Jednofázový gelový lesk: jak správně aplikovat?

Ženy se vždy snaží starat se o svůj vzhled a dávají přednost dobře udržovaným nehtům s krásnou manikúrou. A manikúra by měla být nejen krásná, ale také trvanlivá a vytrvalá. Jednoduché a poměrně levné laky nejsou vůbec vhodné pro dlouhodobé opotřebení, protože častý kontakt s vodou nebo rozdílné teploty produkují odštěpené nehty. V tomto případě bude cesta ven z gelu.

Právě díky své funkčnosti a efektivitě získala v poslední době velkou popularitu. Jelikož je však tento gel na nehty zcela novým produktem, někteří mistři si na tuto techniku ​​dosud nevšimli, kde jsou dívky, které dělají vlastní manikúru doma a mají potíže pochopit, jak aplikovat jednofázový gelový polštář a to zastupuje.

Potřebuji gel? Je to pohodlné?

Ve skutečnosti je tento výrobek velmi pohodlný - každá dívka, která tento výrobek použila alespoň jednou, to nepochybně potvrdí, protože díky této gelové leštění je manikúra po dlouhou dobu ve výborném stavu. Někdy dochází k tomu, že nátěr trvá déle, než samotný nehet roste, a bohužel je třeba odstranit gelový polštář z nehtů, které ani nemají škrábance. Tento výrobek nepoškozuje, neumožňuje hřebíky odlupovat neborozdělují, plně chrání a posilují. Dívky, které jsou zvyklé na takové problémy, se okamžitě shodnou na tom, že taková akvizice je nutností, a že je velmi pohodlné a efektivní.

Aby se však dosáhlo požadovaného výsledku, musíte opravdu vyzkoušet: proces zakrytí nehtu gelovou polštářkou má složitou technologii a je třeba pro ni použít speciální materiály a nástroje.

Co je to dobrý gel?

Třífázový nahradil jednofázový polštář a výrazně situaci zmírnil. Ve srovnání s jeho předchůdcem má jednofázová gelová leštění mnoho výhod, například:

  • Všechny potřebné součásti musí být aplikovány na hřeb pouze jednou vrstvou;
  • Mnoho nádob, které zabírají více místa, není potřeba, protože veškerý potřebný materiál je v jednom balení;
  • Gelový lesk může být nyní pečený ve dvou typech ultrafialových a LED lamp6;
  • V konečné fázi aplikace se nevytváří žádná lepicí vrstva;
  • Vzhledem k tomu, že složení látek nezahrnuje žádné látky, které způsobují alergickou reakci, nemůžete se obávat bezpečnosti kůže nebo nehtů;

Právě tyto vlastnosti pomohly jednofázovému leštění gelu získat popularitu. Ve skutečnosti, to je docela snadné se naučit tuto techniku, a nakonec si uvědomíte, že to nedává smysl jít do salonu a přeplatit za to, co můžete udělat doma.

Jak aplikovat gel? Jak ji odstranit?

Stále jsou však zapotřebí některé nuancezvážit před použitím jednofázového gelu. Vše musí být provedeno co nejopatrněji. Abyste mohli začít, budete potřebovat lampu, gel a samozřejmě sadu na manikúru. Nejdříve musíte udělat nehty: odstranit kůžičku, vyrovnat délku, dát hřebík požadovaný tvar. Pak se ujistěte, že se odmašťovací nehty desky, a až poté, že se můžete dostat do podnikání. Pro nezkušené dívky vám doporučujeme začít s jedním hřebíkem, a teprve pak přejít na zbytek. Po každé aplikaci by měl být gel sušen pod ultrafialovou lampou (nebo LED). V průměru trvá sušení půl minuty (v závislosti na výkonu samotného zařízení). Poté je nutné ošetřit pokožku a kůži kolem nehtů speciálním manikúrovým olejem. Ve skutečnosti to končí a proces vás určitě potěší: manikúra zůstane ve své původní podobě po velmi dlouhou dobu.

Pokud chcete znovu aplikovat gelovou lešticí pastu, lze to provést až po odstranění předchozí vrstvy nátěru z nehtu. Jednou z hlavních výhod gelového laku je, že po opakovaném použití se kryt nehtů nezhorší, nepřesušuje, neodlupuje. Vypočítejte množství laku: například 10 gramová trubka trvá přibližně 35 sezení. Samozřejmě, nikdo vám nezakazuje dělat pedikúru s použitím gelového leštění, takže ji můžete používat a neomezujte se na ni. Nemusíte se obávat barev: rozsah palety je poměrně široký, takže můžete snadno najít barvu, kterou potřebujete.pod libovolným obrázkem.

Odstranění lešticího gelu je stejně snadné jako jeho použití. Stačí udělat několik kroků:

  • Pro odstranění je nejlepší použít tampon nebo vatu. Předmývejte ho odstraňovačem polštářků na gely a pak na nehty položte tampon /bavlnu;
  • Zajistěte fólií extrémní falangy každého prstu. Ujistěte se, že jsou tampony pevně přitlačeny k povrchu nehtu;
  • Pro dosažení nejlepších výsledků vyčkejte až 12 minut;
  • Odstraňte tampon /vatu. Pokud je na nehtu ponechán malý lak, není problém: můžete se ho snadno zbavit vatovým tamponem.