Má vícebarevnou manikúru

Navzdory skutečnosti, že vícebarevná manikúra na nehtech vypadá dětsky hravě a bezstarostně, mnoho dívek si ji vybírá k doplnění krásného obrazu. Dnes může takový roztomilý nehtový design dovolit ženě. Navíc pro to nemusíte chodit do kosmetického salonu, barevné nehty můžete udělat doma. A technika této neuvěřitelné manikúry, jednoduchá a snadná.

Nejdůležitější podmínkou pro provedení vícebarevné manikúry je správně kombinovat odstíny laků a správně je sladit. Také nezapomeňte, že styl vašeho oblečení by měl být vhodný i pro manikúru. Proto nejprve sledujte video tutoriál, který je uveden níže. Ujišťujeme vás, že zde není nic složitého a zvládne to i začátečník.

Pro manikúru budete potřebovat laky různých barev, vodu zředěnou akrylovými barvami, fixační a lepicí pásku. Nejprve zakryjte hřebík základní barvou, například bílou. Poté se lak postupně ředí kapalinou a nastříká se na nehty štětcem. Multi-barevné kapky budou uspořádány chaoticky na nehty. Před započetím nezapomeňte upevnit pásku kolem nehtu, aby nedošlo ke znečištění.

Tato zábavná velkolepá manikúra potěší vaše přátele a celý den budete v dobré náladě!