Kluzák na nehty

Dobře provedená hygienická manikúra je polovinou krásy ženských rukou. Ale když děláte design nehtů, můžete snadno zdůraznit svou individualitu a dokončit celkový obraz.

Jedním z hlavních a nejoblíbenějších prvků dalšího dekoru nehtů je použití jezdců. Jedná se o poměrně velkou alternativu kvalitní kresby na nehtové desce. S pomocí přeložených ilustrací a vzorů můžete na rukojeti vytvořit jedinečný a krásný design jezdce.

Co je design jezdce a jeho typy

Konstrukce jezdec je technika pro zdobení nehtových destiček pomocí speciálních samolepek, které jsou kresleny pomocí malířství. Díky své jemné struktuře, posilují nehtovou desku a umožňují vytvářet umělecké miniatury na malé ploše nehtu, a to i bez talentu malovat. Tento design nehtů dodává manikúru individualitě a luxusu.

Dalším důležitým pozitivním aspektem tohoto typu nehtového umění je jednoduchost jeho tvorby a nejširšívýběr ilustrací pro vytvoření libovolného designu.

Existují tři typy konstrukce jezdců:

 1. S hustým vzorem.
 2. Nanesení na celý povrch hřebu.
 3. Na transparentním základě.

V prvním případě jsou obrazy umístěny dostatečně blízko u sebe. Pro takový design je nutné pečlivě vybrat barvu pod základnou, aby celkový obraz vypadal krásně a harmonicky. Ideální pro vytvoření francouzské manikúry. Takové umění nail lze dokončit použitím kamínků, korálků a jisker.

Při aplikaci na celý povrch hřebu je posuvník zcela přizpůsoben tvaru a po nanesení základní vrstvy je upevněn. V tomto případě nálepka zcela zakrývá hřebík. Pro praktičtější využití takového designu je potažen vrchním nátěrem.

Nejúspěšnějším designem posuvníků na průhledném základě bude použití světlých odstínů pro základní nátěr.

Metody pro vytváření posuvných návrhů návrhů jezdců

Konstrukce jezdce může být použita v takových variantách:

 • Pod lakem.
 • Pod povrchovou vrstvou gelu.
 • Pod akrylem.

Bez ohledu na typ nátěru jsou pokyny pro nanášení obrazu stejné s výjimkou akrylu.

Podrobný návod k návrhu jezdce na laku:

 1. Hygienická manikúra.
 2. Pokrytí nehtů základní barvou laku.
 3. Po vyzvednutí vhodného vzoru a velikosti aplikujeme nálepku na nehtové lůžko.
 4. Posuňte jezdec dolů a vyrovnejte jejvyhnout se přítomnosti vzduchu pod ním.
 5. Vrchní část je opatřena fixačním zařízením.

Metoda nanášení kluzáků na gelový lakse neliší od obvyklého laku. Po provedení všech manipulací na gelu na nehty, ve fázi po sušení poslední vrstvy, se na lepkavý podklad nanese nálepka. Poté je upevněn transparentním povrchovým gelem a fixován v UV lampě.

Nanesení posuvníku na akrylové nehty.Po vytvoření nehtové desky a jejímu úplnému vytvrzení je k ní připevněna nálepka. Vzhledem k tomu, že nevytvrzený akryl může korodovat nálepku, nedoporučuje se jí dotýkat.

Techniky navrhování nehtových desek s vodítky na vodní bázi

Každá profesionální sada samolepek má samozřejmě podrobné pokyny, jak držet jezdce na nehtech. Vodní nálepky jsou považovány za jeden z nejžádanějších pro design. Jejich hlavní výhodou je schopnost chránit nehtovou destičku před účinky negativních vnějších faktorů a zároveň zabránit pronikání chemických prvků do struktury nehtu.

Způsob použití nálepek na vodu:

 1. Ošetření kůžičky a kůže kolem nehtových destiček.
 2. Odstraňte leštidlo leštidlem.
 3. Modelování tvaru nehtu.
 4. Odmašťování.
 5. V případě potřeby naneste lak.
 6. Poté, co byly připraveny kluzáky požadované velikosti, střídavě snižujte každou šablonu do teplé vody po dobu 20-30 sekund, aby se aktivovala vrstva lepidla.
 7. Metoda posuvu se přenáší metodou řazenímédia na nehtové desce.
 8. Vyrovnání a odvzdušnění.
 9. Povrchová úprava.
 10. Ideální polymerace výsledné konstrukce speciální lampy.

Jezdce na vodní bázi mají řadu pozitivních vlastností. Praktičnost při použití je založena na skutečnosti, že se drží na prstech, nedosahují, jejich zkroucení je vyloučeno a nestojí. Snadná aplikace vám umožní ušetřit čas při vytváření velkolepé manikúry. Hřebík není poškozen a samotný design trvá až dva týdny. Takže se nesnažte ozdobit nehty tímto designem je prostě nepřijatelné.

Pravidla pro vytváření vysoce kvalitního provedení jezdce

 1. Mít na rukou manikúru.
 2. Příprava nehtové desky spočívá v povinném odmaštění povrchu nehtu před nanesením laku.
 3. Obstarání dekorativních prvků. Velikost nálepky by měla být přísně přizpůsobena tvaru nehtu.
 4. Teplota vody pro nanášení vodních štítků by měla být teplá.
 5. Fixace. Za prvé, jezdec musí být umístěn o několik centimetrů výše od kutikuly, takže kvalita nátěru bude lepší. Za druhé, vyhlazení nálepky je nezbytné k uvolnění veškerého vzduchu pod ní.
 6. Pro lepší přilnavost k podkladovému nátěru se doporučuje lepidlo přilepit, aniž by se čekalo na úplné zaschnutí, a po upevnění naopak nechat zaschnout.
 7. Je nezbytné použít vrchní nátěr.
 8. Pod transparentnílaku je dovoleno umístit nálepku naruby bez odstranění základny.
 9. Pokud byly při použití nálepky zjištěny chyby, nedoporučuje se pohybovat. V tomto případě se buď pokuste ozdobit jinými prvky nebo začít znovu.

Podle základních pravidel a podrobných instrukcí může každá dívka, která nemá ani speciální dovednosti, vytvořit design jezdce.

Který design nebo vzor zvolit pro zdobení nehtů

Dnes existuje mnoho ilustrací různorodé povahy. Nejvíce žádané jsou:

3 D posuvníkyjsou ideální pro zdobení dlouhých nehtů.

Foto design- umožňuje aplikovat přirozené obrazy na nehty a můžete si také objednat posuvníky s individuálním designem.

Zvířecí tisk- zůstal populární již několik let. Základním pravidlem je, že taková manikúra je v souladu s obecným obrazem.

Krajka - může být vyrobena ve formě polotovarů individuálně pro každý hřebík a může existovat jediná dlouhá stuha. V tomto případě stačí zvolit vzor, ​​který nejlépe vyhovuje délce vašeho nehtu a vyříznout potřebný tvar.

Kovové motivy.Leštěný a kartáčovaný kov je nejnovějším trendem ve vývoji nehtů. Klouzačky takového designu jsou k dispozici ve formě hladkých kovových desek a kovových tkaniček a dokonce i obrázků.

Měsíční manikúra- takové samolepkyvytvoří retro verzi krásných a elegantních rukou.

Francouzská manikúraje nadčasová klasika, jejíž tvorba je charakteristická pro jakýkoli druh nehtového designu. Použití speciálních samolepek v jezdci není výjimkou.

Dětské tisky- obrovské množství samolepek zobrazujících postavy vašich oblíbených kreslených filmů.

Výhody nehtového umění s posuvníky

 • Struktura samolepek poskytuje tenký film, který nedovolí, aby vaše manikúra vypadala objemně a lepkavě.
 • Přispívá k vytvoření elegantního umění neyl-art, aniž by navštívila salóny velkého plýtvání penězi a časem.
 • Použití kluzáků je naprosto bezpečné pro zdraví nehtové platiny, což jim umožňuje používat k vytvoření krásné manikúry poměrně často.
 • Dostupnost při nákupu, která spočívá v levné ceně a dostupnosti zboží pro službu nehtů v každém obchodě.
 • Široký výběr ilustrací a barev vám umožní zvolit vhodnou volbu pro jakýkoliv design.
 • Kvalitní manikúra, zdobená designem jezdce, bude vypadat, jako by byla kresba natřena štětcem.
 • Praktické používání poskytne krásnou manikúru po dobu dvou až čtyř týdnů ponožek.

Vytvořte krásnou a individuální manikúru pomocí designu jezdce bez pomoci kosmetických salonů aprofesionálních mistrů. Jediný problém, se kterým se lze setkat, je široká škála vzorů a vzorů, což komplikuje proces výběru potřebného dodatečného konstrukčního prvku pro nehty.