Je nutné zaschnout základní nátěr v lampě, aplikační vlastnosti a typy primerů

Toto slovo se stalo známým milovníkům manikúry, i když se postup rozšíření nehtů stal populárním. Základní nátěr je nástroj, který se používá k vytvoření kvalitní manikúry. Učte se podrobně o něm ao vlastnostech jeho aplikace.

Primer: Co, proč a jak

Při stavbě umělých nehtů je velmi důležitý proces adheze, tj. Spojení nativního povrchu s povlakem. Jeho kvalitativní výsledek je poskytován primery. Toto je zvláštní primér aplikovaný v počáteční fázi.

Kyselé přípravky v přípravku mají středně toxické látky. Nejčastěji se jedná o kyselinu methakrylovou, jejíž obsah v produktu se pohybuje od 70% do 100%. Mistři je používají v akrylové budově. Přitahují povrch nehtové destičky a přispívají k otevírání jeho váhy. Je to pro ně, aby umělý materiál lpěl.

Stejně jako u bezkyslíkových nátěrových hmot se podle jejich mechanismu působení podobají oboustranné lepicí pásky, pouze kapaliny. Přípravky v kompozici neobsahují kyselinu nebo ji obsahují v malých dávkách. Činidla bez kyselin se také nazývají „ultrabond“. Používají se pro výrobu gelu, šelaku. Pro práci s akrylem nejsou vhodné. Výhodou těchto typů léků je, že nezpůsobují alergie.

Tyto prostředky přispívají ke spolehlivé adhezi přírodního nehtu s umělým povrchem. V jejich složení jsou složky, které dočasně mění úroveň kyselosti(pH) nativních nehtových destiček, aby se přiblížil pH povlaku, aby rostl. Acid-free prostředky vám umožní vrátit se k přirozené úrovni kyselosti. Jejich přilnavost je nižší.

Základní nátěr není třeba sušit ultrafialovou lampou! Aplikuje se na nehty po použití předpřípravku, tj. Produktu, který odmastí a schne. Ten se také nazývá dehydratátor nebo vazba. Působí jako pufr mezi nehtem a základním nátěrem.

Důležitý bod! Je nutné rozlišovat vazbu od lepidla. Ten se také nazývá bonder-gel a používá se v prvním stupni tvorby gelu. Lepidlo je také kapalná látka, která se aplikuje třením. Primer a vazba nejsou zaměnitelné léky. Vysoce kvalitní akrylátová stavba se nedá bez první, vazba v tomto procesu jako alternativa nebude fungovat.

Základní nátěr se nanáší bez ohledu na typ speciální štětcem. Je nasáklý v tekutině, mírně stlačený, aplikován na začátek nehtového lůžka a utrácet ve středu nehtu. Poté je kapalina rovnoměrně rozložena na bočním povrchu.

Funkce primeru

Oba typy přípravků na manikúru připravují nativní nehty pro spojení s umělým materiálem. Nicméně, bez kyselin působí více šetrně, prakticky nepoškozuje nehtové lůžko a kůži.

Existuje názor, že kyselé typy léků ztenčují nehty. Ano, je to možné, ale pouze pokud jsou aplikovány 2-3 krát nebo jednou v tlusté vrstvě. Zhorší problém a takydůkladné předbroušení.

Takže lék v procesu manikúry plní tyto úkoly:

  1. Poskytuje komplexní ochranu proti žloutnutí, pronikání hub, delaminaci. Zanedbání drogy před jejím budováním může vést ke skleníkovému efektu. Mikroorganismy, které neproniknou do gelu, začnou pronikat do nehtů - ohrožují rozvoj onychomykózy.
  2. Přilepí materiál pro stavbu s povrchem nehtové desky. Nástroj je ve skutečnosti katalyzátorem kvality manikúry, její pevnosti. Záleží na něm, kolik umělé krásy vydrží na prstech.

Měli byste vědět, že tento nástroj pro manikúru se používá při nanášení gelového laku.

Takže všechny výše uvedené léky se používají společně. Prvním z nich je dehydratátor, který odstraňuje tuk z nehtu, zvyšuje hladinu pH přírodního nehtu, potom se používá primer. Ve většině případů se aplikuje pouze jednou. Toto je doporučení výrobců fondů. Ale pokud je spravedlivý sex nehtového lůžka mastný, pak možná budete muset aplikovat druhou vrstvu primeru.

Tedy pouze na první pohled se zdá být obtížná terminologie a technologie manikúry. Při pravidelném používání těchto nástrojů si na ně žena zvykne a jména už se nemění.