Laky na nehty Orly: barevné palety a kvalitní materiály

Společnost Orly vyniká mezi známými mistry v oboru nehtů. Každá dívka, která se považuje za módy, zná tuto značku a její produkty. Jeff Pink (zakladatel společnosti) je uznávaný génius, protože díky němu mohou dívky dělat tuto oblíbenou francouzskou manikúru. Jeff se rozhodl dát své firmě jméno své milované manželky (to bylo v roce 1975), ale nyní je největší módní značka známá pod názvem Orly. Dnes je Pink také známý pro výrobu různých materiálů pro službu Orly nailil.

Laky vyráběné firmou Orly zaujmou postavení nejen jako nádherné dekorativní nátěry se širokou paletou odstínů, ale také jako zcela neškodný prostředek pro vaše nehty. Z laku jsou vyloučeny různé škodlivé nečistoty (formaldehyd, toluen), které mohou poškodit nejen nehty, ale i zdraví. Orly je zárukou kvality, tato společnost si získala vážnou reputaci a nechce ji ztratit. Zaměstnanci společnosti jsou po celém světě známí jako opravdoví perfekcionisté. Když vyrábějí nový lak, přinášejí ho do ideálního stavu, s přihlédnutím ke všem detailům.

Zajímavé informace o společnosti Orly

U každého výrobku můžete najít výhody a nevýhody, protože všechnyznámý - ideál neexistuje, existuje pouze subjektivní vnímání prostřednictvím hodnocení spotřebitele. Orly má také silné a slabé stránky. Ale nejprve byste měli věnovat pozornost několika zajímavým skutečnostem, které se týkají společnosti - to vám pomůže cítit výšku úrovně a kvality stylu.

  1. 2002 - Orly udělil patent na nový typ značkových čepic, založený na extra měkké gumě. To umožnilo ženám otevřít lak pouze jednou rukou - je to výhodné!
  2. Název společnosti Orly byl zapsán do Guinnessovy knihy rekordů - byla to neobvyklá inovace pro celý svět. V jedné z poboček společnosti byla veřejnosti zpřístupněna obrovská láhev z laků o celkové výšce 6 metrů. Jednalo se většinou o reklamní kampaň a vynikající marketingový trik, ale i zde společnost projevila svůj opravdový postoj k vlastní značce.
  3. Nejcennějším oceněním ve světě kinematografie je Oscar a ve světě kosmetického průmyslu - ABBIES. Všimli jsme si, že společnost Orly obdržela 12 takových ocenění. To vše díky inovativnímu vývoji, neustálé touze být vpřed, dosáhnout pokroku - tyto vlastnosti jsou velmi cenné mezi profesionály v oblasti kosmetického průmyslu. Nejznámější a nejznámější způsob výroby Orly je Bonder (ochrana nehtové desky). Jinak je znám jako základní nátěr. Určitě to najdeme u téměř všech dívek, které dělají manikúru doma.

Více informací o společnosti lze nalézt.na svých oficiálních stránkách. Proto je vhodné přistoupit k diskusi o samotných dekorativních nátěrech.

Výhody orly

Prvním zjištěným faktem byla nejvyšší kvalita a vyloučení všech škodlivých složek ze směsi. Mohou poškodit jak nehty, tak tělo jako celek. Co jiného je dobré v lacích z Orly?

  • Struktura laku je velmi hustá, což poskytuje bohatý a krásný barevný nátěr na nehty. Laky jiných firem musí být aplikovány nejméně 2 soli (v některých případech 3). Ale o lakech Orly se to nedá říci - některé z dívek si jsou jisty, že jedna vrstva postačuje k tomu, aby jejich nehty dodaly krásný, dobře upravený vzhled díky dekorativnímu nátěru;
  • Významnou výhodou Orly se stala jejich jedinečná rozsáhlá politika. Produkuje se nejen standardní lahve o objemu 18 ml, ale také zkušební verze, které mají objem 5,3 ml. To je vynikající řešení, pokud si koupíte Orly lak poprvé a chcete pouze experimentovat, nebo si nejste zcela jisti, jakou barvu chcete. V tomto případě si malou láhev, která z hlediska ceny je velmi ziskové. Ale ti, kteří již znají značku a jsou si jisti barvou, dostanou vždy standardní velkou láhev s objemem tak, aby jejich oblíbený lak vydržel dlouho;
  • Zvláštní poděkování děvčatek Orly si zaslouží díky úžasné rozmanitosti odstínů a textur jejich dekorativních laků. Barevné palety omílají představivost: od nejpřísnějších a nejskromnějších barev až po překvapivě bohatéa náročné odstíny. Zajímavé je, že dekorativní nátěry Orly jsou také odlišné v textuře: lesklý typ, matný, třpytivý, kovový, pískový a mnoho dalších. Šířka a rozmanitost palety je taková, že každá dívka najde mezi laky z Orly něco skutečně svého. Být přesvědčen o tom, že studoval paletu.

Za zmínku stojí zejména skutečnost, že firma Orly je již dlouhou dobu v čele, což je jakýsi módní standard. Pro ni je typické, že má vždy tendenci sledovat trendy a trendy v módě, takže v krátké době můžeme nabídnout našim nejnovějším špičkovým nápadům pozornost pro žízeň po nových produktech pro veřejnost a trh. S příchodem každého nového roku se Orly podílí na vývoji nádherných sezónních palet ozdobných krytů nehtů v sériích nebo sbírkách, které vždy odpovídají nejnovějším módním řešením a trendům. Zvláštní poděkování milované firmě Orly vyjadřují její extravagantní obdivovatelky, pro které je normální zakrýt nehty světlými, velkolepými a neobvyklými odstíny a vydávat šokující. Bohatost a rozmanitost dekorativních nátěrů plně uspokojí i ty nejnáročnější požadavky náročných a náročných módy.

Místo závěru

Pro shrnutí této poznámky lze jasně uvést, že produkty Orly jsou standardem kvality v módním průmyslu, který je schopen zohlednit všechnyžádostí od módy po celém světě. Všimněte si, že cena ozdobného krytu Orly je vyšší než průměrná tržní cena, ale pokud vezmete v úvahu všechny výhody a výhody, pak je to ideální volba, která může rychle platit sama za sebe.