Leopard manikúra - design nehtů se zvířecím potiskem: foto a video tutoriály

Tam je taková legenda, že kdysi dávno, v minulém životě, každá z žen byla kočka určitého plemene. V opačném případě je prostě nemožné vysvětlit, proč jsou nakresleni do špinavých barviv ve všem, co tak či onak spadá pod paži. Každá moderní dáma úspěšně spojuje šlechtu lvice a tajemství pantera. V tomto článku vám pomůžeme osvěžit podstatu vaší postavy. Také doufáme, že se vám bude líbit lákavý vzor, ​​který obsahuje leopard nail design. Z tohoto článku se dozvíte, co musíte udělat, abyste snadno a rychle přinášeli tento odvážný nápad do života doma.

Takový, lze říci, jakýsi „kočičí“ tisk je skvělý jak pro kancelářské prostředí, tak pro každodenní práci, stejně jako pro hlučnou stranu. V tomto případě je třeba si pamatovat jednu věc. Vždy byste měli zvolit odstíny, které budou kombinovány s originálním a mimořádným designem leoparda. A to by mělo být provedeno šikovně, pečlivě as chutí. Šance je, že taková flekatá manikúra bude podle vašeho názoru obtížná. Ale ujišťujeme vás, že tomu tak není. A aby bylo možné přeměnit se v kočičí byla snadná as velkým potěšením, doporučujeme vám zvážit podrobněji nejjednodušší způsoby, jak ozdobit nehty ve stylu leopard.

Jaké jsou způsoby provedení takové manikúry?

Chcete-li provést manikúru "Leopard", můžete použít jednu ze tří následujících možností:

 1. Lisování nehtů je velmi originální.
 2. Můžete požádat o pomoc na štítcích Minx.
 3. Pokud chcete kreslit, zkuste malovat štětcem.

Každá z těchto technik zahrnuje předběžnou přípravu. Můžete si udělat klasickou, nebo oříznutou manikúru. K dispozici je také varianta evropské, nebo neřízené manikúry. Můžete se pokusit uchýlit se k brazilské verzi péče o ruce. A teď se podívejte na dobře upravené nehty, plné zdraví a přitažlivosti, na fotografii.

Metoda jedna: Lisování nehtů

Chcete-li tímto způsobem použít manikúru leoparda, potřebujete:

 • získat základní nátěr a mít také 2 barevné laky;
 • souprava pro stopku, která zahrnuje razítko, kotouče, nátěry a škrabky. Místo barev můžete použít běžné laky, které mají velmi silnou texturu.

Technika

 1. V první etapě je třeba hřebíky zakrýt dvěma laky: transparentní a (pokud jsou suché) barevné, které budou v souladu s odstínem „skvrn“.
 2. Ve druhé fázi je na disku vybráno razítko „Leopard“nátěr nebo lak. Naneste na silnou vrstvu. Pak je třeba odstranit přebytek z obrázku škrabkou. A teď musíte tuto etapu opakovat znovu. Mějte prosím na paměti, že barva laku musí být kombinována s obrysem "míst".
 3. Nyní musíte stisknout razítko na obrázku, abyste jej mohli jasně vytisknout a předat vzorek na nehtovou desku.
 4. Po vyschnutí potisku naneste čirý lak.

V tomto případě se stanete vlastníkem ne příliš chytlavého designu, který je ideální pro každodenní život. Pro větší přehlednost můžete sledovat malý video tutorial.

Metoda dvě: nálepky minx

K práci budete potřebovat:

 • pilníky na nehty;
 • oranžová tyčinka;
 • samolepky.

Technika

 1. Nejprve musíte odmašťovat nehty speciálním nástrojem.
 2. Pak se kousek filmu jemně přilepí k hřebu, vyhladí se oranžovou tyčí, po které by měl být ochranný povlak odstraněn.
 3. Pomocí pilníku na nehty odstraňte nálepku, která vyčnívá. K tomu několikrát držet volný okraj měsíčku.

Taková metoda je při provádění poměrně snadná a rychlá. A teď si můžete prohlédnout video lekci nebo si přečíst článek o minx manikúru, abyste se podrobně seznámili s touto technikou.

Metoda 3: Kreslení štětcem

Před prací, kterou potřebujetevzít:

 • Základní lak, barevné laky a černý lak;
 • tenký kartáč nebo obyčejná jehla.

Technika

 1. Nejdříve naneste základní nátěr a potom jsou nehty pokryty barevným lakem ve dvou vrstvách. Tento tón bude hlavní. Snažte se dosáhnout hladkého pokrytí a nedostatku pruhů.
 2. Pak pomocí tenkého kartáče aplikujte „skvrny“ jiným lakem. Navíc by měl být výkres aplikován chaoticky. Počkejte, až tato vrstva vyschne.
 3. Pomocí černého laku proveďte občasné lemování těchto „leopardího“ skvrn. K tomu můžete použít buď tenký štětec nebo obyčejnou jehlu.
 4. Po vysušení leopardího potisku naneste čirý lak, aby se manikúra upevnila.

Máte ještě nějaké otázky? Pak si můžete prohlédnout video lekci, kde je proces takového postupu popsán podrobněji. V něm autor autorské třídy vypráví a ukáže, jak vytvořit velmi pestrý manikurový design, ve kterém je ve stylu „Leopard“ vyroben pouze jeden hřebík.

Některé nápady pro leopardí manikúru

Nyní jste se seznámili s různými technikami provádění manikúry leopardů doma. A nyní se s vámi budeme velmi rádi podělit o některé z nejzajímavějších nápadů tak originálního „strakatého“ designu. Nejkreativnějším způsobem v tomto případě je malování štětcem. Máte tak možnost vytvořit jedinečné nehtové umění sami. Můžešmalovat tak všechny nehty, a můžete se zaměřit pouze na jeden prst. Můžete si udělat svou manikúru a můžete jí dát jemný pastelový odstín. A nyní věnujte pozornost naší sbírce fotografií.

Neméně úspěšná bude kombinace „leoparda“ a francouzštiny. Taková manikúra bude mít určité elegantní a zvláštní kouzlo. Můžete se snadno stát královnou v každé společnosti, která vás obklopuje.

Závěrem doporučujeme, abyste se podívali na video lekci, kde jsou leopardí nehty vyráběni pomocí gradientové manikúry.