Kultura péče o nehty v Asii

V dnešní Evropě se krása snaží být krásná a módní, a to i na úkor zdraví. Ženy se nebojácně používají chemické laky, používají gel, akryl a prakticky toxické odstraňovače laků. Vzácný Evropan si vybere pouze bezpečné přípravky na péči o nehty. Krása vyžaduje oběť - to je přísloví, že slabší sex ospravedlňuje jejich nedbalost. Samozřejmě, většina prostředků pro moderní evropskou manikúru nepřináší vážné škody na zdraví, ale chemie je chemie ...
Japonsko
V Asii je postoj ke zdraví úctyhodnější, a to i mezi zoufalými módy. Prostředky pro zdobení nehtů zaměřené na zlepšení zdraví a posílení, a to nejen na vnější účinky. Například, japonské ženy jsou velmi ráda různých postupů pro zotavení, masky a pleťové vody z nehtů, z nichž většina je založena na mořských řas. Samozřejmě, japonské dívky také používají klasické manikúry, francouzské manikúry a všechny druhy laků jsou oblíbené u nich.

Japonské ženy sledují a využívají evropské novinky a styly, ale vedení zůstává starodávnou metodou péče o nehty. Tradiční japonská manikúra je celý systém pro péči o nehty založený na prospěšných výrobcích s použitím speciální pasty, díky které jsou vaše nehty ultra lesklé. Japonská manikúra neznamená barvení, nehty jsou jednoduše vyleštěny na úžasný lesk. Dnes tato manikúra získává na evropském kontinentu popularitu.

Čína
V Číně byly vždy oceňovány dlouhé nehty. Ve starověku byly nehty obarveny přírodními barvami. Dlouhé, krásně zdobené nehty byly znamením bohaté pozice starověkých čínských žen. Dokonce i muž ve starých časech byl propuštěn dlouhé nehty. Dlouhé nehty a dnes se obávají srdcí Číňanů, věří se, že dlouhé nehty přinášejí štěstí. Po dlouhou dobu byly v Číně populární tipy na zlato a stříbro. Dnes v módních fotografických sezeních můžeme nyní vidět tento jedinečný šperk z čínských celebrit.

A prosté čínské ženy se šíří přes rozšířené nehty a většinou používají hotové tipy. Tipy se používají i pro svatební manikúru. V Číně, obrovské množství kosmetických salonů, mezi nimi obrovská soutěž, a Krivorukov mistrů mezi nimi, věří trochu. Manikúra v Číně se provádí mistrovsky, ale kromě obvyklých postupů je také obvyklé provádět masáž užitkovými oleji. Čínské dívky milují vidět květinové výtisky na nehtech. Skutečné zahrady úžasné krásy a kreslení květ na dlouhé nehty čínských krás. Dlouhé nehty stále drží primát v čínské módě.

Jižní Korea
V Koreji mají módní ženy velmi rád originální manikúru. Velmi oblíbené jsou různé nálepky na nehty a dekorace. Existují celé společnosti, které se zabývají vývojem unikátních samolepek, drahokamů, oblázků, řetězů a dalších speciálních dekorací. Originální kresby, vícebarevné laky,automatizované metody pro použití manikúry, to vše organicky vzkvétá v Jižní Koreji. Není také překvapující, že skleněná manikúra, která je dnes módní po celém světě, byla vynalezena v korejském salonu. Speciální samolepky vytvářejí ohromující efekt "skla" a tento nový produkt s jistotou dobývá srdce všech dívek.

Obecně lze říci, že asijské manikérky mohou hodně naučit svým evropským kolegům. A i když existuje spousta fantazií pro Evropany, stále je tu zpoždění v nehtech, lázeňských procedurách a přírodní kosmetice. Pokrok však nezůstává v klidu, takže výměna zkušeností a rozvoje probíhá pravidelně. Takže dnes a v Rusku můžete najít služby v japonské manikúre a korejské lázeňské procedury pro ruce a nehty atd.