Luxusní nail art s křížem pro dramatickou změnu

Díky rozvoji prodloužení nehtů a použití jasných prvků v designu, moderní manikúra již dávno přestává být nudná a banální. A Swarovski dekorace s kamínky je velmi fascinující. Použití kamínky v manikúru je módní více než jednu sezónu. Moderní módní průmysl nabízí multi-barevné kamínky různých velikostí a vzorů, a různé způsoby, jak je připojit k nehty.

Často se ženy nudí, že jsou elegantní, přísné. Někdy duše někdy žádá kardinální změny, zářivý extravagantní, vyčnívat z šedé hmoty a stát se jednotlivcem.

Expresivní nail art s křížem lemovaným kamínky nebo použitím hotového lesklého kříže přitahuje stále více pozornosti dívek. A nyní věnujte pozornost detailům, které vám pomohou vytvořit takovou bohatou manikúru, která je obzvláště atraktivní.

Krása designu v kombinaci se zářivými oblázky je, že stvoření nestráví dlouho, jako s ostatními, a každá žena to dokáže. Pro takovou manikúru budete potřebovat obvyklé improvizované prostředky.

Bude požadováno:

  • Počáteční a konečné pokrytí.
  • Lak na nehty v takovém odstínu, že nevypouští základní lak a kamínky.
  • Nástroj pro práci s kamínky. Pro tento účel může být vhodné párátko a běžná oranžová tyčinka.
  • Dekorační kamínky.
  • Před zdobením nehtů jakýmkoliv designem, který potřebujeteProvádět hygienickou manikúru tak, aby nehty byly dobře upravené a krásné.

Při výběru drahokamu musíte přemýšlet o tom, na jakém základě budou. Například transparentní barvy budou vyhovovat jakémukoliv základnímu laku, zatímco barevné odstíny odpovídají základní barvě nebo by měly být zcela odlišné. Podle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, je možné rozlišovat skleněné, akrylové, křišťálové kamínky. Samozřejmě, že Swarovski kamínky jsou nejvhodnější variantou pro zářivý dekor. Mají patentovaný počet hran a jsou vyrobeny z křišťálu, který jim dává diamantový lesk.

Aby čočky mohly dlouhodobě a spolehlivě držet nehty, lze použít bezbarvý lak, ale nejspolehlivějším prostředkem je lepidlo na špičky. Lze jej zakoupit v každém specializovaném obchodě. Můžete nalepit kamínky a surový a zcela vysušený lak. Pouze při práci se surovým lakem musíte být velmi opatrní, protože je pravděpodobné, že bude mazat základnu.

Pokyny pro vytvoření manikúry s blikajícím křížem

Podle estetických pravidel, aby nedošlo k přetížení manikúry zbytečnými detaily, jsou kamínky položeny pouze na jednom hřebíku. Ale protože ne každý má rád takové řešení, manikérka může ukázat design s kamínky na všech prstech a umístit křížek na ukazováček.

Takže přistoupíme k provedení podle pokynů:

  1. Naneste průhlednou podložku a po zaschnutí je třeba hřebíky zakrýt ozdobným lakem, aby se tak stalo, barvou, která vytváří pozadí.
  2. Vrstva ztuhla a nyní v ní položíme kamínkytvar kříže. Aby byly připojeny, na začátku nakreslete transparentní lakový kříž. Bude fungovat jako lepidlo. Hlavní je položit vzor úhledně a rovnoměrně, nejprve z kůžičky a na hrot, a pak vodorovně. Při pečlivé práci se na nehtech bude harmonicky dívat kříž zářících kamínků.
  3. Pak pokrýt design finálním nátěrem laku. To je nezbytné pro ochranu oblázky před odlupováním. Vrchní kryt rozšíří vaši manikúru.

Taková manikúra by neměla být prováděna pouze pečlivě, ale i nošena. Nesmíme zapomínat, že kamínky jsou konvexní a mohou se držet oblečení a punčochové kalhoty by měly být nošeny s maximální opatrností.

Video lekce vám ukáže, že taková manikúra je jednoduchá, netrvá dlouho. A obecně, položení na nehty vzorů s pomocí oblázku je nejvíce unikátní a zajímavý nápad.

Odrůdy manikúry s křížem

\ t

Samozřejmě, že nejkrásnější verze manikúry s křížem ji rozkládá pomocí kamínků. Ale to není jedna z navrhovaných metod. Oblázek můžete nahradit zářivými třpytkami - malými šumivými kousky, které vypadají jako konfety. Velmi pěkný a neobvyklý pro vykladyvaniya křížový vzhled kamínky čtverečních v barvě pod kovem. S nimi bude kříž dokonale hladký a bude vypadat skvěle na dlouhých nehtech.

Kříž může být také odlišný. Zvažte několik možností pro manikúru.

Francouzský kříž. Pro takovou manikúru musíte zakoupit barvu na pozadíperleťové barvy, ozdobné šňůry a fólie. Po následném nanesení je nutné nátěr bezbarvým lakem pro trvanlivost.

Modrý kříž. Prerekvizity: světle modrý a tmavý lak, zlatě zbarvené gelové pero, modré a stříbrné kamínky, zlaté vývary. Realizace takového návrhu trvá o něco více času. Po nanesení základního nátěru se nanese modrý lak a bez čekání na jeho zaschnutí připevníme 4 modré a 4 stříbrné kamínky do středu nehtu. Nyní musíte počkat na úplné vyschnutí. Pak pomocí zlatého pera kolem oblázku nakreslíme křížek a namalováme vnitřek modře. Na obrysu kříže položte vývar a zafixujte bezbarvý lak.

Kříž je obecně spojován s rockovou hudbou, a proto tato možnost získala název rockové manikúry. Rock inspiruje svobodu. Pro ty, kteří chtějí vystupovat z davu, kteří rádi nosí roztrhané džíny, kombinézy a velké šperky, je taková manikúra nezbytná pouze pro doplnění obrazu. K tomu nemusíte vymýšlet nic navíc. Stačí natřít nehty černě a na prstenec transparentních lesklých kamenů položte křížek.

Užitečné tipy:

ideálně pokládat řádek kříže, pak označit jeho stopu pomocí nitě, opírající se o suchý lak;

snadno si vzít kamínky pomůže párátko, hrot, který je zvlhčen bezbarvým lakem;

manikúra a použití kamínků vydrží dlouho, pokud si umyjete ruce v první hodině, zejména v horké vodě.