Krásná manikúra na každý den

Vytvoření manikúry doma je příjemná zábava, ale pouze pokud máte všechny potřebné kosmetické a manikúrové nástroje. Jak však ukazuje praxe, je možné řídit se improvizovanými prostředky. Takže místo štětce si můžete vzít obyčejnou jehlu.

Pokud jde o odstranění kůžičky, je lepší použít speciální přípravky, které mají účinný účinek. Po takovém nástroji po 10 minutách se pokožka snadno vyjme a odstraní. V tomto případě nepoškozujete pokožku rukou a nepoužívejte ostré předměty k odříznutí přebytečné kůže kolem nehtové destičky.

Po ošetření rukou může být aplikován substrát. Zpravidla se jedná o bezbarvý zpevňující lak s vitamíny a minerály. Po vysušení první vrstvy naneste druhou vrstvu stejným lakem, aby se účinek odstranil. Takže vaše nehty budou silné a manikúra se bude držet po dlouhou dobu, udržet ruce dobře upravené.

Dále můžete použít speciální fixátor. Na konci aplikujeme na prstech zvláčňující preventivní prostředek. Tato krásná manikúra pro každý den je poměrně jednoduchá a nebude to dlouho trvat. To lze provést snadno doma. Po něm budou vaše ruce zářit zdraví a krásu.