Krásná manikúra: 132 fotografií

Každá žena nebo dívka se chce stát nejatraktivnější a nejpozoruhodnější. Aby toho bylo dosaženo, musíte neustále sledovat svůj vzhled, postavu, a to nejen zachovávat krásu, která byla předložena přírodou, ale také zdůrazňovat v každém směru.

Jednou z těchto metod osobní péče je péče o ruce a nehty. Bohatší dámy si jsou jisti, že nejnutnější a nejkvalitnější osobní péči lze získat pouze prostřednictvím specializovaných salonů. Ale ne! Nemůžete udělat nic méně nádhernou manikúru doma, a to i na vlastní pěst.

Péče o nehty

Dokonce i když děláte neuvěřitelně nádhernou manikúru, bude to vypadat hrozně na špinavých a neupravených formách. Aby vás váš měsíček vždy potěšil, musíte se o ně neustále starat podle určitých pravidel.

  • Aby byla udržena dostatečná přitažlivost vašich rukou bez pomoci profesionálních kosmetologů, musíte nejprve dodržovat hygienické normy manikúry. Chcete-li pozorovat, že kůže kolem nehtu není hrubá, nezapomeňte si umýt nehty pomocí speciálního štětce, neustále otřete olej nebo nějakou zvláčňující pokožku.výživný hydratační krém.
  • Pokud máte velmi suchou šupinatou pokožku, pak stojí za občasné provedení horké manikúry. Namísto olejové lázně pro ruce, kartáč je speciální živnou směsí, která se prodává v příslušných obchodech, a zabalit ruce mokrým horkým ručníkem nebo měkkým hadříkem. Kromě toho, aby denní zvyk vyživují pokožku s změkčovadla.
  • Často dochází k problému s odlupovanými nehty. Aby se tělo zbavilo, je nutné pečlivě ošetřovat nehty životodárným olejem a citronovou šťávou. A ještě lepší dělat solné koupele s použitím odvarů ze sušených bylin. Jednoduchá hygienická rtěnka je také velmi účinná v boji o krásné tipy na nehty.
  • Aby byla manikúra doma co nejkratší, je naprosto nezbytné, abyste si omylem umývali ruce křovinami a důkladně masírovali konečky prstů a nehty. Po jemném nanesení laku zvoleného odstínu nechte zaschnout. A tak, aby úsilí bylo zachováno co nejdéle, je lepší dělat veškerou práci na domácích pracích s gumovými rukavicemi.
  • A nejdůležitější složkou dobré manikúry jsou kvalitní nástroje, s nimiž je vykonávána. Za prvé, zdraví a krása vašich rukou závisí na jejich stavu.

Díky těmto jednoduchým metodám, bez použití drahých služeb profesionálních specialistů, se můžete vždy chlubit krásnými a zdravými nehty.

Hlavní podmínky pro krásnou manikúru

Pokud znáte pár pravidel pro správnou aplikaci laku, vaše nehty budou zdrojem pýchy a závisti ostatním.

  • Hlavní je, že každá konstrukce nehtu měla stejný tvar a délku.
  • Před nanesením laku musí být povrch nehtu odmastěn. A snaží se pečlivě vybrat dekorativní nátěr, protože nejlevnější není nejen efektivní, pokud se používá, ale také přispívá ke zničení struktury nehtové desky.
  • Pokud si všimnete, že se na alespoň jednom hřebíčku objevil štěrk laku, neměli byste čekat, okamžitě jej očistit speciálním nástrojem a znovu aplikovat lak.
  • Před nanesením opakované vrstvy nezapomeňte počkat, až se první vrstva důkladně osuší.

Skutečné:Módní trendy pro zimu 2016-2017 - 276 fotografií z manikúry

Metody zdobení

Když si koupíte lak na nehty, věnujte pozornost především barvě oblečení, každodenním šperkům a doplňkům. Vše by mělo být kombinováno s vaším stylem a harmonicky ho doplňovat.

Pokud se chystáte ozdobit nehty pomocí vzorů, tvar vzoru závisí na velikosti nehtové desky a na místě, kde bude umístěn. Zvláště krásná bude vypadat, že vzor, ​​který bude v souladu se vzorem na vaše oblečení.

V dnešní době existuje mnoho nástrojů pro vytvoření nádherné ozdoby na nehtech. Toto a různé kamínky, jiskry a bujóny. NeméněJemná krajka na povrchu laku bude vypadat elegantně.

Měsíčky krátké

Každá dívka doslova sní o dlouhých nehtech. Ale samozřejmě, ne všichni měli štěstí a ne každá příroda dala elegantní dárek. Mnoho lidí trpí snahou pěstovat dlouhé nehty. Oni odlupují a zlomí, a po několika neúspěšných manikúrach jsou obecně odříznuti u kořene. A nejnovější technologie přicházejí na záchranu, jako je gelová a akrylová rozšíření.

Tato metoda však neposkytuje maximální výsledek. Trvá týden a perfektní manikúra musí být opravena. A o destruktivním účinku na strukturu nehtu tak drahého prodloužení, můžete hodně mluvit.

Co ale dělat, když nechty nechtějí být dlouhé, ale nechtějí utrácet peníze a zdraví při opravách? Mnoho žen v závodě o chytlavé účinky zcela zapomenout na kouzlo přírodní krásy. Koneckonců, na krátké nehty manikúra nemůže být o nic méně než na dlouhých. Hlavní věc je vybrat si to správně, uspořádat a neustále sledovat zdravý a dobře upravený vzhled.

Dokonalá manikúra na krátkých nehtech

Při navrhování tvaru hřebu vždy dbejte na strukturu samotného prstu. Nyní je obdélníkový tvar nehtové desky velmi módní, ale je relevantní pouze proti, kteří mají poměrně dlouhý tvar dlaně. A zbytek je lepší zůstat na klasickém oválu.

Trvale odstraňujte kutikulu, protože se tím výrazně zvyšují krátké nehty a vzhled se stává lépe upraveným. Pro vizuální prodloužení desky můžete použít výkresy vertikálního pohledu. A s obzvláště širokými formami nehtu stojí za to aplikovat lakování pouze ve středu a nedotýkat se hran.

Nepoužívejte objemové provedení, bude to naprosto nevhodné. A pečlivě vyberte tvar a velikost vzoru. Nedělají to ošklivé obrovské.

Květinové kompozice a jakékoliv laky jasných, ale jemných tónů vypadají na oválné struktuře krásně a tmavé lze použít na pravoúhlé v kombinaci s grafickými vzory. A na všech nehtech bude vypadat elegantní klasická bunda.

Francouzská manikúra

Zpočátku byla tato manikúra vytvořena speciálně pro krátké nehty. Že je ideální volbou pro každodenní použití. A pro více slavnostní, můžete uspořádat to trochu jinak a ziskově porazit okraj nehtu. Řekněme, aby se rohová bunda, která vypadá velmi nádherně.

Manikúra s jednobarevnou barvou

Nikdy nevěřte těm, kteří říkají, že pevná manikúra je nudná a banální. Toto je klasická verze! Klasika nemůže být nudná. Dnešní rozmanitost barevných schémat je natolik nasycená, že dokáže uspokojit všechny požadavky, i ty nejnáročnější. A taková manikúra je nejjednodušší možnostíkteré nevyžaduje žádné úpravy a zvláštní nadání. Lze jej používat denně, pouze změnou barevného schématu.

Mistrovská díla na nehtech

Typy obrázků jsou nekonečné. Každá manikúra s použitím jakéhokoliv prvku se stává jedinečným a nezapomenutelným mistrovským dílem umění. Pokud se rozhodnete udělat kresbu sami, pak nezapomeňte na některé základní body.

Nikdy nenanášejte vzorovaný zdvih úplně na celou desku, bez ohledu na to, jak je to nádherné, protože to vizuálně zužuje. Pomůže vám vizuálně prodloužit jakoukoliv čáru z ozdobného příslušenství nebo úzkého pásu oddělujícího nehet. Na krátkou manikúru, malé srdce, bobule, hvězdy nebo puntíky, stejně jako všechny krajky vzory budou vypadat vhodné.

A bez ohledu na to, jak dlouho jsou vaše nehty, musíte se o ně neustále starat. Používejte specializovaný komplex vitaminů, zpevňující oleje a vhodné léčivé nátěry. Nikdy nepoužívejte lakové nátěry, které vypršely a nepoužívejte aceton příliš často. To povede především ke zničení struktury nehtu.

Drahé dámy, nikdy byste se neměli přesvědčit, že se provádí manikúra výhradně pro milovaného člověka. Věřte mi, že člověk je tak konstituován, že je schopen vidět pouze úplnou absenci struktury nehtu nebo tři centimetry natřené toxickými tóny, procesy. Udělejte manikúru pro své vlastní potěšení a pro výchovunálady. A můžete udělat takovou manikúru bez ohledu na délku nehtů.

Foto

Více fotografií