Korekce gelových nehtů

Korekce gelových nehtů je poměrně rozsáhlé a velmi důležité téma při modelování nehtů. Vzdělávací programy jí dávají jen velmi málo času a nevěnují potřebnou pozornost. Tato mezera ve znalostech mistrů manikúry vyvolává stále více otázek a mnozí později opravují své chyby pouze metodou četných testů, vedených pouze literaturou nebo nalezeným videem.

Nejprve je třeba mít na paměti, že mezi korekcemi nehtů by měly být jasné intervaly. Kompletní aktualizace nehtové destičky končí pouze 3 měsíce po korekci, i když se tato doba mění v závislosti na individuálních vlastnostech osoby.

Nezáleží na tom, jak dobře manikérka vykonala svou práci, po 3 až 6 týdnech byste se k ní měli vrátit, abyste vrátili původní vzhled nehtům. Mnoho lidí žádá, aby se snížila malá délka, protože jsou nepříjemné.

Každý mistr by si měl pamatovat sám sebe a připomenout zákazníkům, že pokud provedete opravu včas, můžete se vyhnout deformaci materiálů, zajistit dobrou stabilitu a strávit minimální čas a náklady během samotného postupu.

S celou rozmanitostí, která existuje v naší době, je nejběžnější službou velká korekce. V tomto článku se podíváme na hlavní fáze velké korekce nehtů:

Před opravou

\ t

Když píšete klienta pro opravu, nebo jste klient sám, měli byste si to pamatovatJe zakázáno umývat si ruce a mazat je krémem po dobu dvou hodin před samotným postupem. Hygienická manikúra by měla být provedena do 5 dnů. Kromě toho je třeba v předvečer korekce vyjasnit všechny podrobnosti a nepřesnosti (změna návrhu pod ochranným gelem, střední nebo velká korekce, hluboká korekce francouzské manikúry provedené na bílém pevném gelu atd.). To je nezbytné pro výpočet času stráveného na opravě a další koordinaci následujících klientů.

Počáteční fáze

Především je nutné provést antiseptické zpracování rukou klienta i velitele. Lak by měl být odstraněn z nehtů (pokud existují) speciálně připravenou kapalinou, která neobsahuje aceton. Proč musím zatlačit kůžičku oranžovou tyčí?

Soubor ze 100 až 180 zrna nebo mlýnu se rozřezává na gel, přičemž se věnuje zvláštní pozornost vyřezávání všech možných vzduchových kapes a zároveň přesunutí zóny napětí do jiného nového místa. Můžete také zkrátit délku umělého nehtu, pokud si to klient sám přál. Přirozená deska by měla být řezána 240 zrna, jako v primární budově.

Oddělení a další akce velitele

Aby nedocházelo ke zvětšování uvolnění odtrhávání odřezáváním gelových odtržků z přírodní nehtové desky, je nezbytné dodržovat určitá pravidla. Ve chvíli, kdy se objevila vzduchová kapsa, je třeba mít na paměti, že se gel odlupuje spolu s nímhorní vrstva nehtu. V budoucnu to může vést k řídnutí přírodní nehtové desky.

Mnozí mistři jsou si vědomi případů, kdy v procesu korekce vzrostl odstup stejně jako kvasinky! To je způsobeno silným stiskem spisu (nejčastěji takový soubor není nový, ale již řezaný) na tenké vrstvě gelu, která se nachází na okraji odloučení. Se silným tlakem na skutečný hřebík klienta se začne odlupovat od umělé kůže, dokud konečně nepřesáhne nehtové lůžko.

Průměrná korekce nehtů tedy proudí do velké korekce, kdy již můžete vidět zcela holé nehtové lůžko. Aby se ušetřil materiál a čas, mělo by se uvolnění začít řezat v opačném pořadí, než je vzhled.

Ambulance pro nehty

Pokud máte praskliny v rohu nehtu, musíte zjistit, zda je samotná nehtová deska neporušená. Pokud je trhlina omezena pouze umělým materiálem, pak by měla být zcela vyříznuta, vystavena přirozenému hřebu a vyztužena skelnými vlákny.

Pokud se nehtová destička ještě zlomí a z trhliny proudí krev, je nutné ránu opláchnout peroxidem vodíku, který mechanicky čistí ránu ze všech druhů kontaminantů a zastaví krev.

Po umytí rány je třeba místo poškození důkladně osušit jednorázovým hadříkem, který nepouští chlupy, poté ošetřit antiseptikem na rány a lepidlem spolu s lepidlem na omítku, aby se omezila pohyblivost nehtové desky,podání.

V tomto případě by měl být materiál řezán frézou při zvýšené rychlosti. S takovou prací je riziko opětovného prasknutí podstatně sníženo ve srovnání s řezáním souborů. V takových případech zkušení řemeslníci doporučují odstranění umělého nehtu.

Takové zlomy nehtů s narušenou celistvostí kůže as možným proniknutím do infekce vyžadují neodkladnou opravu, a to do 7 hodin od okamžiku poranění. Nedoporučuje se pokračovat v čekání, dokud neht nevyroste, stejně jako v průběhu času dojde k další traumatizaci zlomené oblasti umělé nehtové desky a stálému tlaku na poraněný prst.

Pokud klient jede na dovolenou nebo se právě chystá odpočinout, vyzve ho, aby si s sebou na výlet vybral lepidlo. Hřebík se nebude moci opravit pomocí tohoto lepidla, ale aby se snížilo riziko infekce pronikající do rány a přilepila nehet zpět, bude zcela zvládnuta.

Poslední fáze

Po stanovení všech možných poruch je třeba věnovat zvláštní pozornost procesu obnovy modelovací vrstvy. Aby nehty zůstaly krásné a trvanlivé, jako před korekcí, při pokládání sochařského gelu, musíte obnovit výztužná žebra k růstu nehtů na straně a provést zónu napětí.

Při provádění této opravy manažeři manikúry a pedikúry doporučují při své práci používat gely, které mají průměrný stupeň viskozity. Takže můžetevýznamně šetří čas při následném podání.

Po modelování odstraňte disperzní adhezivní vrstvu odmašťovadlem a pokračujte v ukládání nehtové desky. Před nanesením speciálního ochranného gelu můžete také provést design barevnými laky, gely nebo použít uměleckou malbu akrylovými barvami.

Pro ty, kteří milují francouzskou manikúru, vytváříme vše s bílým lesklým gelem. Po povrstvení zbývá odstranit lepivou vrstvu a aplikovat olej na kůžičku.

V jednom článku není možné popsat všechny podrobnosti o korekci gelových nehtů. Nicméně, pomocí výše uvedených tipů, můžete vyřešit některé problémy, které vznikají během tohoto postupu.