Koupele s mořskou solí pro nehty

Oh, ty malé nehty! Kolik pozornosti potřebují pro dobře udržovaný vzhled! Kolik slabých stránek a závislostí mají! A jednou z nich je mořská sůl. Jak nakupovat nehty v malém slaném moři! Jaký přínos přináší mořská sůl pro nehty! Ale se správnou aplikací. O co jde?

Mořská sůl pro ošetření nehtů se používá již od starověku. Tato látka je posílila, léčila houbová onemocnění. Tato sůl se dnes aktivně používá v nehtových salonech, nehtových studiích a při provádění manikúry SPA.

Má téměř všechny nezbytné stopové prvky. Mimochodem, lidé žijící ve středním pruhu často trpí nedostatkem fluoridů, jódu a dalších mikroprvků obsažených v mořských plodech. Proto jsou postiženy i nehty. Tento nedostatek kompenzuje mořská sůl. Po dobu trvání účinku je nutné kromě mořských lázní doplnit denní dietu mořskými plody.

Používejte mořskou sůl a ty ženy, které jsou zvyklé na péči o nehty. Vědět, jak to má příznivý účinek na nehtové ploténce, kutikulu, dámy se naučily, jak si vybrat správně pro postupy. Tato mořská sůl v čisté formě, bez přísad, příchutí.

Chcete-li připravit obyčejnou koupel, vezměte jednu skleněnou lžičku soli do sklenice vody, rozpusťte a držte v ní prsty po dobu asi 15 minut. Pokud se chystáte použít koupele pro profylaxi, postačí 1-2 procedury.týden Když je problém (oddělení, nerovnosti, ztenčení nehtů), pak se takové lázně doporučují aplikovat každý druhý den.

Je velmi užitečné střídavě používat solné postupy s použitím prostředků s esenciálními oleji pro nehty. Takové střídání po 2 týdnech poskytne hmatatelný efekt.

Mořské soli budou mít vynikající léčivý účinek! Nehty začnou růst rychleji, budou silnější, zdravý vzhled.

Recepty vany

Existuje mnoho variant tácků, které používají mořskou sůl. Nabízíme Vám nejjednodušší a cenově dostupné:

  1. Olejová lázeň.Rozpusťte jednu polévkovou lžíci mořské soli v ½ šálku ohřátého octa jablečného moštu. Spojte to s 1/2 šálku zahřátého slunečnicového oleje. Míchejte důkladně, dokud hladké a ponořte prsty do směsi po dobu 10 minut. Pak je osušte ubrouskem.
  2. Jódová lázeň proti odlupování nehtů.Vezměte lžíci mořské soli, 4-5 kapek jódu, 50 g pomerančové šťávy, 50 g vody. Rozpustit sůl v zahřáté vodě a přidat zbývající přísady. Udržujte prsty v lázni 5-10 minut. Pak byste měli osušit ruce, očistit nehty a ruce výživným krémem.
  3. Lázeň se slanou vodou.Zahřejte sklenici vody na 50 stupňů, rozpusťte tři lžíce mořské soli, přidejte jednu čajovou lžičku jódu. Důkladně promíchejte a ponořte špičku prstů do lázně po dobu 15 minut.
  4. Olejová olejová lázeň.Vezměte jednu polévkovou lžíci mořské soli, dvělžíce olivového oleje, jedna lžička jódu a sklenice vody. Rozpustit sůl v teplé vodě, smíchat s jódem a olejem. Doba trvání procedury je 15 minut.
  5. Olejová solná lázeň pro hladké nehty.Vezměte ½ šálku rostlinného oleje, zahřejte a rozpusťte 2 lžíce mořské soli. Ponořte si špičku prstů do kompozice po dobu 15-20 minut, pak noste bavlněné rukavice po dobu 2-3 hodin. Je lepší, když je tento postup prováděn v noci a stále v rukavicích. Po jejich odstranění si umyjte ruce teplou vodou, naneste výživný krém.

Mořské soli se tak stanou letoviskem pro vaše nehty po práci v zemi, odstranění nehtů, kontakt s agresivními chemikáliemi, během beriberi. Nečekejte, až se nehty začnou odlupovat a oslabovat. Zabraňte mořské soli. Je to jednoduché a cenově dostupné, v lékárně se nachází sůl, takže postupy vyžadují pouze touhu a čas.