Japonská pedikúra

Téměř všechny ženy, aby vždy vypadaly atraktivně a krásně, se snaží sledovat svůj vzhled, počínaje vlasy a končící špičkami prstů na nohou. Umožnit jim tak obrovské množství kosmetických procedur. Japonská pedikúra je jedinečnou příležitostí, jak dostat pokožku ženských nohou, chodidel a nehtů do výborného stavu. Tak se dozvíte o složitosti postupu.

Japonská pedikúra je kosmetický postup, který k nám migroval z východu a stal se velmi populárním mezi našimi ženami. A zcela přirozeně. Konec konců, japonská pedikúra není jen kosmetická manipulace, během které nehty a nohy klienta dávají dobře upravený a estetický vzhled, ale také proces hojení, který vám umožní zbavit se mnoha nemocí, jakož i preventivní nástroj pro tyto nemoci.

Základním rozdílem mezi orientální pedikúrou a jinými, jako je to, je výlučné použití pouze přírodních přípravků a přípravků, které byly speciálně vybrány a vyvinuty pro péči o jemnou pokožku nohou, chodidel a nehtů.

Tato pedikúra navíc nezahrnuje použití kovových předmětů a syntetických materiálů pro péči. Pokožka chodidel a nehtů je ošetřena přírodním hedvábím, éterickými oleji, taškami plnými léčivých rostlin a speciálními měkkými houbami.

Podstatou východní pedikúry je očištění a posílení nehtů akůžičku používající speciální přípravky, zlepšující vzhled pokožky nohou, zajišťující výživu a hlubokou hydrataci pokožky chodidel a nehtové destičky, v případě potřeby léčbu plísní a mnoho dalších nemocí.

Jeho rysy jsou následující:

 1. Povinná diagnostika a vyšetření kůže a nehtů klienta před pedikúru.
 2. Individuální přístup ke všem klientům při řešení jejich problémů.
 3. Výběr kvalitních nástrojů pro provádění manipulací.
 4. Dosažení maximálního kosmetického a terapeutického účinku po prvních zákrocích.
 5. Absolutně bezbolestné postupy.
 6. Prevence plísňových a jiných kožních onemocnění.

Japonská pedikúra jako relax

Orientální pedikúra se provádí na dokonale čistých nohách. Nohy jakéhokoliv klienta proto čekají na počáteční zpracování v hardwaru, což neznamená obvyklé namáčení nohou v tradiční nádobě.

 • První etapa manipulace se nazývá „Hory“: kosmetička aplikuje křoviny na nohy a zpracovává je speciální japonskou pemzou.
 • Druhá etapa se nazývá „prostý“: s pomocí speciálních bloků mistr vyleští nehty, pak ošetřuje kůžičku olejem a masíruje každý prst na noze dřevěnými tyčinkami. V této fázi už nehty získávají živý a krásný lesk.
 • Třetí etapa východní pedikúry se nazývá „Slunce“ a plně odráží její jméno. Tento postup zahrnuje vyplněnínehtové destičky s vitamíny a mikroprvky. S houbou z pravé kůže a dřevěnou tyčí, specializovaná kosmetička pečlivě tře správnou pastu pro každý hřebík.
 • 4. etapa - „Zdroj“. To je obalení nehtové desky voskem a parafínem, aby se zachovala jeho normální vodní rovnováha. Výsledkem tohoto postupu je zdravý lesk a pružnost nehtové ploténky.
 • Pátá etapa se nazývá „přirozený nástup“: tření speciálního oleje na kůžičku a zakrytí nehtů léčivými séry nebo oleji z přírodních bylinných extraktů.
 • Šestá etapa, poslední, nazvaná „Atsui“, je masáž nohou s použitím teplých hedvábných sáčků plných aromatických léčivých bylin a mořské soli. Masáž je schopna zahřát klouby nohou, obnovit dobrý krevní oběh, zmírnit otoky a pocit těžkosti v nohou.

Japonská pedikúra je kvalitní a efektivní systém péče o nativní nehty, který pomáhá posilovat a vyživovat, stejně jako růst oslabené nehtové desky, která je náchylná k odtržení. Jedná se o komplex regeneračních manipulací pro nohy a nehty, ideálně vhodný nejen pro ženy, ale i pro muže. Kromě toho můžete orientální pedikúru kdykoliv během roku. Doporučuje se zejména ženám po použití umělých nehtů pro intenzivní obnovu nehtové ploténky.