Krásná manikúra pro krátké nehty fotografie

Téměř všechny dívky věnují pozornost nehtům. Buď rostou, řezají, pak zase rostou. A tak neustále.

Bohužel ne každý si může dovolit mít dlouhé nehty. Důvody se mohou lišit od práce ke zdraví. V neideálním stavu, to znamená, že když se rozpadnou nebo propustí, nestojí za to snažit se je pěstovat. Totéž platí, pokud se vaše práce odehrává na pracovišti nebo ve vzdělávání či medicíně. Nejlepší v těchto situacích bude vyhovovat krátkým nehtům. Ale to neznamená, že se musíte zbavit velkolepého a krásného make-upu, existuje obrovské množství nápadů a způsobů, jak ozdobit krátké nehty, a většina z nich se dá snadno opakovat doma.

Stojí za zmínku, že krátké nehty mají mnoho výhod:

  • Jsou zdravější. Proto není třeba pokrýt je speciálními laky, jejichž účelem je posílení konstrukce. Dlouhé nehty jsou však poškozeny i během sprchování, nebo prostě v chladu, což znamená, že potřebují větší sílu, aby zůstaly krásné a udržely svou tvrdost.
  • Krátké nehty vypadají čistěji. A to neznamená žádné problémy ve škole, na vysoké škole a tak dále. A nejdůležitější je, že nikdy nebude otázka: „Je vhodné se tam s takovými nehty objevit?“. I na některých speciálních akcích vypadají krátké nehty skvěle. Zřídka, kde můžete vidět lidi s vysokým světlem s dlouhými nehty, a dokonce i hvězdy nedávno tuto možnost odmítají.
  • Další plus krátkýnehty - na nich tmavé laky vypadají několikrát lépe. Tmavé odstíny jsou vždy populární, ale vypadají skvěle jen na krátkých nehtech a s dlouhými nehty se můžete stát jako zlá čarodějnice ze starých pohádek. Mimochodem, stojí za zmínku, že na výstavě nebude vidět model s dlouhými nehty.
  • Krátké nehty nevyžadují téměř žádnou péči. Vše, co potřebujete k udržení jejich krásy - pravidelný pilník na nehty.
  • Navíc jsou praktičtější. Samozřejmě můžete vidět, jak prsty s dlouhými nehty blikají v domácnosti nebo banální psaní na počítači, přiznejme si, že je mnohem pohodlnější dělat krátké. A eliminuje zbytečný zármutek a plýtvání nervy, pokud se zlomí dlouhé nehty.
  • Krátké nehty vám pomohou udržet váš rozpočet. Není třeba chodit do salonu, za vrstvu zdravotního laku, který pomáhá nehtům zůstat zdravý a silný.
  • Krátké nehty je mnohem těžší prolomit a téměř v každé situaci vypadají úhledně a vhodně.

Myšlenky na krásnou manikúru s krátkými nehty na fotografii.

Nádherná originální manikúra je snadná i doma. Před tím, než budete muset správně připravit nehty a přidat trochu fantazie.

Monochromatické nehty jsou ideálnívhodné jak pro společenské akce, tak pro domácí kurzy. Nikdo vás však neomezuje a tato možnost může být základem pro zajímavější řešení.

Například můžete na nehty aplikovat body pravidelnou jehlou. Výsledkem je, že dostanete různé možnosti „polka-tečkované“ a vyjádřením představivosti můžete dělat cokoliv, počínaje úhlednými malými květy, srdíčky a vzory a končícími až po skončení představivosti.

Běžná manikúra v minulosti pomalu opouští. To je nahrazeno násilnými barvami a všemi stejnými fantasy módy po celém světě. Nyní nemusíte přemýšlet o výběru konkrétního laku, nehty můžete namalovat v několika barvách najednou. Můžete zaostřit na jeden prst nebo několik prstů, nebo můžete každému prstu dát jinou barvu.

Neobvyklé zdobení nehtů může pomoci běžnému pásku. Mohou být snadno zakoupeny v kabině, ale někdo může dělat s běžnou páskou. Nebo dokonce stavbu pásky. Výsledek bude stále stejný.

Začátečníci mohou snadno získat jednoduché pruhy, ale pro zkušenější dívky je třeba si pamatovat geometrii a nakreslit nejneobvyklejší tvary. Tímto způsobem můžete ozdobit jeden hřebík, ale nikdo ho neomezuje, každý hřebík můžete ozdobit svým speciálním vzorem. Pro vás potřebujete jen touhu, dovednost a spoustu trpělivosti.

„Francouzská“ manikúra také vypadá na krátkých nehtech skvěle. Můžete kreslit tipy pomocí všech stejných proužků, ale mnoho z nich bez nich. Také dávejte krátké nehtymožnost experimentovat trochu s formou a nepoužívat klasický půlkruh. Kombinace barev může být naprosto kdokoli, pokud se navzájem shodují.

Obecně jsou možnosti manikúry s krátkými nehty velké a jsou omezeny pouze fantazií a fantazií. Existuje však několik pravidel, jejichž dodržování poskytne nejlepší vzhled:

  1. Nepoužívejte příliš velké nebo malé manikúrové prvky.
  2. Nehty by neměly být objemné, pouze ploché.
  3. Používejte pouze smíšené barvy.

Dodržování těchto pravidel vám pomůže vytvořit krásnou manikúru pro nehty.