Jaký gel pro lepší stavbu

Prodloužení nehtů je postup, který získal popularitu mezi mnoha moderními ženami. Proto není vůbec překvapující, že v mnoha kosmetických odděleních lze nalézt různé přípravky pro prodloužení nehtů. Kromě toho jsou tyto léky určeny pro salon nehtů a pro vlastní proceduru nehtů doma. Je logické, že otázka, který gel pro prodloužení nehtů je nejlepší koupit, je pro mnohé z nás relevantní. V dnešní publikaci jsme se rozhodli tuto problematiku podrobněji prozkoumat, takže pokud vás toto téma zajímá, jste vítáni.

Začněme tím, že dnes téměř každá společnost, která prezentuje své výrobky na trhu s manikúrou, dodržuje určitou koncepci, aby zůstala dlouhodobě konkurenceschopná. Vedoucími jsou značky jako Creative, IBD a EzFlow.

Gely na nehty těchto značek skutečně vytvářejí trvanlivý povlak na nehtových deskách, snadno se s nimi pracuje a cena je rozumná. Abychom však vybrali správné materiály pro manikúru hélia, je třeba především vzít v úvahu, že dnes existují tři technologie pro postupy prodloužení nehtů pomocí gelu. Proto v závislosti na technologii a kapacitě zvolit jeden nebo jiný výrobek.

Dnes jsou tedy tyto technologie pro rozšíření nehtů společné.:

  • jednofázové, ve kterých se používá pouze jeden lék, který je schopen plnit všechny základní funkce: modelování, uchopení nehtem a následný trvanlivý provoz;
  • dvoufázová technologie - používám dvě složky, z nichž jednu používám pro modelování a adhezi, a druhou pro sílu hélia hélia;
  • třífázová technologie zahrnuje použití tří komponent: pro modelování, pevnost a fixaci na nehtu.

Všimli jsme si také, že vysoce kvalitní gel na nehty by měl mít dostatečně jemnou texturu, aby snadno ležel na nehtech, nezanechal stopy od štětce a také snadno poskytl hřebům požadovaný tvar. Kromě toho můžete použít barevné gely pro nehty, které pomohou, aby manikúra živější a chytlavější.

Při určování parametrů nejlepšího gelu pro prodloužení nehtů by měly být zohledněny také tyto faktory:

  • co přesně očekáváte od materiálu a jaké cíle hodláte dosáhnout;
  • Plánujete používat gel pro domácí nebo profesionální použití?
  • Chcete umístit kresbu na horní část gelu nebo jen chcete zvětšit délku.

Vezměte prosím na vědomí, že existují gely, které vytvrzují působením UV záření, stejně jako ty, které vytvrzují, když se na ně aplikuje polymerační katalyzátor.

Povšimněte si, že takzvané gely první skupiny nemají prakticky žádný zápach, jsou více tekuté v konzistenci a dobře reagujízpracování po sušení. Tato skupina gelů však bude vyžadovat lampu, která vytvoří nejoptimálnější teplotní podmínky.

Gely pro prodloužení nehtů druhé skupiny nevyžadují jejich udržování pod světlem lampy. Jsou hustší a viskózní v konzistenci. Takový gel se obvykle aplikuje buď štětcem nebo přímo z trubičky. Tyto gely se obtížněji zpracovávají, ale jsou poměrně odolné.

Všimněte si, že nejekonomičtější možností, která je vhodná pro začátečníky, je jednofázový gel. Tato možnost je navíc vhodná pro ty, kteří mají zvýšenou citlivost na kůži a slabé nehty. Máte-li však zájem o složité textury a kresby, jsou pro to vhodnější třífázové gely.

Shrneme-li to, konstatujeme, že rozhodnout o hlavních otázkách a preferencích není tak obtížné, pokud jde o gel na nehty. Kromě toho doporučujeme, abyste si přečetli tematická fóra a konzultovali se zkušenými mistry nehtů, na kterých gelech pracují.

Hodně štěstí s vaší volbou!