Který gel je lepší: top 8

Každá žena sní o krásné a přesné nehty. Stylová manikúra říká, že ji milenka sleduje. Ale tohle všechno trvá hodně času. Tam je cesta - gel polský. Taková manikúra umožní, aby vaše pera zůstala krásná po velmi dlouhou dobu (jistě 2-3 týdny).

A zde mají klienti i manikéři hlavní otázku: „Který gel je lepší?“. Naštěstí odpověď zní. A stojí za to začít studovat kritéria, podle kterých si musíte vybrat laky a hlavní producenty. To vše pomůže vyhnout se zklamání v budoucnosti.

Výběr gelového leštidla: kritéria

Jak odborníci, tak klienti a amatéři, kteří zvládli postup při aplikaci gelového laku doma, by měli vědět, jaká kritéria by měl splňovat dobrý gelový lak. Požadavky na tento výrobek jsou 2:

 • doba, po kterou si nátěr na nehtové desce udrží svůj lesk, neodlupuje se, neodlupuje se, nebude prasknout ani se o něj nestírat;
 • pohodlí práce s materiálem;

Co se týče prvního kritéria, stojí za to zmínit pokyny pro gelové leštění. Termín, který musí být uveden, je nejméně 3 týdny. To je normální přijatelná trvanlivost.

Pokud jde o druhé kritérium, je pro toho, kdo bude pracovat přímo s materiálem, důležitější. Čím lepší je lesk na gelyČím rychleji mistr zvládne úkol a tím lépe bude výsledný výsledek vypadat.

Pohodlí práce s materiálem lze určit řadou značek:

 • konzistence laku musí být „správná“ (pokud je materiál použit snadno, neroztáhne se a má normální hustotu, pak je to přesně to, co potřebujete);
 • kartáč by měl být pohodlný (pouze v tomto případě budou tahy přesné a to je důležité);
 • bezproblémové a relativně rychlé odstranění (při procesu odstraňování gelu by nemělo být odstranění laku standardními prostředky delší než 15 minut);
 • zajímavá a rozsáhlá barevná paleta (vysoká pigmentace - hustota barev je také důležitým bodem);
 • materiálová bezpečnost (složení gelu by nemělo poškodit nehtovou desku) zápach by měl být přijatelný;

Pokud lak, který si zvolíte, projde všemi kritérii, láhev je poměrně objemná a cena je rozumná, pak je to ideální volba.

Výrobci gel polish: nejlepší z nejlepších

Ze všech společností, které se zabývají výrobou gelových leštidel, lze identifikovat pět nejlepších nesporných vůdců. V podmíněném druhém místě jsou 4 americké značky: Gelish, Kodi, Jessica Geleration a Pnb. Vůdce je CND. V prvním roce se společnosti daří udržovat neodolatelnou výhodu. Ve větší míře to přispělo k uvolnění jejich nejvýznamnějších potomků - šelaku. Popularita Shellac je tak vysoká, že se tento název již stal názvem domácnosti pro celou rozsáhlou rodinu gelů. Je však zřejmé, že šelak je samostatnýprodukt slavného výrobce polštářků, společnost CND.

Proč jsou vůdci pouze americké společnosti? Díky použití inovativních receptur, které jsou bezpečné pro nehty a tělo jako celek. Barevná paleta je neustále aktualizována a její rozmanitost oslňuje v očích. Odstíny jsou módní, což je také plus. Cena takových laků je poměrně velká.

Zástupci z Evropy nejsou tak populární, i když ve všech ohledech připomínají výrobky ze Spojených států. Příkladem je německý OPI nebo japonský Masura.

Canni, Bluesky a Cristina jsou gelové leštidla z Číny. A jsou ještě populárnější než Američané. Dokonce i nepatrná ostrost zápachu a ne takové pohodlí aplikace neovlivní poptávku spotřebitelů. Hlavní věc je, že po použití takového laku se nosí a není o nic horší než jeho americký protějšek. Ale hlavní věc je, že čínské laky jsou velmi levné. To z nich činí nejatraktivnější pro ty, kteří pracují doma nebo v levném salonu. Obecně platí, že Canni, Bluesky a Cristina jsou produktem masového užívání.

Nezapomeňte na ruské výrobce, kteří jsou v oblibě mezi Američany a Číňany. RuNail, stejně jako Aurelia a další gelové leštidla rychle získávají podíl na trhu. Za přijatelnou cenu nabízejí zákazníci vysokou kvalitu, vynikající opotřebení a pestrou paletu barev.

Co si tedy vybrat, je od koho az čeho.

Gel leštidla: kdo je nejlepší?

A konečně, slíbil top 8 nejlepších gel leštidla. Kromě tohoDůležitým bodem výše uvedených kritérií je poměr ceny laku s jeho kvalitou.

Top 8:

 1. Shellac CND
 2. OPI Gelcolor
 3. Gelish Harmony
 4. Kodi Professional
 5. Laque RuNail
 6. Pnb (aka Professional Nail Boutique)
 7. Bluesky
 8. Canni

Uvolňování takového výrobku jako gelu se stalo důležitou etapou ve vývoji manikérského průmyslu. Tento materiál díky své trvanlivosti a vynikající trvanlivosti umožňuje klientům věnovat více času dalším důležitým záležitostem. Od této chvíle je manikúra radost, ne povinnost! A to je zásluha gelu.

Krásná a vytrvalá manikúra je snem každé moderní ženy. Který gel je lepší zvolit pro tento účel? Odpověď naleznete v našem článku.

Gel leštidlo, které je lepší gelový lesk, koupit gel polský, Shellac, OPI Gelcolor, Gelish Harmony, Kodi Professional, Laque RuNail, Pnb, Bluesky, Canni