Je možné provádět lisování akrylovými barvami

Krása je proměnlivá kategorie. To, co bylo ještě včera krásné, je snaha o ještě větší dokonalost. Dámské ruce dostali novou šanci přilákat obdivné pohledy mužů a jejich majitelů - pocit spokojenosti s jejich vzhledem.

Co je to lisování nehtů nebo lisování nehtů

Nový typ manikúry - ražby - zahrnuje zdobení nehtových destiček na rukou jasnými barvami a ozdobnými kresbami, které jsou aplikovány na základnu. Vývojáři nové technologie se ujistili, že výkresy na nehtech jsou jasné, výrazné, že barvy se nemíchají a okraje nejsou rozmazané. Pro tento účel byla vyvinuta speciální sestava šablon, skládající se ze šablony disků, razítka, barvy speciální kompozice s hustou konzistencí a škrabky.

Jak pracovat se soupravou

Technika kreslení obrazu na nehty pomocí takové soupravy je poměrně jednoduchá, v zásadě ji zvládne každá žena. Na povrchu klišé, na obrysu výkresu, který se vám líbí, se nanese tlustá barva, která se zesílí škrabkou a současně rozloží hmotu na všechny dutiny výkresu tak, aby nebyly žádné dutiny. Pak měkká gumarazítko, válcováním na obrysu vzoru vyplněného barvou, obraz je „vyjmut“ z klišé a je rychle přenesen na nehet připravený pro postup se stejným pohybem.

Výkres se snadno vytiskne na nehtovou desku. Pro lepší upevnění na horní část hřebu může být pokryta bezbarvým lakem, přičemž krátká pauza pro lepší vysušení. Existuje tedy proces ražby se značkovými soupravami pro jeho realizaci, kde vývojáři vypočítali všechny parametry, včetně pružnosti pryže razidla, ostrosti škrabky a viskozity laku. Vedoucí firmou ve výrobě těchto souprav je korejský Konad, který vyrábí nejžádanější milovníky zdobení nehtů produktovým designem. Lesli také získává popularitu - barva od ruského výrobce. Je samozřejmé, že produkty takových značek jsou poměrně drahé, a pokud jsou klišé disky, raznice a škrabky trvanlivé předměty, barva se rychle spotřebovává a je čas přemýšlet o doplňování. A otázka, zda je možné nahradit značkovou barvu za ražbu akrylovou barvou, která se jí podobá a vyrábí se na stejném základě, jejíž cena je mnohem nižší a barevný rozsah a paleta odstínů nejsou horší, stává se důležitým.

Změna nebo změna? Studium vlastností akrylové barvy

\ t

Samozřejmě první a hlavní důvod otázkynahrazení značkového nátěru za vyřazení jiného, ​​v blízkosti analogu, je cena. Akrylové barvy jsou mnohem levnější, navíc trh s kosmetickými výrobky je nasycen různými barvami a odstíny těchto barev.

V dilematu „změna nebo změna“ tedy již existují dva „in“. Zvažte nyní ne. Proč je nežádoucí opustit značku barvy? Hlavním argumentem je, že nejcennější vlastnosti tohoto produktu, které vám umožní přenášet jasný obraz z klišé na nehet bez jakýchkoliv problémů - tloušťky a viskozity nátěru, stejně jako doby schnutí. Není pochyb o tom, že tyto parametry jsou ověřeny do nejmenšího detailu a vyvíjené produkty prošly více než jednou zkouškou a zkouškami, dokud tyto vlastnosti nezískaly.

Viskozita nátěrové hmoty zajišťuje, že přilne k pryžovému povrchu lisovnice a „vytáhne“ ji z labyrintu klišé, stejně jako zachovává obrysy vzoru, a to i v nejtenčších prolamovaných vazbách. A v této fázi procedury je nejdůležitější okamžik mít čas předat vzor vytištěný na razítko na nehtu dříve, než barva zaschne. V opačném případě bude vzor rozmazaný, ztrácí svůj tvar. Značkové barvivo pro razítkování schne až 8 sekund. Akrylový lak-lak schne mnohem rychleji, tato doba je 4-5 sekund, a pokud nemáte zkušenosti, můžete jednoduše nemít čas přenést si vámi vybranou ozdobu z klišé přes razítko na hřebík pročas. Tady máš dva "ne".

Snažíme se vyměnit spotřební materiál za odpad

Pokud je však otázka ceny pro vás velmi důležitá a máte sklon věřit, že snaha o použití akrylových barev namísto značkových barev je nevyhnutelná, vyberte si barvu opatrněji s ohledem na její tloušťku a viskozitu. To může dokonce muset držet nějakou dobu (20 minut) s otevřenou lahví barvy pro nějaké zesílení horní vrstvy, který půjde do práce.

Praxe se stopkami, aby se pohyby, které simulují přenos razítka z disku šablony do hřebu, během 4-5 sekund. A pouze tehdy, když se ujistíte, že tyto úkoly zvládnete, zkuste na ruce otisknout akrylové barvy.

Nezapomeňte, že akrylové barvy vám mohou sloužit a ve vašem tvůrčím podnětu vytvořte svůj vlastní vzor, ​​který ukazuje zároveň skryté schopnosti pro designové dovednosti. S pomocí tenkého štětce se můžete pokusit vytvořit svůj mini-hadřík na nehty pouze s vámi srozumitelnými Vyazy a dalšími znaky.

Pamatujte, že lisování je aplikováno na již připravené nehty, které jsou pěstovány, nehty jsou sušené a pokryty základním lakem, který je také dobře vysušen. V tomto případě bude barva spolehlivě padat na základnu. Pokuste se dozvědět více o technice ukládání razítek na nehty na internetu na mnoha místech, kde vám mistři kadeřnictví, zejména designéři stemp-art, řeknou o všech tajemstvích jejich dovedností.