Kaviárová manikúra není jen pro zlaté rybky.

Nyní v umění nail tam je tolik složitých možností a technik, které se zdá nemožné myslet na něco nového na ozdobení nehtů. Příroda, jako vždy, byla inspirací a výsledkem byla manikúra kaviáru.

Myšlenka kaviárové manikúry napadla talentovanou ženu - designérku Charlotte Knightovou. Nabídla, že nechty ozdobí silnou vrstvou malých kuliček naprosto jakéhokoliv odstínu. Tato metoda dekorace se nazývala kaviárová manikúra, což znamená nic víc než jen „kaviárová manikúra“, protože mikrobálky skutečně vypadají jako vejce různých barev. Taková manikúra vypadá velmi impozantně, volumetricky, vícebarevnými korálky hrají a jiskří odlišně, v závislosti na úhlu osvětlení a oblékání, proto mistři nehtového umění říkají, že taková manikúra je vyrobena ve formátu 3 D. Ciaté ) a neprodleně na prodej sad pro manikúru - vejce. Tam jsou zpravidla zahrnuty malé kuličky různých barev a povinného laku - základ, na kterém se bude držet celá krása.

Kaviárová manikúra je spíše určena pro některé slavnostní události, nikoliv pro každodenní život. Za prvé, vzhledem k jeho téměř vzdornému luxusu a jasu, a za druhé kvůli své křehkosti. Granule drží na nehtech maximálně dva nebo tři dny. Proto v předvečer svatby, narozenin nebo velmi zodpovědného romantického data byste neměli dělat takovou manikúru předem. Je lepší se stát majitelem šumivýchneobvyklé nehty přímo na den, který je pro vás důležitý.

Nevýhody a výhody a kaviárová manikúra

Jak již bylo řečeno, nevýhodou kaviárové manikúry je, že je určena na tři nebo dokonce dva dny. A zde není to, že by mistr udělal špatnou práci. Tolik korálků nelze na nehty dlouhodobě fixovat, s ohledem na to, jak aktivně pracujeme s rukama během dne. Samozřejmě doporučujeme majitelům kaviárové manikúry upustit od bouřlivých obchodních aktivit. Dívky, které takovou manikúru dělaly, si často stěžují, že se neustále obávají, kontrolují, zda je ztracena alespoň jedna kulička. Další mínus je skutečnost, že mikrobuňky se drží na oblečení, punčochách a dokonce i na vlasech. Kromě toho, kaviár nail art je velmi drahé a obtížné provádět radost. Chcete-li to udělat, musíte strávit v kabině poměrně dlouho. Koneckonců, mistr bude muset pečlivě a opatrně rozložit granule na nehty. Pokud se rozhodnete udělat takovou manikúru sami, pak nezapomeňte, že budete muset přesně kalibrovat pohyb.

Chcete-li koupit sadu Ciate pro kaviárovou manikúru, není problém, jsou prezentovány v každém obchodě se speciálními výrobky. Cena není malá, ale je tu skvělá alternativa: koupit vícebarevné korálky (bujóny), které se zde prodávají. Takže můžete ušetřit slušnou částku. Ale pamatujte, že čím menší je míček, tím krásnější a zajímavější bude váš nehet. Lak na kaviár nail art lze zakoupitžádné. Mimochodem, aby se manikúra trvanlivější, můžete použít transparentní lak na vrcholu, upevnění "vejce", ale tato manipulace bude poněkud snížit luxusní účinek objemu. Podrobné instrukce a instruktážní videa o manikúru kaviáru, můžete snadno najít na internetu.

Nyní si promluvme o nepopiratelných výhodách designu kaviáru na nehtech. Samozřejmě, jakmile se "vejce" budou hrát se stovkami světel na prstech, zapomenete na všechny možné nepříjemnosti. Znovu a znovu přivedete svou ruku do očí, abyste obdivovali mimořádnou záři. Co můžeme říci o reakci druhých. Přítelkyně vás jen mučí otázkami o tom, jak a kde jste tak neobvykle zdobili nehty. Koneckonců, kaviár manikúra je velmi módní, super krásné a co může být plachý, jen královsky luxusní. Tak proč se na pár dní necítíte jako královna? Hit, oslňující, jiskru a být ve skvělé náladě. To vše vám jistě zaručí kouzelnou manikúru z „vajec“.

Bez hranic

Jak přesně bude vaše kaviárová manikúra záležet na vás. Neexistují žádné zákazy, úmluvy a omezení. Ne všechny nehtové destičky mohou být pokryty korálky, ale pouze jeho špička, nebo „vejce“, ozdobí jen pár prstů, abych tak řekl, umístí akcenty. Mimochodem, tato možnost není špatná pro každodenní nošení. Když kaviár manikúra není zakázáno používat vzory a kontrastní kombinace. Můžete míchat vícebarevné korálky,experiment. Velmi zajímavé kombinace kombinace bílých a černých kuliček, žluté a béžové, červené a černé, můžete nekonečně seznamovat. Jsou však o nic méně horší v eleganci a nehtech, posetých pevnými granulemi. Kromě toho, mnoho zajímavých nápadů jsou zveřejněny na speciálních místech na nehty umění.

Hlavní pravidlo kaviárové manikúry - míče by měly být velmi malé, pak budou prsty vypadat velmi elegantně a stylově.