Jakou barvu malovat nehty

Každá žena pečující o sebe nemá ve svém arzenálu jednu sklenici barevného dekorativního laku. Koneckonců, pro každý jednotlivý případ, oblečení a jen žena vybírá určitý lak, což vytváří vlastní speciální manikúru. Existují však případy, kdy dojde k určitému zastavení a není možné zvolit požadovaný odstín laku pro vytvoření manikúry. Kromě toho chci, aby manikúra přitahovala pozornost a zapadala nejen do oblečení, ale i do celého obrazu jako celku. Tak jak se vám barva nehtů tak, že manikúra vypadá krásná a dobře-upravený? Rozhodli jsme se tuto otázku pochopit v naší dnešní publikaci.

Nejprve neexistuje jasná odpověď na otázku, jak polštit nehty. Volba barvy laku závisí na mnoha souvisejících faktorech: událost, pro kterou se připravujete, barva oblečení, příslušenství a dokonce i kůže vašich rukou. Je však stále možné, aby vám pomohl najít správný odstín laku. A následující doporučení nám pomohou:

  • Základní barvy, jako je transparentní, pevná, matná, růžová, perleťová, bílá a červená, patří do řady klasických odstínů, proto se hodí téměř k jakémukoliv oděvu.
  • Úřad "oblékání" neumožňuje použití jasných avantgardních odstínů v manikúru, stejně jako vzory na nehtech nebo dvoubarevnou manikúru. Pro každodenní práci je lepší používat pastelové odstíny krémové, šedavě a béžové barvy. Pololesklé a lesklé laky -ideální manikúra pro kancelář. Perleťové laky vypadají staromódně a pro stranu by měly být vyhrazeny písčité nebo holografické možnosti.
  • Klidné laky šedé, čokoládové, šedo-modré nebo tmavě červenohnědé barvy by byly vhodné v každé situaci, protože nevypadají vzdorně. Navíc tyto odstíny vizuálně prodlužují nehtovou desku.
  • Tmavé odstíny laků jsou vhodné pro večírky, restaurace nebo v klubu. Černé, tmavě modré smaragdové smalty s třpytkami jsou čistě slavnostní nebo večerní verze, která se dobře hodí k bižuterii - velkým náramkům nebo prstenům.
  • Světlé laky - klasické červené barvy dobře ladí s elegantním oblečením a oranžové, fialové a zelené odstíny doplní letní oblečení. Bílé, sladké růžové a lehké laky jsou ideální volbou pro romantické rande.

Co je třeba zvážit při výběru barevného laku na nehty?

Při výběru způsobu barvení nehtů zvažte typ pleti, zejména pokud jste fanouškem francouzské manikúry. Pro velmi lehkou pleť je hlavní lak zvolen tak lehčí, jak je to jen možné, a pro tmavou pleť se doporučuje použít bronzové a pískové tóny.

Majitelé tmavé kůže v manikúru mohou používat třešňové, fialové, jasně červené a malinově zbarvené laky. Ale pro ruce s bledou kůží těchto odstínů je lepší se vyhnout, protože na nehtech vypadají velmi ostře a vulgárně.

Výběr barvy laku, nezapomeňte na shodu odstínů s vaší šatní skříní. Pokudoblečení má měkké a teplé barvy, pak by se zde měly používat studené barvy. Naopak, pokud je obraz udržován ve studených tónech, pak bude velmi užitečný jasně červený lak.

Při provádění manikúry s barevným lakem zvažte také přítomnost bižuterie ve vašem snímku. Nejlepší ze všeho je, že barva manikúry vypadá s barvami šperků, které jsou kladeny na ruce. Také lak může být vybrán podle barvy kamenů ve šperku. Například, francouzská manikúra je ideální pro milovníky perel, a šedé, ocelové a teplé odstíny modré jsou nejlepší pro zlaté výrobky. Chladné tóny laku se stříbrem perfektně hodí. Červená gama je vhodná pro všechny dekorace.

A konečně si můžete vybrat barvu laku pod make-upem, ale pouze v případě, že je váš šatník navržen v neutrálních barvách - bílá, černá, šedá. Pro doplnění černé a bílé oblečení pomůže světlý make-up a manikúru. V tomto případě je vhodné zvolit barvu laku pod rtěnkou.

Toto jsou jednoduché pokyny, které vám pomohou rychle najít barvu laku na nehty pro manikúru, která bude vypadat vhodná v každé situaci.