Krajková manikúra: jen na svatbu?

Dnes se krajková manikúra stala jednou z nejzajímavějších možností dekorů nehtů. Tyto pera jsou okamžitě elegantní a elegantní. Proč jsou krajky tak rychle získávají na popularitě nail art? Díky manikúru jemný a romantický vzhled. A co je nejdůležitější, taková manikúra je univerzální. Lze využít pro různé příležitosti: oslavy, večírky, výlety do divadla. Dokonce i pracovníci v kanceláři dovolují manikúru s malými krajkovými prvky. Pouze v tomto případě je věnována velká pozornost paletě barev. Krajka je nejčastěji používána pro zdobení svatební nehty. Takže manikúra s krajkou má alternativní podmíněný název - svatební manikúra.

Stejně jako francouzština je i krajka klasikou. Luxusní, elegantní a originální nehty si mohou dovolit jakoukoli módu.

Manikúra s krajkou: způsoby práce

Existují tři hlavní způsoby, jak dělat krajky na nehtech. A všichni jsou stejně využívaní profesionálními řemeslníky a milovníky.

První metodou je použití skutečné krajky.

Jen málo žen mohlo odhadnout, že krajka může být použita jako prvek výzdoby. To může být tyl, síťovina nebo jakákoliv krajka na ruce. A budete potřebovat docela dost, abyste zakryli nehtovou desku. Pokud chcete, můžetezpůsob, jak ozdobit každý hřebík. Nejčastěji se krajky používají na dvou nehtech. Technologie provedení se nemění.

Fáze všech 6. Stojí za to začít s pořádáním rukojetí (vyjměte kůžičku, dejte potřebné nehty, odstraňte přebytečnou kůži kolem nehtu atd.). Krajka může být připravena předem (řez pod každým nehtem). Stojí za to přemýšlet o tom, jak bude kombinován s příslušenstvím a oblečením. Po nanesení čirého laku je vyříznutá krajka připevněna k nehtům (bude nutné ji lehce přitlačit dolů). Po zaschnutí základního laku se aplikuje vrchní nátěr (2x). Chic, brilanci a krásu! Všechno je připraveno. Pouze klouzání rukou.

Díky své jednoduchosti je přirozené krajkové provedení nejběžnější. Zvláště je milována těmi, kteří si nemohou dovolit chodit do salonu z různých důvodů. Svoboda akce je kompletní: základní lak může být jakékoliv barvy, jako krajkový vzor.

Pokud máte v plánu použít poměrně hustou krajku, měli byste ji dát na lepidlo na nehty. Tak bezpečnější.

Metoda dvě - speciální soupravy. Takový zázrak lze objednat na internetu nebo zakoupit v příslušných prodejnách. Vzhledem k tomu, že tyto krajky jsou speciálně vytvořeny pro nail art, konečný výsledek vypadá prostě úžasně. Rozmanitost vzorů je úžasná: od květin po abstraktní vzory.

Barvy, vzory a ozdoby pro každý vkus. i franšíza používá prvky krajky 9 a odpovídající sady).

podle toho, co nastanejsou v sadě samolepek, krajky nebo skutečného materiálu, technika aplikace se mírně liší. Neexistují však žádné rozdíly s první metodou. Verze štítku je jednodušší a pohodlnější, ale měli byste být velmi opatrní, není zde žádný prostor pro chyby.

Třetí metodou je kreslení. To je nejobtížnější a doma téměř nemožné řešení. V tomto případě byste si měli dát do rukou profesionály. Kreslení krajkovým vzorem se provádí tenkým kartáčem s akrylovými barvami. Obtížnost sebereflexe spočívá především v tom, že to jsou jednotky, které dokončí krajkový vzor levou rukou. Ale potíže nezastaví některé módy. A tato možnost je velmi populární.

Bez jistých zkušeností a zlepšených dovedností se nedá dělat. Dovednost a umělecká výchova umožňuje řemeslníkům vytvářet mistrovská díla. Takže nejkrásnější, elegantní a jemná manikúra s krajkou může být vytvořena profesionálními mistry.

Co je to svatební manikúra bez krajky?

Toto je manikúra, která nejlépe vyhovuje obrazu. Jemné, měkké a vzdušné kresby založené na pastelových barvách vypadají prostě úžasně. Standardní francouzština je již pro takovou událost používána mnohem méně často. Krajka v trendu.

Krajky, gelové leštidla a akrylové

Šňůry jsou stále více zapečetěny gelovými leštidly a akryly. Nespornou výhodou této techniky - odolnosti. 2-3 týdny bude vaše manikúra vypadat jako nová. A pak je to na opravě. V tomto případě nelze omezit na přírodní dlouhé nehty avytvořit různé skladby na dlouhých nehtech různých tvarů. Pohodlně se v tomto případě nehty nerozlomí na okrajích a nenarušují celistvost krajky. Manikúra bude perfektní.

Pamatujte, že v této sezóně je módní krátká délka, takže ji nepřehánějte milimetry. Ale s formami můžete bezpečně experimentovat. Rozsah barev není také omezen. Můžete fantazírovat tolik, kolik chcete.

Vpřed, milé dámy!

Manikúra krajky je jedním ze zajímavých směrů. Nehty vypadají elegantně a něžně. Krajka manikúra - perfektní možnost svatby.