Jaký je trend, myšlenky francouzské manikúry

Popularita francouzské nebo francouzské manikúry již mnoho let nezmizí. Existuje pro to několik důvodů. První z nich je francouzský oblek pro jakýkoliv vzhled a jakýkoliv styl šatů, vypadá skvěle jak s klasikou, tak s mladistvým vzhledem. Zadruhé, francouzský plášť je jediným typem designu, na kterém růst nehtů na kůžičku nebude znatelný. Třetí - francouzsky sedí naprosto všechno, navzdory věku a povolání. To jsou hlavní důvody, proč se v kosmetických salonech nejčastěji ženy a ženy uchylují k takovému designu svých nehtů. Mimochodem, bunda na rukou a nohou bude vypadat výhodná v každé situaci. A je to právě tento design, který je vhodný pro ty, kteří nejsou zvyklí být v manikérské kanceláři dlouho. Můžete to udělat za méně než hodinu. Ale v praktických ponožkách, které jsou mu rovné, prostě nenajdete.

Myšlenky francouzské manikúry jsou velmi odlišné. Můžete je vynalézat při práci. Ale můžete se seznámit s oblíbenými možnostmi sami.

Klasika je vždy v módě

Klasická francouzská manikúra se provádí na nehtech střední délky. Samotné nehtové lůžko bude naplněno lakem, gelem nebo akrylem, jehož barva je co nejblíže přirozené barvě nehtové desky. Stává se, že zákazníci chtějí dátteplejší nebo studený odstín nehtu. Barva se může lišit. Od začátku růstu nehtu ve volném okraji oblouku je nakreslena, která rámuje nehet. Nazývá se také „úsměv“. Jak hluboké takové kreslení bude záviset pouze na přání klienta.

Během bundy nehraje tvar nehtů žádnou roli. Mohou být kulaté, čtvercové, oválné, mandlového tvaru. Nejdůležitější je, že volný okraj nehtu byl natažen bílou barvou.

Méně obyčejně, to není “úsměv” to může být používáno, ale v-tvaroval kreslení. Také ona bude vypadat docela originální a je jedním z poddruhů francouzštiny.

Odrůda v bundě není problém

Aby bylo možné dát rozinkám obraz, může být bunda vyrobena nejen v bílé barvě. Chcete-li nakreslit volný okraj, můžete použít libovolný odstín v závislosti na přání a náladě. Nejodvážnější osobnosti na každém nehtu mají jinou barvu úsměvu. A pod jakýmkoliv oblečením a překonal docela originální.

Linka, která ohraničuje volný okraj a nehtové lůžko, může být nakreslena lakem nebo gelem s třpytkami. To bude také vypadat docela působivé.

Mnoho lidí se uchýlí k variantě, když na jedné straně bude bunda na 3-4 nehtech. Na ostatních může být libovolný výkres nebo fotodesign. Je to opravdu těžké si vybrat zde, protože možnosti jsou jen obrovské množství.

Na volném okraji měsíčku je často vidět dvě barvy. Tam je dvojitá kresba dvou "úsměvů" různých barev. Tato možnost je nejčastěji prováděna s jasným kontrastním zpožděním.nebo gely. Nejlepší způsob, jak vytvořit takový design, je léto.

Průhledný led na nehty

Můžete také splnit zcela neobvyklý typ designu. Volný okraj tohoto designu bude zcela transparentní. Může se jednat o malý obraz, nebo se nehet zcela podobá sklu. Stojí za to připomenout, že takový design je delikátní, takže v kombinaci s honosnými barvami to nebude vypadat. Na takovém průhledném nehtu můžete dát razítko ve formě hrachu nebo luky. Bude to vypadat velmi působivě na to a razítkování.

Tato možnost, stejně jako klasická, může být vytvořena s prodlouženým nehtovým lůžkem. Optimálně bude tento přístup aplikován na ty modely, které mají velmi krátké nehty. Pokud je váš segment nehtů dostatečně dlouhý a krásný, nemusíte jej prodloužit. Jinak můžete jen zničit celý design.

Kombinované barvy

Vzhledem k tomu, že mladí lidé preferují francouzskou manikúru, mnozí upravují standardní verzi bundy a přispívají k něčemu novému. Původní přístup bude bílý volný okraj a barevné nehtové lůžko může být z ušlechtilé béžové až červené, fialové nebo černé.

Vypadá to krásně, pokud jsou postel a „úsměv“ kresleny v různých odstínech jednébarev. Takže můžete vytvořit krásný přechod. Originální vzhled, pokud se v designu objeví dvě světlé barvy.

Mnohé ženy módy dávají přednost nehtům na lunární manikúru a francouzštině. Je důležité, aby obě kresby byly provedeny ve stejné barvě.

Ať je zvolena jakákoli varianta designu, lze práci provádět jak v salonu krásy, tak doma. Mnoho z toho není nutné. Lucky, štětec pro kreslení a pruhy pro služební bundu (pro ty, kteří si nejsou jisti, že se budou s kresbou vyrovnávat).

Nejprve se na nehet aplikuje základní barva sama. Pokud je práce prováděna s leštěním na gelu, pak se základna nejprve vysuší a pak se na ni nanese hlavní barva a 2 minuty se suší v lampě. Jakmile je vrstva suchá, můžete si vzít štětec a nakreslit výkres sám. Zde je velmi důležité, aby štětec měl měkkou štětinu, která může vytvořit jasnou kresbu. Volná hrana hřebu bude naplněna plně vybranou barvou. Při práci s šelakem se obvykle zhotovují dva výkresy a každý z nich se suší v lampě. Po vysušení se podklad aplikuje na vrchol, což vám umožní udržet vzor na nehtech co nejdéle. Při použití šelaku tuto funkci převezme vrchní nátěr.

Co jiného stojí za to vědět o designu?

Aby bunda vypadala jasněji, jednou za pár dní stojí za to ji znovu zabalit průhledným lakem. Pak si svou krásu uchová déle.

Pokud jde o důvod, proč lze provést francouzskou službu, nejsou zde žádná omezení. Standardní diskrétní provedení vhodné pro práci. Ale francouzská manikúra, zdobená květinami, malbami a kamínky, velmi často mladé dívky dělají svatbu. Bez pochyby můžeme říci, že se jedná o nejoblíbenější verzi svatby.

Mistři jsou velmi často připraveni vytvořit na místě neobvyklé francouzské nápady. Zde může být přitažen jak ombre, tak načechraný vlas na nehtech a fólie. Hlavní věc - plně odhalit jejich představivost a přijít s něčím novým.

Tak si vezměte potřebné materiály a vytvořte si vlastní manikúru, která bude vypadat skvěle.