Lak čínská glazura

Krásné a dobře udržované nehty - vizitka každé dívky a ženy. Manikúra musí být věnována méně času než výběru oblečení nebo účesů, ale musíte to udělat opatrně a co je nejdůležitější, bezpečně, aby vaše děti netrpěly, proto je lepší důvěřovat známým společnostem. Mnoho kosmetických firem vytváří produkty se složením, které šetří strukturu nehtů. Jedna z těchto značek je China Glaze, která je založena na výrobě lakových povlaků a přípravků na manikúru. Všechny produkty tohoto nesmyslu mají vynikající kvalitu, spolehlivost, bezpečnost, protože kvalitní lak na nehty by neměl hýčkat nehet, ale spíše ho posilovat a vést k růstu. Jeden z mnoha zajímavých a jasných nátěrů z Číny Glaze je holografický lak na nehty, že mnoho dívek tak zamilovaných kvůli skutečnosti, že v závislosti na osvětlení, barva nehtů je duhově. Tato manikúra vám dá skvělou náladu a obdivný vzhled.

O americké společnosti

Hlavní budova China Glaze se nachází v Los Angeles, USA. Společnost ročně vyrobí více než 9 milionů laků a asi 400 nových barev. Za celou historii značky bylo vyrobeno 4200 barev. Čína Glaze potěší kupující s jeho vynikající volbou a kvalitou, a proto je jedním z předníchspolečností na trhu USA a Evropy.

Široká škála výrobků zahrnuje nejen laky, univerzální prostředky, ale také nabízí svým zákazníkům takové produkty jako: základy pro lak, vrchní nátěry, sušení na laky atd. Značka Lucky China Glaze překvapí svou profesionální úrovní kvality a je velmi oblíbená mezi zákazníky.

Společnost vytváří výrobek podle speciálních technologií, sleduje každou produktovou jednotku tak, aby zůstala na nejvyšší úrovni kvality a má bezpečné a všechny potřebné složky. Stejný výrobek je testován v laboratořích a teprve pak je kosmetika odeslána do výroby. To je důvod, proč značka China Glaze vzbuzuje důvěru ve všechny své zákazníky a má pozitivní hodnocení.

Sortiment výrobků z čínské glazury

Hlavním produktem čínské glazury je lak na nehty. Americká značka neustále rozšiřuje své spektrum barev a vyrábí módní, moderní kolekce laků na nehty. Skutečné odstíny laků mají takovou rozmanitost, že každá dívka si najde přesně to, co potřebuje a chce. Zatímco sortiment je aktualizován zřídka a ve velkém množství.

 • Pro večírky a svátky jsou pro vás obzvláště lesklé povlaky, které přidávají lesk. To je skvělá volba pro zvláštní příležitosti, takové nohy budou svítit přímo ve vašich rukou;
 • Oslnivý lesk a dokonalý hladký povrch nehtu vám pomůže vytvořit želélaky. Jsou snadno aplikovatelné a hladké nehtové desky;
 • Pokud jste milovníkem umění nehtů, pak jsou tyto laky vhodné pro vás. Holografické laky, měnící se barvy, praskání - to vše vám poskytne jedinečný závratný efekt;
 • Máte-li menší problémy se strukturou nehtů, nebojte se, perleťové laky značky China Glaze vizuálně eliminují vady a prodlužují nehet;
 • Pro milovníky matných odstínů existují krémové nátěry. Tyto laky vytvářejí hustou, silnou a kontrastní barvu nehtů;

Vyhodnocení čínských lakových laků

Samozřejmě mnozí preferují posuzování kvality výrobků po nabytí a kontrole zboží. Ale když shrneme řadu pozitivních recenzí a prohlášení samotné společnosti, můžeme sestavit následující:

 • Neobsahuje dibutylftalát, toluen a formaldehyd. Značka zaručuje bezpečnost používání. Toluen - přidává se k nanášení laku snadno a hladce. Obsah toluenu je škodlivý pro nervový systém. Dibutylftalát se přidává tak, aby lak nebyl štěpen, bohužel způsobuje rakovinu a nepřátelské nedostatky. A formaldehyd, který je zajímavý, se používá pro balzamování mrtvých zvířat a lidí.
 • Velký výběr barev, odstínů, stálých a sezónních sbírek, s nimiž můžete vytvořit elegantní manikúru jakékoliv složitosti a dát nehtům elegantní vzhled;
 • Všechny výrobky z laku China Glaze obsahují minerální kaolinit, který je zdrojem křemíku. Vaše nohy se nebudou rozpadat,rozpadnout se a lépe růst;
 • Praktický, praktický kartáč 420 vlasů pro snadné a pohodlné použití laku;
 • Lak v láhvi si zachovává svůj původní vzhled a po dlouhodobém používání nevyschne;
 • Všechny výrobky společnosti China Glaze jsou vyráběny v USA;
 • Lak okamžitě schne. To je velká výhoda oproti těm lakům, po kterých musí nehty dlouho schnout;
 • Přiměřená cena. Přibližně cena laků je od 220 rublů, což není dost drahé.

Bohužel, i každá vedoucí společnost má nedostatky, Čína Glaze má následující:

 • Někdy je obtížné najít nové sbírky a nové výrobky na regálech prodejen krásy.
 • Čína Glaze zajišťuje, že ve složení výrobku nejsou žádné toxiny, ale stále existuje v některých kosmetických přípravcích. Kromě toho, kosmetika patří mezi 3-volné laky, což znamená, že 3 nejškodlivější látky jsou vyloučeny z obsahu výrobku.

Závěrem o společnosti China Glaze

Kosmetická společnost China Glaze má vysoké hodnocení a velmi přijatelné ceny. Každá dáma má možnost si pro sebe vybrat přesně to, co hledala a po dlouhou dobu hledala, značka se stará o velký výběr odstínů laků na nehty. Módní trendy posledních období vyžadují určitá řešení pro manikúru, nehtové umění. Obecným trendem je originalita. S Čínou Glazeu, vše bude možné, velký výběr výrobků ušetří a ochrání vaše nehty před křehkostí a laminováním, stejně jako ozdobí je nejvícmimořádným způsobem. Díky tomuto make-upu se můžete pochlubit krásnými a zdravými nehty, vaše nehty budou zdrojem pýchy a závisti ostatním.