Koupele z houby nehtů na nohou

Dnes téměř každý pátý obyvatel země trpí onychomykózou (nehtová houba). Nehtová houba je běžné onemocnění, které může být snadno infikováno, ale je velmi těžké ho vyléčit. Ovlivňuje nemoc obou pohlaví a každého věku. V nepřítomnosti adekvátní léčby, infekční onemocnění jde na celou nohu, takže je nutné odstranit, když první příznaky projeví. Vany založené na tradičních recepturách medicíny mohou být skutečnou pomocí při řešení nepříjemné nemoci. Další informace o nich.

O příčinách a příznach nehtové houby

\ t

Nejběžnější patogenní mikroorganismy jsou na kůži lidských nohou v místech běžného užívání. To může být lázně a sauny, tělocvičny a pláže, cizinec dům, ve kterém jste byli nabídnuti, aby na majitele pantofle. Příznivým podkladem pro rozvoj onemocnění může být vyrážka pleny na kůži nohou a plochých nohou, vlhké prostředí a zamlžování končetin, boty také nejsou velikosti a nesouladu s hygienou chodidel.

Lékaři uvádějí, že nejčastější příčinou onychomykózy je oslabená imunita a diabetes, na sobě syntetické ponožky a nepřirozené hodnoty pH kůže na nohou. Proto je prevence nemoci, aby se zabránilo příčinám jejího výskytu.

Infekce, dostat se dovnitř, ovlivňuje nehet, schne kůži, mění barvu nehtové desky. Z toho vyplývá, že houby nehtů jsou zahušťující nebo ztenčující.nehtová deska, měnící odstíny nehtů z matně žluté na zeleno-černou. Na jeho povrchu se mohou objevit také bílé pruhy nebo žluté skvrny. Pak se nehtová deska odlupuje a rozpadá. Tento proces je doprovázen nepříjemným zápachem, otokem, zánětem a bolestí končetin.

O léčbě onemocnění

\ t

Je léčen třemi systémy: systémovým, externím, komplexním. První schéma zahrnuje použití léků ve formě tablet a kapslí, které jsou předepsány odborníkem. Ale mají silné vedlejší účinky. Druhé schéma využívá léky a externí produkty ve formě laků, krémů, koupelí, gelů, tinktur. Tento způsob léčby má nejmenší počet vedlejších účinků, ale může být použit pouze v případě poškození části nehtové ploténky. Zahajované onemocnění se léčí podle komplexního schématu.

Podnosy jsou jednoduchý a účinný způsob externí terapie. Pomůže zbavit se nepříjemné nemoci.

Recepty vany

Pro jejich držení připravte: plastovou misku, jednorázové papírové ručníky, ponožky z přírodních tkanin. Teplota vody ke koupání by neměla překročit 40 stupňů:

  1. Do nádoby s 2 litry vody při stanovené teplotě přidejte 2 lžíce sody a lžičku tekutého mýdla. Míchejte na pěnu. Ponořte se do ní 20 minut. Vysušte nohy papírovým ručníkem. Na radu lékaře aplikujte antifungální mast nebo gel. Pokračujponožky. Udělejte tuto koupel každý den, v noci.
  2. V misce se 2 litry horké vody přidejte 5 lžic sody, 10 kapek jódu. Když voda trochu vychladne, snižte kotník v kompozici na 25 minut. Potom otřete nohy papírovým ručníkem a naneste mast. Tento postup musí být prováděn každý den po dobu 3 týdnů.
  3. V litru teplé vařené vody přidejte sklenici octa jablečného moštu a špetku manganistanu draselného. Položte nohy do kompozice na 15 minut. Vysušte nohy a ošetřete nehtovou desku základním olejem z tea tree. Tyto lázně by měly být prováděny denně po dobu 10 dnů.
  4. Nalijte půl litru teplé vody do pánve. Přidejte 3 lžíce 9% octa a 10 kapek jódu. Postižené oblasti nohou ponořte na 15 minut. Opláchněte nohy pod sprchou. Použijte mast. Tento postup provádějte každý den po dobu 3 týdnů.
  5. Připravte půl sklenice čerstvé mrkvové šťávy. Přidejte tolik octa. Směs se nalije do mísy s litrem horké vody, dole do nohou po dobu 20 minut. Opláchněte nohy tekoucí vodou. Vysušte. Naneste krém. Tento postup by měl být prováděn každý den po dobu nejméně 2 měsíců.

Uvedené recepty pro odstranění choroby působí proti reprodukci spór plísní a zcela eliminují patogenní mikroorganismy. Informujte se u svého lékaře o jejich použití.

Aby se předešlo onychomykóze, používejte kvalitní boty ve vysoké kvalitě. Udržujte své nohy před nakažením návštěvou veřejných místech, kde je třeba jít tramp. Nenosí boty někoho jiného. Pravidelně udržujte dobrou hygienu nohou.