Krátké nehty a červená manikúra

Pokud si myslíte, že krátké nehty nemohou vypadat krásně ve srovnání s dlouhými, pak jste velmi mylní. Ve skutečnosti, pro krátké nehty existuje velké množství možností manikúry, které mohou být použity jak v každodenním životě, tak pro slavnostní události. S takovými nehty můžete experimentovat tolik, kolik chcete a dnes budeme hovořit o červené manikúru. Bude to vypadat skvěle a určitě vás odliší od davu lidí.

S červeným lakem můžete dosáhnout takového efektu, že se nehty objeví vizuálně déle. Ruce, zatímco budete muset řádně připravit. Musí být uchovávány v lázni se speciálními oleji, pak masírovat a navlhčit. Pak se nehty očistí od kůžičky, což odpovídá určité délce, a pak se aplikuje pouze lak.

Samotná technika červené manikúry je poměrně jednoduchá a lze ji provádět samostatně bez pomoci řemeslníků. Při této příležitosti následuje videonahrávka, kde můžete podrobněji vidět, jak se takový zázrak provádí.

Tak červená manikúra na krátkých nehtech vypadá prostě nádherně a jedinečně. Nebojte se ho použít. A jako dekorace si můžete dát třpytky na nehty nebo barevný prach, který lze zakoupit v jakékoliv nehty shop. Případně můžete nechtům nechat trochu odvahu a dát jim speciální zvířecí potisk. Tady hlavní věc, že ​​oblečení a make-up nebyly tak honosné jako manikúra. Je důležité udržet rovnováhu a harmonii.