Jedinečnost vaší manikúry s dekorativním modelováním

Poslední trendy v módě nejsou příliš dlouhé, a my se za nimi pospícháme a snažíme se být pozdě.

Každá moderní žena chce vypadat nádherně, dostávat poklony nejen od mužů, ale i od svých přátel (což není nedůležité).

Moderní móda a bláznivý rytmus života nás nutí získat spoustu informací ve všech jeho oblastech. Foto, video, televize, internet, masová reklama.

Ale jak to všechno zvládnout, jak najít sebe, svůj styl a vybrat to, co potřebujete. Jak neztratit své "já", vyčnívat z anonymního šedého davu. Jak přinést krásu, ženskost do tohoto světa a učinit ji ještě jasnější.

Osobnost jistě zdůrazní vaši zvolenou manikúru. Jedná se o malý, ale velmi významný detail celého obrázku. Řekne o vás jako o člověku s dobrým vkusem, který ví, jak správně a přesně vidět všechny drobnosti moderní módy.

Události, setkání, nezapomenutelné události, kde se projevujeme, kde by se všechny detaily obrazu měly harmonicky doplňovat, nebo zda se jedná o jednoduchý každodenní život, na tom nezáleží. Vždy a všude by měla skutečná moderní žena vypadat velkolepě a nádherně.

Dokonce i doma byste neměli zapomínat, že jste žena-matka, která dává příklad svým dětem, žena je milovaná žena, na kterou se její manžel dívá. Dokonce i pro vnitřní kruh jste žena - přítel, žena - kolega, který, pokud je vždy a ve všem dokonalý, se může stát ideálem ženy, snahou o dokonalost.

Jedním z velmi důležitých, byť malých detailů jakéhokoli stylu je manikúra.

Je-li touha vyniknout, upozornit na sebe, mít na paměti nebo překvapit, pak stojí za to věnovat pozornost neobvyklému designu manikúry, konkrétně modelování na nehtech.

Vytvoření dekorativního objemu na nehtech může vdechnout do vašeho stylu úžasný nádech. Může být vyroben z gelu nebo akrylu. Toto mistrovské dílo nemusí být praktické pro každodenní práci, protože se drží nebo škrábe s hrubými a hranatými tvary. Pro každodenní nošení takové práce stačí hřebíky zakrýt lakem, který vyhladí nepravidelnosti a zakryje hladkým filmem, který chrání před nepříjemnými momenty.

Dekorační akrylové modelování

\ t

Akrylové práce se liší od gelových, ale navzdory podobnosti získaných výsledků stále existují rozdíly v chemickém složení a technologii.

1. Při práci s akrylem je nutné mít sadu make-upů a kartáčů.

K přípravě hřebu pro následnou práci s akrylátem stačí použít základní nebo barevný nátěr laku. Důležitou roli hraje délka hřebu k práci. Bude mnohem snazší pracovat s dlouhým hřebíkem, takže je někdy lepší s tímto postupem trochu počkat.

Technika modelování akrylujednoduché, i když to vyžaduje určité dovednosti a schopnosti.

2. Kartáč je odebrán z kapky akrylu, naneseného na hřebík, vysychání může být vytvarováno štětcem s akrylovými prvky určitých prvků budoucí výzdoby. A tak přijímejte nějaké obrazy, které vám představí pouze představivost.

Je lepší mít hotové vzorky, předem určené motivy pro každou příležitost. Mohou to být náčrty nebo náčrty na papíře.

Akrylové modelování lze dokonale vidět na videu, kde mistr podrobně popisuje celý proces.

Dekorační modelování s gelem

\ t

Na rozdíl od akrylového modelování, gel, mladší modelovací technologie na nehtech. Její vzhled v nehtovém designu nedávno a to je způsobeno vznikem nových materiálů a technologií.

Například 3D laky a gely poskytují trojrozměrný obraz. Pohodlí a praktičnost jsou mnohonásobně vyšší. Tekutá konzistence nemá ostrý zápach a je dobře snášena i těmi, kteří je cítí akutně. Design nehtů je již v jiném schématu. Na desku se nanese hotový dekorační prvek, který se okamžitě fixuje na 2-3 minuty.

A další malé tajemství. Umístěním dekoru do středu nehtů zvýšíte šanci udržet všechny prvky delší a spolehlivější. Abychom lépe porozuměli tomu, jak proces gelového modelování doporučujeme, podívejte se na podrobnou video lekci.

Rychlost provedení a přístupnost provedení

Pokrok v této oblastiManikúra nezůstane stát. Existují nové vyspělé materiály, nástroje, které činí postupy manikúry příjemnější, rychlejší a efekt je ohromující a trvalý.

Neustálá aktualizace sortimentu laků, kartáčů, nových nástrojů pro sochařství zaručuje nepřekonatelný výsledek. Zlepšení formy a stylu nehtového designu dává více svobody myšlení a úniku fantazie, více příležitostí k seberealizaci. Mistrovská díla a skutečně jedinečná díla jsou profesionální manikúra mistrů na výstavách, seminářích, různých výstavách a přehlídkách. Umění dělat důležité detaily elegantní, jedinečné, s důrazem na hlavní účel žen být jediný.

Volba správného stylu znamená, že polovina práce je dokončena

Profesionální mistři jsou vždy ochotni poradit, jak nejlépe ozdobit nehty ozdobným výliskem, takže vypadá stylově a ne fantasticky.

Krásně to neznamená bez chuti, takže pokud se jedná o 1-2 nehty ruky, objemové údaje jsou nádherné. Pokud je touha udělit všechny nehty objemnými kompozicemi skvělá, měli byste to udělat opatrně, volit více jemných tónů a motivů.

Téma květin se stalo velmi populární a vše, co s nimi souvisí. Srdce, motýli, luky a možná i vaše oblíbená domácí zvířata budou otisknuta na nehty.

Různá témata jsou jen vaše volba a co to je, nezapomeňte na jedno zlaté pravidlo - hlavní věc je, že je vkusná, ve stejném stylu a neodpovídá jen vašemu oblečení a doplňkům, ale takéVaše nálada!