Korálové manikúry s reverzním razítkem

Pro ty, kteří rádi zdobí nehty, pokud se jednoduché lisování nudí a ztratí svou novost, je skvělý nápad vytvořit krásu designu technikou zpětného ražení. Nový druh reprodukce získal svou popularitu pouze pro opravdové znalce různých laků, ale v průběhu času se dostává do svých řad všech těch, kteří si přejí módní ženy exkluzivního designu.

Výhodou tohoto stylu je, že zpětné razítkování vám umožní vytvořit skutečnou vzpouru jasu na nehtech. Tato verze manikúry je stále dobrá, protože může být použita pro každodenní nošení. Ale pokud diverzifikujete design se všemi druhy barev a vzorů, nehty budou vypadat slavnostně. Pro ty, kteří jsou schopni učinit odvážná rozhodnutí vlastním způsobem - opačným razítkem.
Nově vytvořený design vypadá stejně stylově na nehtech různých délek a nezáleží na tom, jak velký je design nebo vzor. Vytvoření jedinečného mistrovského díla trvá asi hodinu, protože před každou další fází musíte vydržet čas a zastavit.

Design korálové manikúry lze bezpečně praktikovat doma s potřebnými materiály a nástroji:

  • základna na nehty, pilník na nehty, odstraňovač laků na nehty;
  • korálový, levandulový a vínový lak střední kapaliny;
  • dekorační nátěry na horní náplasti, fixační prostředek na laky.
  • Sada nástrojů pro odhazování (k dispozici disk)
    naostřená párátko nebo dřevěná hůlka;
  • nůžky na manikúru, hustý papír a pinzety.

Technika kreslení

Stupeň 1.

Nepřehlížejte obvyklé postupy přípravy nehtů pro hlavní nátěr. Plnění nehtů prováděných jemným pohybem, stejně jako jeho leštění. Základ se aplikuje tenkou vrstvou na povrch nehtové desky.

Stupeň 2.

Povrch nehtů natřete korálovým lakem jasným tónem. Na žádost středního a prstence by měl být ponechán na jiný design, více syté barvy korálů. Vezměte v úvahu viskozitu a tloušťku samotného laku, protože velmi často je nutné nanášet laky v několika vrstvách pro lepší barvení.

U levých prstů odlišného designu (uprostřed a bez prstence) si můžete vybrat jiné odstíny laku jedním slovem, vše podle svého vkusu.

Stupeň 3.

Nastal čas použít technologii přenosu vzoru z disku, ale obraz není na razítko položen, ale pouze vlevo. Chcete-li vytvořit zpětný ráz vycházející ze dvou nehtů, vezměte jen stejný počet razítek. Pro pohodlí použití výkresů na všechny nehty, použijteadministrativní soubor.

Stupeň 4.

Na kus papíru se nanese levandulový lak a pomocí špičaté špejle (párátka) se vyplní prázdný prostor. Snažte se, aby design byl úhledný, i když vstup do laku z kontur není považován za velkou chybu. Počkejte, dokud lak nezaschne.

Fáze 5.

Pro bohatší odstín proveďte následující krok stejným způsobem, ale s jinou barvou laku. Pokud jste si vybrali pouze jednu barvu jako tón, pak velkoryse zakryjte celý hřebík pouze s nimi. Úspěch manikúry závisí na tom, kolik nehtů je namalováno a jak dobře lak schne bez rozmazání.

​​

Stupeň 6.

Očekávejte úplné zaschnutí laku a opatrně odstraňte svou kreativitu. Pinzeta vám poslouží ke kontrole platnosti vytvořeného vzoru a jakmile se film na vzoru začne uvolňovat pinzetou, odstraňte jej. V důsledku toho byste měli dostat domácí nálepku.

Fáze 7.

Čirý lak natřete tenkou vrstvou na nehtovou desku, naneste výslednou nálepku a jemně ji vyhladěte ze všech stran. Odstraňte přebytek pinzetou nebo nůžkami na nehty. Také v tomto postupu se doporučuje použít odlakovač na nehty.

Fáze 8.

Hřebíky jsou pokryty dekoračním povlakem.obarvené fixátorem a manikúrou!

Provedený design manikúry na dobře udržovaných nehtech vypadá prostě úžasně, pokud pro něj úspěšně vyberete vhodný tón. Hlavním účelem manikúry je přilákat pozornost a soustředit se na svůj obraz, který bude odlišen svou originalitou.

Také pro dívky s neschopnou představivostí je taková manikúra jen darem pro kreativitu. Fascinující proces výběru laků vás absorbuje tolik, že pokaždé, když budete chtít přijít s novými kresbami a barvami na nehty. A pokud nemáte velké tvůrčí schopnosti, pokuste se reprodukovat na nehty zdání vzoru v korálových barvách, a uvidíte tolik této zábavné věci - design nehtů. Zkuste a buďte překvapeni svými výsledky!