Javorový list na nehty: fotografie a video nail art s listy

Každý z nás je vždy trochu smutný, pokud jde o léto, které bude nahrazeno podzimem, ponurým a deštivým. Nelze však říci, že podzim je méně než leto. Podzimní dny jsou nejen chladné počasí, ale také pocit velmi útulných dnů, který nás potěší širokou škálou barev. Včera jsme byli obklopeni stromy s hustým zeleným listím as nástupem podzimu okamžitě získali barvu, která je spojena s duhovou nádherou různých odstínů, které matka příroda může mít v přírodě. Tento nesrovnatelný nepokoj barev s sebou nese příliv inspirace, touha po tvorbě krásy, například, navrhuje kreativní přístup k manikúre. Doporučujeme vám, abyste se ponořili do světa nádherných barev a odstínů podzimního póru a seznámili se se zajímavými návrhy podzimního umění nail. V tomto článku se podíváte na návod na vynikající design, naučíte se malovat barevné nehty na nehtech a samozřejmě si vychutnáte krásu úžasné podzimní manikúry zobrazené v naší fotogalerii.

Průvodce pro umění nail s javorovými listy

Podzim ... To je přesně doba, kdy zdánlivě obyčejný list nabývá fantazijních odstínů, potěší oko jemnými gradientovými liniemi a vykládáním slunečných jasných barev vytvořených přírodou. Tato neuvěřitelná krása a chce okamžitě znovu vytvořit nehty. Není nutné mít profesionální umělecké vzdělání, aby bylo možné vykreslit krásný list javoru, nemusí býtkvalifikovaný návrhář nehtů. S námi se naučíte, jak vytvořit světlý design nehtů, naplněný solárními barvami, naprosto nezávisle, a naše video instrukce a postupné fotografie vám pomohou.

Aby bylo možné vytvořit nádherné nail art s listy, budete potřebovat následující:

  • transparentní základna;
  • horní kryt;
  • laky různých barev - dnes použijeme hnědé, žluté, červené a oranžové odstíny;
  • tenký kartáč pro nehtové provedení.

Všechny potřebné nástroje před vámi. Nyní můžete začít malovat na nehty. Reprodukce úžasného a veselého podzimního designu zahrnuje následující kroky.

  1. Základní nátěr je vždy prvním krokem v každé manikúre. Povlak je nezbytný, aby se zachránil přirozený povrch nehtu před negativními účinky dekorativního laku a chránil jej před znečištěním.
  2. Nyní musíme aplikovat hlavní barvu na povrch nehtů, v našem případě je to čokoládový odstín hnědé. V případě potřeby můžete krytovou desku pokrýt druhou vrstvou laku.
  3. Pomocí tenkého nehtového kartáče naneste na nehty tři listy. Použijte dobré pohyby k nakreslení žlutých a pak oranžových a červených javorových listů. Fotografie ukazuje podrobně, jak to udělat.
  4. Pro zvýšení jasu vzoru přikryjte povrch hotového designu horní částí.krytí - dodá manikúru zdravý lesk.

Fotogalerie manikúry s podzimním listím

Podzimní téma ohromuje řadou možností. Můžete například použít pozitivní design s klastrem barevných listů, nebo použít nějaký abstraktní obraz, který může být vyzdoben v červenožlutých a zelených tónech. Tam jsou milenci, kteří si vyberou javorové listy jako arcature, zatímco jiní dávají přednost malovat ozdobený vzor na nehty. Je pozoruhodné, že dnes existuje obrovské množství variant takového designu. Prohlédněte si naši fotogalerii, která představuje nejúžasnější a neobvyklé náčrtky podzimní manikúry.

Jedním z nejlepších rozhodnutí při výběru designu je manikúra používající bohaté odstíny žluté a oranžově oranžové barvy. Taková manikúra nezanechá krásu vašich rukou bez povšimnutí pohledy cizinců a je to také skvělý způsob, jak přinést do vašeho každodenního života jasné barvy. Taková manikúra vám poskytne vizuální potěšení a může také obraz vhodně doplnit. Pokud je vaším cílem módní pohled na podzim, pak musíte použít všechny odstíny červené ve své manikúre, bude to úžasně zdůraznit svůj styl, pomůže vám zlepšit váš styl, protože to jde dobře s mnoha barvami v oblečení. Kromě toho, bude to přidat nějaké tajemství, aby váš vzhled. S šarlatovými odstíny budete vždy obklopeni pozorností.

Víno odstíny vypadají obzvláště stylové a okouzlující, s takovou manikúru váš vzhled bude vypadat velmi bohatý. V současné době existuje nekonečné množství možností pro výzdobu podzimní téma, protože teplé barvy nás nabíjí radostí, s nimi se můžete cítit velmi pohodlně, jako by se dotýkal tepla slunce. Nejdůležitější je, že můžete nekonečně měnit barevné kombinace pomocí fantazie a chuti.

Pokud chcete být na podzim módní, použijte při výrobě manikúry zlatý lak. Existuje mnoho variant jeho použití, můžete jednoduše použít zlatý lak na hřebík a přikryjte ho průhledným topem, nebo si vytvořte servisní plášť teplého stínu, který jej zředí zlatem. Je také možné zobrazit asymetrické vzory, svislé pruhy. Bude zajímavé podívat se na měsíční manikúru pomocí zlatého laku. V barvě takové slunné manikúry můžete ozdobit prsty prstenci, které zapadají do celkového obrazu. Můžete také přidat tuto verzi podzimního designu do prasátko nápadů: pomocí oranžové a žluté laky, můžete také udělat jejich odstíny, malovat nehty obvyklým způsobem. Ponořte tenký štětec do černého laku a opatrně natřete obrysy listů stromu. Výsledek určitě potěšíte, protože pokud si nekladete tolik úsilí, vytvoříte si mimořádnou manikúru sami.

Obraz listů na nehtech je docela zajímavý a mimořádný, dodává vašemu obrazu určitý šarm a eleganci. Taková manikúra může být klidná, přísná a může se stát veselým a vyrovnanýmzábava Nabízíme vám video tutorial o vytvoření jedinečného a fascinujícího designu s listy, které vám jistě budou účtovat pozitivní emoce. Vždy a ve všem hledejte dobré, naučte se prožívat radost ze života a všechno bude v pořádku s vámi!