Jemný design nehtů s luky

Mnoho dívek sdružuje slovo „dětství“ s jasnými luky, které byly tkané do vlasů milujícími matkami na dovolené a týdenní školní dny. V dnešní době jsou motivy minulých let skutečně využívány v různých oblastech. Vyvíjejí se pod názvem "nail art". Nejen školačky zdobí nehty stuhami, ale starší dívky jsou také schopny, což zdůrazňuje jejich lehkost a lehkost.

Zpočátku si můžete myslet, že provedení takového návrhu je poměrně obtížné a ne každý. Ve skutečnosti je však vše jednoduché, ale měli byste být trpěliví a přesnost by měla být zobrazena co nejvíce. Naučte se posloupnost nail art je nezbytná s pomocí výuky designu na internetu.

Podrobný návod pro vytvoření manikúry s luky

Pro vytvoření podobného designu budete potřebovat:

 • modré, bílé a černé laky;
 • transparentní základna;
 • Kartáč na vlasy pro vytváření vlasů.

Před zahájením zdobení nehtů by měla být provedena kosmetická manikúra, která je v několika variantách, ale v našem případě je relevantnější evropská. K tomu je třeba si umýt ruce teplou vodou a mýdlem, odstranit starý lak na nehty speciálním nástrojem. Dalšíby měl být pomocí laserového souboru, aby nehty stejný tvar. Poté naneste speciální prostředek na bázi bylinných extraktů s přídavkem různých kyselin do kůžičky. Počkejte 5 minut, než se absorbuje, a zbývající gel otřete papírovým ručníkem. Po zákroku si důkladně umyjte ruce a utřete. Poslední fází evropské kosmetické manikúry je leštění nehtových destiček hrubým pilníkem na nehty, následované lehkými pohyby oleje, které zvlhčují pokožku rukou, což zabraňuje vzniku otřepů.

Dále musí být podklad aplikován na nehty. Když uschne, můžete začít kreslit luky.

 1. Na špičky nehtů by měl být aplikován modrý lak. Volitelně může být čára přímá nebo ve tvaru oblouku;
 2. Po vysušení modrého laku potřebujete ve středu čáry úsměvu umístit malý kruh bílé barvy pomocí tenkého štětce. Na obou stranách přidejte k němu trojúhelníky a pruhy, které budou navenek připomínat luky;
 3. Výsledný obraz může být oříznut černým lakem podél kontury, aby se dosáhlo jasnosti nehtů a aby byl design výraznější;
 4. Posledním krokem je použití fixačního povlaku. Tato fáze se provádí až poté, co všechny vzory na nehtech dobře uschnou, takže se nic neškrábe.

Pomocí těchto jednoduchých kroků můžete vytvořit takovou jemnou aDámská manikúra bez návštěvy salonu.

Neobvyklé nápady pro manikúru

Každá dívka má svou vlastní jedinečnou chuť, může milovat přísnou francouzskou manikúru, druhá naopak namalová nehty v jasných barvách a ukazuje svou originalitu a připravenost k pokusům. Chcete-li vytvořit konzervativní styl pomocí báze pastelových barev. Mladé dívky se dobře hodí k červené, modré, zelené s přidáním různých kreseb.

Luky ze zlatého laku na zeleném nebo červeném pozadí vypadají velmi působivě a přitažlivě. Také luky bílé barvy na černé bundě nebo v kombinaci s hráškem nebo pruhy na růžovém a modrém pozadí vypadají krásně.

Máte-li vážné obchodní jednání a jednání, pak byste neměli kreslit luky na nehty, tato manikúra je nevhodná podle oblečení.

Neil - umění lze provádět jak na vlastních nehtech, tak na gelových nebo akrylových nehtech jakékoliv délky.

Pro návrh hřebíků můžete použít hromadné ozdoby. Mohou být prováděny s použitím akrylátu, stejně jako speciálního gelu. Pokud budete brát volumetrické příslušenství, bude to skvělá volba pro akci, a ty menší by měly být použity pro každodenní styl. Let fantazie nemá žádné hranice, je možné použít razítko pro výzdobu, aby se luky s pomocí kamínky nebo samolepky s obrázkem luky.

Design chronické manikúry

\ t

Vytvořit hravýBude zapotřebí manikúra s smokingem a motýlkem: dvě barvy laků (černobílých), akrylová černá barva a tenký štětec, aby se vytvořila krásná kresba.

Jak zobrazovat smoking?

 1. Nejdříve musíte udělat běžnou kosmetickou manikúru, nechat nehty hladký krásný čtvercový tvar, lehce zaokrouhlit okraje. Poté naneste základ, zakryjte nehtovou desku bílým lakem (nejlépe ve dvou vrstvách);
 2. Dále musíte nakreslit sako. Od špičky hřebu do středu je třeba držet dvě šikmé linie, které se připojí uprostřed, namalovají celý prostor černým lakem.
 3. Bílé pozadí, které zůstává na vrcholu nehtové desky, je užitečné pro kreslení luky. Měly by být prováděny následujícím způsobem: umístěte se do středu bílého pozadí, pak na koncích nakreslete dvě čáry, kolem tvaru a vizuálně napodobujte luky. Pak by linky měly být propojeny ve středu a na spodní a horní straně by měly být nakresleny dvě šikmé linie. Získejte nějaké trojúhelníky, které je třeba natřít černým lakem. Poslední etapou je kreslení malých černých knoflíků z luku dolů do bundy.

Manikúra "Mickey Mouse Bride"

Taková manikúra je skutečným trendem letošního roku. Jak nakreslit myš a dokonce s lukem?

 1. Na nehty naneste průhledný podklad, poté odstíny béžové barvy;
 2. Vrchní část nehtu by měla být natřena fialovým nebo růžovým lakem, tuto akci neprovádějte na prstenci prstence.
 3. Linku hřebu oddělte od horního rohu směrem dolů a diagonálněčerný lak;
 4. Na horních částech nehtů, kde růžové (lila) pozadí má dát bílé tečky pomocí teček.
 5. Na dně nehtů, podél obrysu černého pruhu, opatrně nakreslete luky, pak na ně natřete bílou barvou;
 6. Na prstech prstů nakreslete obličej Minnieho myši;
 7. Po vysušení vzorů naneste vrch.

Nebojte se experimentů, měli byste neustále zlepšovat své dovednosti a používat různé technologie manikúry.