Japonská manikúra

Japonská manikúra je moderní, ale daleko od nového postupu v oblasti krásy a zdraví. Tento postup léčí nehty, což je lesklé, hladké a krásné. Poté, co japonská manikúra v rukou cítila určitý druh relaxace, nehty se staly velmi silné.

Japonská manikúra je postup založený na obnově slabých a poškozených nehtů. Pro dosažení dobrých výsledků se používají pouze přírodní materiály a speciální přípravky, díky kterým se nehty živí užitečnými látkami a získávají neobvyklý lesk růžových perel. Pouze toto a žádný jiný typ manikúry nemůže kombinovat tolik výhod v sobě - ​​krásu, zdraví a brilanci.

Výhodou manikúry zhotovené v japonské technice je, že během celého postupu se mistr v žádném případě nedotýká rukou se syntetickými nebo kovovými předměty.

Výhody japonské manikúry

\ t
 • Okamžitý výsledek,
 • Obnovení struktury nehtu,
 • Normalizace metabolických procesů nehtové ploténky,
 • Obnovení pružnosti a pevnosti nehtové desky,
 • Použití přírodních materiálů,
 • Individuální výběr drog,
 • Ideální pro těhotné ženy a ženykojící ženy.

Výběr materiálů

\ t

Vyberte materiály pro provádění japonské manikúry spíše časově náročným a vážným úkolem. V případě, že není čas hledat materiály, existují speciální sady pro provádění manikúry v japonské technologii, které se prodávají ve specializovaných prodejnách.

Souprava obsahuje:

- tyčinky tachibany nebo keramické tyčinky - pro odstranění kutikuly,

- minerální sérum - pro navlhčení nehtové desky,

- olejový peeling s granulemi jojoby - pro čištění nehtů a rukou z rukou,

- řasový gelový kartáč na nehty - pro dezinfekci,

- minerální pasta - pro obnovu a zpevnění struktury nehtu,

- leštící prášek - ke konsolidaci všech postupů,

- leštící blok z pravé kůže

\ t

- pilník s přírodním semišem.

Technologie provedení

Doba trvání manikúry v japonské technice je asi jedna až jedna a půl hodiny. Po tak krátkou dobu můžete získat neuvěřitelný výsledek, který lze pozorovat po dlouhou dobu.

Etapy japonské manikúry

 1. Přípravná fáze

V tomto stádiu je nejprve nutné provést vyšetření nehtů, díky kterému je možné zvolit jednotlivé prostředky pro manikúru.

 1. Napařování

Japonská manikúra v počátečních fázích je stejná jako klasická. Příprava koupele s teplou vodous malým mýdlem. Ruce do ní spadnou - musíte je držet asi 10 minut.

 1. Zpracování

Po naparování nehtů je nutné aplikovat na nehty, které zahrnují včelí vosk, jakož i výživné řasy nebo oleje s regeneračním účinkem dezinfekční prostředek. Po aplikaci musí být hřebíky utěsněny. Tato fáze může být vynechána, pokud je stav nehtů dobrý nebo je nahrazen loupáním. Peeling se provádí speciálním peelingem s hladkými kruhovými pohyby.

 1. Čištění

Proteinový koktejl se aplikuje na nehty. Tento koktejl plní funkci odmašťovadla a čističe. Proteinový koktejl se vyrábí na bázi rýžového mléka.

 1. Výživa a hydratace

Hřebíky jsou pokryty hydratačním sérem, které zase vyživuje a hydratuje povrch nehtu. Tento nástroj dodává nehtům zdravý lesk a atraktivní vzhled.

 1. Posílení

Po zvlhčení musí být nehty důkladně vysušeny. Pro posílení a rychlý růst je povlak vyroben z produktu, který obsahuje extrakt ženšenu, keratinu, perlového prášku a vápníku.

 1. Odstranění kutikuly

K odstranění kůžičky musí být nejdříve ošetřena činidlem na bázi mořských řas. Kůžička se tak stává měkkou, takže je snadné ji odstranit. Na ošetřeném místěuklidňující krém se používá, aby se zabránilo podráždění a zánětu.

 1. Leštění

Minerální pasta se nanáší na nehet pomocí leštícího bloku z pravé kůže. Jemně vložit pastu vtřenou do nehtové desky. Hřebíková deska se zároveň obnovuje a posiluje díky látkám jako keratin, peptidy, mořské řasy, perlový prášek a další látky, které tvoří minerální pastu.

Pasta na bázi minerálů slouží jako nivelační prostředek v případě, že horní část nehtu má nějaké rýhy, drsnost nebo jiné nepravidelnosti. Těstoviny mají jedinečnou vlastnost - vyplnit prostor. Jinými slovy, vyhladí celý povrch nehtové desky a vyplní všechny nepravidelnosti.

 1. Krok konsolidace

Po vyleštění pastou na minerální bázi naneste na celý povrch nehtu leštící prášek. Prášek lze nanášet pouze pomocí leštícího bloku z kůže. Po aplikaci prášku vypadají nehty zcela nové, mají neuvěřitelný lesk.

 1. Poslední fáze

Nejúspěšnějším krokem v japonské manikúre je ten poslední. V této fázi se předpokládá lehké masážní ruce.

Tento postup se provádí pomocí malých sáčků z přírodních tkanin. Nejlepší je použít hedvábné sáčky, ale v nepřítomnosti takových, můžete použít lněné nebo bavlněné tašky, které jsou naplněnyminerální sůl a sběr uklidňující bylinky. Před zahájením relaxační procedury se doporučuje vaky mírně zahřát.

Poté, co teplé ruce masírovaly ruce, postup by měl trvat asi 10 minut. Po dokončení masáže musí být ruce namazány krémem s výživným nebo zvlhčujícím účinkem.

Doma

Japonská manikúra je mimořádně složitý proces, který vyžaduje určité znalosti a dovednosti. Pro dosažení vysoce kvalitního výsledku může manikúra vyrobená v japonské technice provést pouze odborný specialista. Ale i přes to, že tento druh manikúry může být provedeno vlastními rukama doma, ale ve zjednodušené verzi.

Pro manikúru v japonské technice se vyplatí postarat se o potřebné materiály předem. Je nutné zakoupit pomerančové tyčinky, leštící prášek, leštící jednotku a pastu na bázi minerálů a další materiály mohou být nahrazeny improvizovanými prostředky. Místo peelingového peelingu můžete použít plátek citronu, který dokáže dokonale vyčistit ruce od hrubých částic kůže.

Japonská manikúraje krása a harmonie těla a duše.

O tomto manikúru si můžete přečíst také v našem článku o všech typech manikúry - zde.