítomnost perleti, ale v odstínech Nude je uznávaná klasika, která může být béžová, masitá, růžová. Tato manikúra se vyznačuje krátkou délkou nehtu. Počínaje touto sezónou se nehty přírodní formy staly módními a je nejlepší, když jejich forma je zrcadlovým obrazem nehtového lůžka. Je důležité, že jako povlak můžete použít všechny druhy transparentních a průsvitných smaltů, které se starají a posilují nehty, a přitom zůstávají stylové a módní jako nejoblíbenější hvězdy. Toto barevné schéma je kombinováno s jakoukoliv šatní skříní a stylem a jas, který vždy najdete v příslušenství.