Leopardská manikúra - design nehtů pro sociality a mladé kočky

Někde v hlubinách podvědomí každé ženy, která v současné době číhá, je kočičí esence spící. Dává moderní dámě milost, rafinovanost a sofistikovanost, které jsou neodmyslitelnou součástí hrdých lvic, flexibilních kalhotek a dalších významných představitelů této šlechtické rodiny. Možná to vysvětluje lásku krásné poloviny lidstva k flekavým barvám a naprosto všechno, od oblečení po manikúru. Nezakrývejte tedy svou podstatu, ukážte ji všem a užívejte si „zvířecího vzoru“ v designu nehtů, děláte to sami.

Módní "kočka" tisk perfektně s jakýmkoliv oblečením. Jeho hlavním tajemstvím je šikovně vybrané odstíny. Měly by dokonale ladit se stylem Leopard. A nebojte se zdánlivé obtížnosti tvorby tečkovaného vzoru. V tomto procesu není nic nemožné. A tak, že to můžete bez obtíží a s radostí provést, povíme vám o nejběžnějších možnostech vytvoření zvířecího potisku na nehtech.

Manikúra "Leopard" - 3 techniky provádění

Nehty se vzorem, který opakuje přirozené tóny kůže jednoho z nejpůvabnějších dravců na Zemivelmi krásná a elegantní. Jsou stejně dobré jak pro kanceláře, tak pro hlučné mládežnické party, a mohou mít různé odstíny: od hnědého po lehký písek.

Chcete-li vytvořit leopardí design, doporučujeme použít jednu ze tří nejmodernějších technik:

 1. Kreslení obrázku na nehty pomocí polotovarů (razítek a disků). Tato metoda se nazývá nail art stamping a umožňuje vytvořit vzor během několika minut.
 2. Minx (Minx) - běží snadno a rychle.
 3. Kreslení štětcem je složitější, ale zároveň nejvíce vzrušující proces.

Všechny varianty vyžadují základní přípravu nehtů. To může být buď brazilský nebo klasický nebo evropský způsob péče o vaše ruce. Na prezentovaných fotografiích můžete jasně vidět, jak by se vaše nehty měly starat o jejich výkon.

Stamping nail art - výsledek překoná vaše očekávání

K provedení této techniky vytváření leopardího vzoru budete potřebovat:

 • souprava sestávající z disku, razítka, škrabky a akrylové barvy;
 • průhledné a 2 barevné lahve laku, odpovídající odstínu budoucích skvrn.

Aplikační technika

 • Před zahájením tvorby tečkovaného tisku se provádí hygienická manikúra. Poté se na nehtovou desku nanese barevný lak tenkou vrstvou. Jeho tón je vybrán podle barvy "skvrny".
 • Na vybraném diskuembosovaný v leopardovém stylu aplikovaný akrylový nátěr. Může být nahrazen hustým a tekutým lakem, v souladu s konturou "míst". Přebytečná barva se odstraní škrabkou. Tento krok lze v případě potřeby opakovat.
 • Vybraný vzor je duplikován na gumovém razítku a přenesen z něj na hřebík.
 • Po zaschnutí potisku na nehtové desce je povrch potažen čirým lakem.

Takto vytvořený vzor se jeví jako nízký a může být použit jako každodenní. Pokud máte stále otázky týkající se implementace této techniky, doporučujeme sledovat krátký video tutorial.

Minx - manikúra leoparda za 2 minuty

Fialový vzor na nehtech pomocí této technologie je velmi jednoduchý. K tomu budete potřebovat:

 • Minx ve stylu Leopard;
 • tenkou tyč z oranžového dřeva;
 • pilník na nehty, s výhodou sklo.

Aplikační technika

 • Vytvoření „kočičího“ tisku metodou Minx začíná hygienickou manikúrou s povinným odmaštěním nehtové desky.
 • Pak na něm uvízl film s leopardím vzorem. Ten je rozložen po celém povrchu nehtu tenkou tyčkou a následným odstraněním ochranného povlaku.
 • Vyčnívající části nálepky jsou odstraněny spuštěním pilníku na nehty podél volného okraje hřebu.

Je to nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak vytvořit manikúru na každý den.