Legrační nail art s mickey myší

Víte, že milovaná kreslená postavička Walta Disneye, malý Mickey, se narodila před více než osmdesáti lety? Dodnes však potěší svou krásnou tvář i dospělé i děti. A tak moderní Mickey Mouse zdobí všechny možné zboží a oblečení, což je dělá zábavné, ale zároveň velmi módní, módní. Tyto věci navíc nemusí být nutně pouze pro děti. Mickey vypadá skvěle a drahé dámské kabelky, šály, halenky, šaty a dokonce i šperky jsou vyrobeny s obrazem atraktivní Mickey je malá myš. Ve skutečnosti, oblečení s Mickey Mouse začal být propuštěn již dávno, ale ona získala skutečnou popularitu právě dnes. Hlavním pravidlem je šikovně kombinovat tisk se zlomyslnou myší myší.

Není divu, že taková roztomilá kreslená myš Mickey se dostala na nehty a stala se velmi populárním obrázkem pro umění nail. Je také zajímavé, že se dnes kresba s Mickey Mouse stala univerzální manikúrou, vhodnou pro všechny příležitosti. Každý mistr nehtů má jistě skicu s okouzlujícím malým Mickeym ve sbírce kreseb. Mickey je hrdina z dětské animované série, ale nail art s ním bude vypadat stejně skvěle jak na dívčím nehtu, tak na nehtovém umění již dospělé dívky. Existuje pouze hlavní pravidlo - manikúra by měla mít vysokou kvalitu.

O něco dříve se předpokládalo, že vzor na nehtech s Mickey Mouse byl vhodný pouze pro speciální party nebo dovolenou svhodné pro tuto příležitost oblečení - džíny a tričko s obrazem stejné myši, ale móda je před námi, tento přístup k módní trend Mickey je považován za směšný. Dnes je Mickey v trendu a zdobí nehty mnoha populárních hudebních a filmových hvězd. Mickey Mouse na nehtech je nejen zábavné a zábavné, ale také velmi stylové a módní!

Oblíbený Mickey na nehtech.

Obrázek veselého Mickeyho milují nejen malé holčičky, ale i velké dospělé módní ženy, které si stejně jako před mnoha lety přejí ponořit se do šťastné a bezstarostné atmosféry dětství.

Manikúra ve stylu této myši Disney se vyznačuje svou rozmanitostí. V tomto případě není nutné zobrazovat na nehtu roztomilý obličej myši, volba nail art ve stylu Mickey je velmi velká. To může být módní černé a bílé luky, které vypadají skvěle na "sako", a kruhy - hrášek, a černobílý profil myši s velkými ušima - neexistuje žádný limit na fantasy. Ale hlavně pro nail art s Mickey Mouse používají klasickou černou a bílou paletu laků

.

Jak bylo napsáno výše, taková manikúra vypadá skvěle na "bundě" nebo na umění nail na měsíci. Mimochodem, umění lunárního nehtu se těší největší pozornosti, protože dobyl miliony módy. Často se nail umění mistrů připojitmanikúra s malým obrazem Mickeyho, kreslení na samém okraji díry. Takový zajímavý obraz je perfektní v obchodním stylu, protože je zároveň módní a zároveň ne chytlavý. Stejná elegantní volba bude vypadat dobře na klasické bundě. V případě francouzštiny na okrajích nehtu líčí uši nebo luk jeho přítelkyně Minnie.

Mnozí z fashionistas milují více kreativních nápadů, a místo klasiky, líčit různé kresby ve stylu Disney myši na nehty. A nakreslí například černé kruhy na jeden hřebík, bílé kruhy na druhém, pak obraz samotného myší, jasný luk jeho přítelkyně a nakonec Mickeyho přítelkyni, Minnieho myš, a na pátý hřebík, konečně, sladký pár Mickeyů a minnie. Takový zajímavý obraz je ideální pro ženu s kreativním druhem nebo pro dívku. Majitel takové manikúry může být popsán jako veselá, veselá a energická osoba.

Myš je často nakreslena na prostředním prstenci nebo prstenci, protože odborníci na nehty doporučují, aby nedošlo k přetížení designu chytlavými detaily. Figurka malé myši může být velká nebo zabírat téměř celou nehtovou desku. Ostatní nehty jsou malovány v černé, bílé a červené barvě. Zobrazují luky a hrách, jako na Minnieině oblečení.

Jsme si jisti, že Mickeyho zlobivý design s malou myší vám po celý den dá skvělou náladu!

Ale co Minnie?

Nezapomeňte ale, že Mickey Mouse má stejně okouzlující přítelkyni -zlomyslný Minnie Mouse, který byl schopný dělat život více zábavy nejen pro Mickey Mouse sám, ale také pro nehty umění mistrů, rozšiřuje hranice pro její fantazie nehtů. To je opravdu myš, kterou se ženy nebojí! Minnie získala srdce mnoha, mnoha dívek, dívek a dokonce i žen po celém světě.

Minnie má stejnou veselou, energickou povahu jako malá myš, nikdy se nevzdává a miluje vtip. Animátoři zkopírovali obraz Minnie ze samotného Mickeyho Mousea, oblékli ji do jasného dívčího oblečení a vázali obrovský luk. A teď umění nail s obrazem veselého páru myší získá lehký nádech romantiky. Scény ze života myši Myš na nehtech vypadají velmi roztomilý.

Mimochodem, nádherné bílé kruhy na červených nehtech, to nejsou „fly-agaric“, ale jen obraz okouzlující malé Minnie v jejích sladkých červeno-bílých šatech.

Foto design s Mickey Mouse.

Mickey Mouse styl nail art má sto odrůd. V portfoliu každého mistra manikúry najdete díla se zlomyslnou myší myší. Pokud chcete udělat takový legrační manikúru sami, pak můžete použít jednoduchou techniku ​​pro to - dát hlavu a dvě uši na světlé pozadí hlavního laku.

Pro aplikaci detailnějšího a živějšího vzoru na nehtové desce použijte speciální fotografické nálepky. Takové samolepky vypadají velmi živě a jasně, přenášejí celý zlomyslný charakter myší.

Postup pro použití fotorámečku na nehtech je postup pro navrhování nehtů pomocí nálepek kvality fotografií. Zajímavá nálepka aplikovaná na nehet může být zase ozdobena různými prvky, které slouží k dekoraci manikúry.

Pro aplikaci fotodesignu na nehty by měly být provedeny následující postupy:

- odmašťování nehtů;

- nanesení základní vrstvy;

- pak musíte vyříznout požadovaný obrázek nebo fragment;

- opatrně zvedněte spodní část nálepky a odstraňte ochrannou vrstvu;

- pomocí pinzety umístit vzor na nehtovou desku;

- ale pozornost, měli byste určitě nechat hrany nehtové desky volný, aby přímo utěsnit výsledný obraz transparentní základnou.

Metoda kreslení obrázku pomocí fotografického designu otevírá nové možnosti v umění nail, umývání hranic, otevírání letu vaší fantazie a kreativity!