Léčivá pedikúra

Nehty na nohou vyžadují menší pozornost než naše ruce. Za prvé, protože nohy vykonávají pro člověka nejdůležitější funkci pohybu. Za druhé, nejen letní sezóna vyžaduje pečlivý pohled na nohy, ale také respekt k sobě. Vzhledem k tomu, že nohy onemocní ne méně než jiné orgány, pro ně byla vyvinuta lékařská pedikúra. Jaký je tento postup odlišný od běžné pedikúry? Co by o ní mělo být známo a kdo jí bude vyhovovat?

Rozdíl od tradiční pedikúry k tradičnímu pedikúru spočívá v tom, že dělá ženské nohy nejen čisté, ale i zdravé. Jedná se o komplex postupů pro péči a odstranění vad, nemocí, problémů nohou.

Ženy často chodí k lékaři k léčbě problémů s nohou. Pak jsou jim přiřazeny sady procedur (lokální a interní použití) k nápravě problému. Lékařská pedikúra, prováděná dobrým odborníkem, může ve 2-3 sezeních zachránit ženu před zraněním chodidel a nemocí nehtové desky chodidel.

V současné době mají odborníci na pedikúru lékařskou péči možnost vybrat si ze široké škály kosmetických přípravků určených k péči o problémovou pokožku nohou. Jedná se o přípravky pro výživu a hydratační, antiseptické balzámy, oleje a vody. Taková činidla mají jak terapeutické, tak profylaktické účinky.

Samotný postup vypadá něco takového. Za prvé, kůže nohy je změkčena lékařskými formulacemi. Někdy se to děje v pářepoužití antiseptických přípravků ke zklidnění pokožky a její deodorizaci. Pak lékařská pedikúra pokračuje peelingem s exfoliací odumřelých buněk. Při unavené a oteklé masáži nohou se provádí zlepšení krevního oběhu. K tomu použijte éterické oleje. Další etapou je maska ​​s komplexem přírodních surovin nebo parafínových lázní.

Obvykle je postup lékařské pedikúry prováděn v průběhu 3-4 týdnů.

Co léčí pedikúra?

Pokud má žena mozol, tato manipulace mu pomůže zbavit se ho. Konec konců, ne vždy kukuřice projdou kolem sebe a bez následků. V počáteční fázi může být kukuřice snadno vytvrzena. Za tímto účelem hlavní server použije nástroj k odstranění kukuřice z kořene.

Když si žena otřela nohy, kůže se pak stává hrubou, horní vrstva se stává rohovkou. V tomto případě, paní zažívá bolest, nepohodlí, svědění.

V počáteční fázi jsou tyto jevy odstraněny také terapeutickou pedikúrou. Mistři používají protizánětlivé gely a krémy, které eliminují zánět.

Pokud jste však dostali „natoptish“, pak je jejich důvod blízký a není vhodný pro velikost boty. Pravidelná lékařská pedikúra tomu napomůže, a pokud k takovému problému dojde, může ji odstranit. Pak je třeba manipulaci provést 2-3 krát.

Docela častým problémem je vrůstání nehtů do kůže. Boční okraj nehtu roste do kolemnogtevogo válce, což způsobuje zánět tkáně a tvorbu hnisu. To je nejen nepříjemné, ale také velmi bolestivé. A znovu,důvodem je nošení velmi těsných bot. Když se začalo vrůstání nehtů, podaří se jim vyčistit hrany nehtové ploténky a provést tento postup před terapeutickou pedikúrou, a tím zkrátit nehet.

Pokud je nemoc zanedbána, může pedikúra položit pod nehet talíř, který zabrání dalšímu růstu do kůže.

Tyto desky jsou drátěné a plastové. Někdy zlato. Instalace této preventivní desky vyžaduje speciální dovednosti, které zažívá zkušený mistr lékařské pedikúry.

Jako metodu prevence tohoto problému může master použít změkčovadla, která obsahují kyselinu mléčnou. Pravidelné zkracování nehtů také slouží jako profylaktický prostředek pro pěstování hřebu do kůže.

V každém případě mistr lékařské pedikúry přiměřeně zhodnotí stav nohou, poradí vám s přípravky a postupy, které potřebujete pro své zdraví a vynikající typ nohou.