Kalendář ořezávání nehtů

Úhledná manikúra byla vždy považována za známku zdravých nehtů, sebedůvěry a čistoty. Zvláště opatrně zástupci spravedlivého sexu sledují stav prstů, protože v průběhu rozhovoru se partneři věnují vzájemným pozornostem a tím i čistotě nehtů. Od dávných dob si lidé všimli na sebe určitý vliv fází měsíce, záštity planet a změn počasí. Kadeřové nehty, stejně jako zkrácení vlasů, mají zvláštní tajemství a odrážejí se ve všech sférách lidského života. Astrologové po mnoho let tuto problematiku studovali a dospěli k závěru, že je třeba začít manikúru v určitých dnech. Při volbě času pro řezání měsíčků byste měli zvážit několik možností interpretace takového známého rituálu.

Kalendář pro stříhání nehtů podle dne v týdnu

Nejběžnějším způsobem určení upřednostnění postupu je studium kalendáře korespondence dnů v týdnu a sponzorských planet. To se může zdát divné, ale nebeská tělesa skutečně záhadně ovlivňují vědomí lidí a jejich organismů.

Začátek týdne v našem regionu je pondělí. Astrologové zjistili, že v tento den jsou lidé pod vlivem planety Země. Když si v pondělí odříznete nehty, Měsíc vám pomůže vyrovnat se s depresí, zmírní bolestivé vzpomínky, zbaví se agrese a zlepší vnitřní rovnováhu. Manikúra v tento den bude sloužitdobrá prevence onemocnění genitourinárního systému. Proto, bez ohledu na to, jak zaneprázdněn den se může zdát pondělí, musíte věnovat nějaký čas a péči o prsty.

Úterý je zase poznamenáno Marsem. Má militantní, agresivní energii. Pokud je člověk v obtížné situaci, nemůže nezávisle najít řešení a potřebuje podporu sil shora, pak byste měli věřit této konkrétní majestátní planetě. Řezání nehtů v tento den ušetří problémy, přispěje k dosažení finančního blahobytu a aktivaci ochranných sil. A také pomáhají zbavit se bolesti hlavy a onemocnění krve.

Rtuť ovládá míč ve středu. Je považován za pravého Boha životní moudrosti, vynalézavosti, chytrosti a obchodu. Pokud člověk potřebuje uspět ve škole, kariéře, záležitostech, navázat kontakty se společností, zbavit se nejistoty ve všech aspektech, doporučuje se ve středu odstřihnout nehty a udělat manikúru. Merkur také rád vyhodí dobré zprávy, zbaví mysli chaosu, posílí imunitní systém a nervový systém. Astrologové se shodují, že pro tento postup je nejvhodnější třetí den v týdnu.

Den Jupitera - čtvrtek. Řezání nehtů v tento den pomůže při budování nejsilnějších vazeb a vzájemného porozumění v týmu, zvýšení důvěryhodnosti a sebedůvěry. Jupiter pomůže posílit celkový stav těla, zbavit se onemocnění jater a zlepšit metabolismus.

Pátý den v týdnu je úzce spjat sexpozice záhadné venus. Všechny druhy zdrojů poskytují radikálně odlišné informace o pátku. V každém případě je manikúra lepší přenést na lepší den. Bohyně krásy nepřispívá k příznivým účinkům stříhání nehtů. Nepříjemné zprávy mohou být přitahovány a je zde také riziko zvýšení objemu a hmotnosti těla. V pátek se metabolismus celého lidského těla zpomaluje a existuje možnost ho zlomit. Proto, bez ohledu na to, jak silná je touha přivést rukojeť do pořádku, je lepší tento závazek opustit.

Saturn podporuje manikúru ve váš den. Sobota je považována za příznivý den pro péči o tělo, prsty a vlasy. Patron dne pomůže zbavit se jiného typu dluhu, pocitu osamělosti a izolace. Přispěje k nalezení oblíbeného partnera a ke zlepšení celkového zdraví.

Slunce, které kontroluje neděli, nedoporučuje stříhat nehty na jeho den. Sedmý den v týdnu je volno. Je lepší opustit manikúru, aby nedošlo k problémům a neztratila podporu vyšších mocností. V tento den, obnovená síla těla, a to je považováno za nepříznivé zkrátit něco a odříznout. Proto je lepší věnovat neděli odpočinku, stýkat se s blízkými a přinášet čistotu v interiéru.

Zastřihování nehtů podle čísel

Výhody tohoto postupu závisí také na konkrétním lunárním dni. Horoskopy dávají několik nejúspěšnějších dnů v každém měsíci, pouze zde se nebere v úvahu číslo kalendáře, ale denlunární kalendář.

V zájmu přilákání prosperity, finanční prosperity a bohatství se doporučuje měsíční měsíc zkrátit podle Měsíce na pátý den v měsíci. Osmý den zase pomůže posílit vztahy s blízkými, příznivě ovlivní zdraví a urychlí zotavení ze všech druhů onemocnění.

Je-li třeba zlepšit intuici a vhled, vyřešit složité záležitosti, je vhodné pokračovat s manikúrou jedenáctého lunárního dne. Třináctý den vám pomůže vypadat mladší, oddálit stárnutí kůže a zlepšit stav kardiovaskulárního systému. Manipulace s měsíčky na čtrnáctý den měsíce pomůže zlepšit vaši finanční situaci a získat požadovanou propagaci.

Manikúra, vyrobená 19., 26. a 27. dne na Měsíci, přispěje ke zdraví, radosti a štěstí. Dívky, které sní o zachování krásy co nejdéle, by měly zkrátit nohy na dvacet dva dnů. Pomůže také zlepšit pleť a hladké jemné vrásky.

Šestého, dvanáctého a dvacátého dne Měsíce je však lepší tyto postupy zcela opustit. Pokud takový zákaz porušíte, pak je zde velké riziko životních problémů, problémů v práci i v každodenním životě. Sedmý a dvacátý osmý měsíční den také neslibuje pozitivní změny. Osoba, která se rozhodne udělat manikúru v této době, čelí zhroucení a nedostatku finanční pohody.