Kaštanová manikúra - variace designu a dekoru

Burgundsko manikúra nikdy nevyjde z stylu. Ušlechtilý, klasický, stylový - je ideální volbou pro publikování nebo pro každý den. Je to barva sebevědomých dívek a žen, které sledují trendy.

Postup péče o ruce a nehty

\ t

Nejdůležitějším pravidlem monochromatického nátěru je, že nehty by měly být stejného tvaru a kůže rukou by měla být pečlivě upravena, a proto je nejprve nutné provést manikúru:

 1. Pilníky na nehty pomocí pilníku na nehty s brusivem od 180 do 240, slouží k ošetření přírodních nehtů. Potom nerovný povrch nehtů brousíme pilníkem od 240 do 500. Dokončete postup leštěním nehtů.
 2. Na nehty naneste buď odstraňovač, mastný krém nebo olej. Přidejte horkou vodu do citronu, pár kapek oleje a mořské soli, ale ne hořící ruce. Ponořte do něj prsty po dobu 10-15 minut.
 3. Položte kůžičku s dřevěnou oranžovou tyčí nebo kovovou škrabkou na nehty. Opatrně odřízněte přebytečné ostré nůžky na nehty nebo pinzety. Snažte se nedělat „třásně“, ale odstřihněte ji pomocí jediné pevné čáry, abyste si manikúru udrželi v pořádku po delší dobu
 4. .
 5. Suché ruce. Kapalina, která zůstane na nehtech, nepříznivě ovlivní povlak. Povrch nehtu otřete odmašťovadlem, které lze snadno nahradit odstraňovačem laku na nehty.
 6. Naneste tenkou, ale rovnoměrnou vrstvu základny, obzvláště opatrně zakryjte špičky nehtů. Místo základny můžete použít speciální zdravotnické nátěry.
 7. Naneste ve dvou vrstvách barvu, v našem případě burgundskou, nátěr. Provedení provedení, pokud je k dispozici ve verzi manikúry.
 8. V tenké vrstvě naneste vrchní vrstvu. Vyberte si to podle svých přání. Konečný povlak je například proti třískám, pro lesklý lesk, pro okamžité sušení.

Burgundská manikúra: možnosti provedení

V současné době existuje mnoho různých možností pro manikúru: matný, monochromatický nátěr, měsíční manikúra, gradient, reverzní francouzština - nejzajímavější a nejmodernější řešení na tomto seznamu.

 • Monochromatický povlak. Klasické věky. Hodí se k absolutně každému obrazu, ať už se jedná o večerní šaty nebo svetr s džíny. Díky tomu je obraz úplný a výstižný.
 • Velvet manikúra je ideální pro tento podzim, jde dobře s teplými kašmírem nebo vlněnými svetry. Sametový povlak je tvořen burgundským hejnem a běžným potahem. Vypadá to neobvykle a velmi podzimně.
 • Burgundsko s černou je ideální pro večerní manikúru. Použijte vínové barvy jako hlavní a provést černou bundu. Toto rozhodnutí nebude ignorovat vaše ruce.
 • Pro datum si vyberte takovou romantickou variantu jako burgundský gradient se zlatem. Naneste základní barvu a na špičkách nehtů přidejte nedbale zlaté zlaté flitry.Také tato kombinace bude skvěle vypadat na Silvestra.
 • Neobvyklá a velmi kreativní volba. Natřete si nehty bordovou barvou a francouzskou úpravou světlým lakem, například bílou. Takový kontrast přitáhne pozornost.
 • Módní v naší době, bude měsíc manikúra vypadat skvěle s vínovou barvou, zejména pokud je to hlavní. Studna může být vyrobena v jakékoliv kontrastní barvě. Bude také vypadat skvěle průhledný otvor.
 • Proveďte gradient, který se jemně mění ze světla na vínovou. Tento efekt bude vizuálně prodlužovat prsty, což prodlouží lůžko nehtu.
 • S pomocí jemného kartáčku a malou zkušeností s malováním na nehtech můžete ztělesnit jakoukoliv představu o kresbě.
 • Pevná burgundská manikúra může být zdobena kamínky v různých variantách. Například, vyložit geometrický vzor s malými kamínky, aby reverzní francouzský plášť na základně nehtu pomocí transparentní kamínky nebo ozdobte nehty s jedním velkým kamenem. Je velmi důležité zde znát opatření, aby nehty nevypadaly zbytečně světlé. Je tedy lepší nepoužívat kameny na velmi světlé nebo dlouhé nehty. V tomto případě je lepší ozdobit jeden hřebík.

Nezáleží na tom, jak dobrý je lak, v průměru netrvá déle než týden. Existují samozřejmě výjimky, ale co by měly děvčata dělat, jejichž harmonogram je vymalován minutou a často není příležitost věnovat pozornost manikúru? V tomto případě je perfektní burgundská manikúra vyrobena z gelového laku. Výhodou tohoto nátěru je, že to neníklapky, nepoškrábe a udržuje na nehtech asi 3-4 týdny.

Ve většině salónů krásy existuje taková služba, ale pokud je to žádoucí, šelak lze aplikovat doma.

Fotogalerie: design a dekorace nehtů

S pomocí burgundské manikúry můžete poskytnout rafinovanost a ušlechtilost v kombinaci s většinou obrazů, která je vhodná jak pro zvláštní příležitosti, tak pro každodenní manikúru. Všestrannost povlaku vám umožní zůstat v módě a stylově po dlouhou dobu.