Manikúra. Co může být manikúra

Dobře udržované ruce s úhlednými, krásnými, lesklými nehty - není to sen žádné ženy? Od nejjednodušších, klasických řešení až po realizaci nejodvážnějších fantazií! Vědět, jak udělat manikúru, a co je nejdůležitější, kde je třeba mít představu o tom, co to je?

Manikúra používající stroj

Toto je pravděpodobně nejjednodušší typ manikúry. Vy nebo mistr v kabině vezmete speciální zařízení s různými tryskami. Otáčejí se s nízkým bzučícím zvukem a polsky, grind, erodují nehty. Tento typ manikúry nevyžaduje řezání kůžičky. Pokožka není poškozená a nenarušuje.

Manikúra vyžadující oříznutí kutikuly

Tento typ manikúry je považován za klasiku. Ne ve všech zemích, může být požádán o provedení v kabině. Slovanské dívky ho však velmi milují a jsou zřídka považovány za nebezpečné. Na Ukrajině, v Bělorusku, v Rusku, může být tento typ manikúry proveden na přání v mnoha kosmetických salonech nebo požádat o postup pro souseda-studenta praktikující přátele. Bohužel, s nedostatečným zpracováním nástrojů nebo velmi špatnou odborností specialisty, můžete infekci snadno infikovat.

Manikúra, která nevyžaduje krájení kutikuly

Tuto evropskou manikúru jsme říkali. Je to šetrné ošetření a nepoškozuje pokožku. To neznamená, že taková manikúra je alespoň horší než upravená. Změkčit kůži mistr používá různé oleje, což je samo o sobě pěkné. Pak se drželleštěné nehty. Pro ty dívky, jejichž kůže je velmi tenká a transparentní - tento typ manikúry dokonale padne.

Manikúra, která se nazývá japonština

Pokud jste o něm už slyšeli, znamená to, že jste jednou z těch dívek, které drží krok s módními trendy. Tato manikúra je navržena tak, aby chránila nehty, učinila je zdravým a krásným přirozeným způsobem. Je vhodný nejen pro ženy, ale i muži mohou mít pěkné ruce. To vám řekne jen o slušném přístupu k jejich vzhledu. Hřebíky se stanou tvrdými a přestanou tak často lámat.

Základní

Název této manikúry není pro nic pochází ze slova "základ" - základ. To jsou ty nejzákladnější postupy, bez kterých nemůžete dělat, bez ohledu na to, jakou manikúru si vyberete. Rukojeti musí být dobře udržované.

Delux

Základ je zde základní, ale program je rozšířen. Rukojeti jsou podrobeny různým procedurám k lokti s použitím parafínu a aromaterapie.

Francouzština

Manikúra, zvaná francouzština, je velmi slavná a milovaná. Dříve se to snažili udělat pro svatby kvůli něžnosti představení, a teď se každá dívka, která se stará o sebe, žena snaží přirozeně přitahovat nehty. Taková manikúra je vhodná pro jakýkoliv obraz.

Američan

Hlavním rysem této manikúry jsou šťavnaté, jasné a jasné barvy. Navíc nezáleží na tom, jakou barvu mají vaše nehty, dokonce i fuchsias, ale rtěnka by jim měla dokonale sedět. Máte právo si dopřát jen jeden tón.

Hispaniolo

Španělsko je vášeň. A španělská manikúra podle toho vypadá. Barva laku je vždy velmi nasycená, hustá. Hřebíky opticky zhušťují. Tento typ manikúry vám umožní dosáhnout požadovaného tónu.

Francouzština + umění

Ve skutečnosti se nejedná o samostatný typ manikúry, nýbrž o část klasické francouzštiny. Vhodné pro dívky a ženy "s třpytem." Barvy lze kombinovat podle libosti. A tato manikúra vypadá velmi elegantní a elegantní.

Horká manikúra

Tento typ manikúry je nejvhodnější pro osoby, jejichž kůže často schne. Obvykle se provádí před nehty, ale můžete to udělat samostatně.

SPA

Každé srdce ženy se zastaví, jakmile to slovo slyší. Lázně jsou relaxací, komplexem jemných procedur, odpočinkem pro ruce a spoustou tajemství pro jejich krásu.

Umění

Umění je vždy kreativní, což znamená, že nehty mohou být natřeny, ozdobeny naprosto v žádném případě. To je skutečné umění na nehtech.

Piercing

Ano, ano, nejen části těla mohou být propíchnuty, ale také nehty. Vložka může být jakákoliv - z oceli se sklem, na zlato a dokonce i diamanty, pokud to rozpočet dovoluje.

Dítě

Tento typ manikúry naznačuje, že budete muset pracovat s tenkou nehtovou deskou. Zpracování je snadné a čisté.

Muž

Muži, už dávno, byl čas, kdy by měl být zástupce silnějšího pohlaví „neoholený, páchnoucí a chlupatý“. Čisté nehty nikomu neublížily.

Řekli jsme vám o mnoha základních typech manikúry, ale ve skutečnosti je jich ještě více. Máte-li zájem o toto téma, můžete snadno najít potřebné informace.