Jaké jsou dobré peelingové ponožky pro pedikúru?

Každá žena, bez ohledu na věk, by chtěla vypadat perfektně. Bez ohledu na to - léto, jaro, podzim nebo zima na dvoře - dobře udržovaná dívka, při pohledu na vás ze zrcadla, je vždy schopná rozveselit. Ale jak víme, je nemožné být krásný, starat se jen o určitou část těla: o úchyty, obličej nebo jen o postavu. Musíme v komplexu dělat všechno. A někdy ve snaze o přitažlivý, a co je důležitější, harmonický vzhled, férový sex zapomene na tak důležitý detail jako péče o nohy. Nebo spíše u nohou.

Koneckonců, i když se dívka stará o světlou a kvalitní pedikúru měsíčeků, hrubá kůže na patách a prstech může zkazit dojem krásy vašich nohou. A nekvalitní nebo stísněné boty, "stojící" práce, fyzická deformace nohou přispívají pouze k výskytu problémů. Moderní trh kosmetických služeb je naštěstí naplněn celou řadou prostředků, které umožňují poměrně krátký čas, aby se nohy dostaly do pořádku. A mezi vůdci v péči o kůži nohy, mnoho z fair sex slaví pedikúru ponožky. V posledních letech tato inovace doslova vyvolala rozruch na trhu s kosmetickými výrobky. Módní ženy různého věku a společenského postavení již ocenily krásu ponožek pro nohy pro snadné použití, relativně nízkou cenu, ale co je nejdůležitější - pro výsledek. Ale nejdřív první.

Toto je dnes reklama na loupání ponožek může být viděn téměř nakaždý kanál nebo vyskakovací reklamy na stránkách. Poprvé se v 90. letech objevily v Japonsku exfoliační ponožky pro pedikúru. Pak bylo těžké představit si, že za pár desetiletí by tento produkt téměř zaplnil celou mezeru v oblasti kosmetické péče o nohy. Ale účinnost tohoto produktu, který není horší než nejsofistikovanější a nejdražší salonní procedury, přijatelná cena, jemná kosmetická kompozice dělala svou práci: postupně se odlupovala pedikúra ponožky "plížil" do různých zemí a stal se populární po celém světě. Dnes je tento výrobek úspěšně vyráběn v Číně, Koreji a dalších zemích. V Rusku získal produkt největší popularitu díky reklamě v reality show „House 2“, která představila ruské ženy módy kosmetickou novinkou.

Jaké jsou dobré peelingové ponožky pro pedikúru? Především - neuvěřitelně hladká kůže. Zvláště to mohou mít majitelé „zanedbávaných“ případů: objevili se ti, kteří na patách vytvořili dostatečně tlustou vrstvu mrtvých nadržených buněk, praskliny a mozoly. Koneckonců, po použití ponožek, mrtvá kůže doslova sklouzne z nohou, zanechává za sebou i sametovou vrstvu epidermis. Za druhé, nepopiratelnou výhodou tohoto nástroje je, že můžete dělat domácí práce bez odstranění ponožek: připravit, vyčistit a dokonce hrát sport! Koneckonců, v modernímDokonce i se všemi touhami, žena nebude vždy najít čas na návštěvu salónu krásy s šíleným tempem života. Některé ženy navíc raději samostatně pečují o své tělo a nedůvěřují této delikátní záležitosti ani kvalifikovaným řemeslníkům. Tyto problémy vyřešily jednou a navždy peelingové pedikúry. Za třetí, průměrná cena těchto ponožek pro většinu průměrných ukazatelů je asi tisíc rublů. Pro stejné průměrné hodnoty, to je stejně tak pro milá dáma navštívit kosmetický salon. Takže pokud není rozdíl, proč plýtvat časem na poplatcích, na silnici a skutečně navštěvovat salon?

Je zde ještě jeden důležitý bod. I když říkají, že krása vyžaduje oběť, je lepší dělat bez nich, zvláště pokud je v sázce vaše zdraví. To je další kvalita plus použití pedikúra ponožky: nenese žádnou škodu na ty, kteří je používají! Účinnost exfoliačních ponožek pro pedikúru je dosahována ekologicky šetrným krémem nebo gelovou látkou, která začíná příznivě působit na pokožku nohou, jakmile si položíte plastové tašky na nohy. Tato látka je naprosto bezpečná, ale stejně jako většina kosmetických (a dokonce i farmakologických) přípravků se nedoporučuje pro použití těhotnými ženami, kojícími matkami a lidmi s individuální intolerancí, kteří jsou součástí aktivní směsi léčiv. Více informací o jejich seznamu naleznete na obalu výrobku v sekci „Složení“. Je třeba poznamenat, žePostup pro použití pedikúru ponožky je naprosto bezbolestný, což je tak důležité pro ženy s nízkým prahem bolesti.

Podstata působení peelingových ponožek je následující. Speciální účinná látka, která je uvnitř plastových sáčků - vlastně ponožek - jemně olupuje odumřelé kožní buňky, mozoly, natopty a další nedokonalosti horní vrstvy epidermy. Základem aktivní kapalné směsi je kyselina mléčná, která je katalyzátorem pro odlupování keratinizované kůže. Vegetativní látky a přísady posilují účinek kyseliny, která vyživuje a hydratuje již „očištěnou“ pokožku nohou. Účinné látky se při použití nejen odlupují, ale činí epidermis měkkou, estetickou a elastickou, ale také účinně hojí drobné rány a obnovují tkáň nohy. A pokud nezapomenete pravidelně používat exfoliační ponožky pro pedikúru pro prevenci - například jednou za měsíc, pak jsou vaše nohy jednoduše zaručeny zdravým a dobře upraveným vzhledem.

Pokyny pro používání peelingových ponožek naleznete na každém balení bez ohledu na značku výrobku. Všechny tyto jednoduché kroky k dokonalosti však lze shrnout a seskupit do následujících bodů:

  1. Nasaďte ponožky na nohy, pevně je upevněte speciálními samolepkami. Čím lépe je opravíte, tím méně ponožek vás bude v průběhu procedury rušit, takže budete moci dělat domácí práce. Doba postupu se liší od jednohoaž dvě hodiny.
  2. Aby se ponožky udržely na nohou lepší (pokud se rozhodnete dělat gymnastiku nebo úklid), je lepší dát na ně obvyklé tlusté ponožky nebo ponožky. To zabije dva ptáky jedním kamenem: tekutá aktivní složka nestříká a postup sám se stane efektivnějším díky dodatečnému tepelnému účinku na kůži nohou.
  3. Po uplynutí doby musí být ponožky odstraněny, nohy by měly být důkladně omyty mýdlem a vysušeny. Opětovné ponožky prostě nedávají smysl, protože účinná látka již byla použita a nepřinese žádný užitek. Ponožky se likvidují jako odpad z domácnosti.
  4. Po zákroku upravte účinek účinných látek v pedikúra ponožky s výživným krémem na nohy.

Nezapomeňte, že k dosažení žádoucího výsledku v jednom použití je nepravděpodobné, že bude úspěšné. Jednorázová "akce" je vhodná pouze pro prevenci vzniku ztvrdlé kůže chodidel. Pokud chcete, aby vaše nohy byly dokonalé, používejte exfoliační ponožky pro pedikúru několik dní v řadě: pět, lépe sedm. Pak uvidíte, jak se mrtvá kůže nohou doslova plazí z vašich pat. Na konci kurzu zajistěte výsledek vyživující a osvěžující lázní na nohy s vaším oblíbeným kosmetickým nebo heřmánkovým odvarem.

Aby byla zajištěna účinnost ponožek s odlupujícími se pedikúrami, postačí provést jeden cyklus léčby pro zahájené nohy. Většinarůzná místa a fóra jsou doslova nabitá recenzemi spokojených zákazníků peelingových ponožek. Všechny z nich poukazují na takové výhody používání výrobku, jako je odstranění trhlin, kuřích, kuřích na kůži nohou, omlazení tkání nohou, úspora času. Přijatelná cena, která se pohybuje od 500 do 1300 rublů (což záleží na značce a konfiguraci sady ponožek), také nemůže, ale radovat se ze spravedlivého sexu. A některé dívky si dokonce všimnou antifungálního účinku používání ponožek!

Mezi nejoblíbenější značky peelingových ponožek pro pedikúru patří ženy především ponožky s legračním názvem Sosu pro ruské ucho. Producenti, háčkem nebo podvodníci, se snaží přilákat své zákazníky, a to nejen díky kvalitním vlastnostem svého výrobku, ale také v takových maličkostech, jako je výroba ponožek s různými vůněmi - růže, levandule nebo máta, stejně jako pohodlná konfigurace - jeden a dva páry ponožek . Nicméně, značka bude muset přeplatit trochu (ve srovnání s cenami ponožek jiných značek) - množství na pár bude asi 900 rublů, zatímco produkty od jiných výrobců může stát od 500 rublů. Dalším problémem je velikost ponožek až do 41. Pokud jsou vaše nohy o něco více, měli byste věnovat pozornost produktům jiných značek. Například, na exfoliační ponožky ze všech stejných Baby Foot Japan. I když jsou vyráběny bez variací chutí, ale velikosti jdou až na 46. místo. A za cenu jsou o něco levnější: jedno balení zbožívás bude stát asi 800 rublů.

Odlupovací ponožky od čínských výrobců SilkyFoot nebo Braphy budou také vhodné pro majitele velkých nohou: jejich výrobky mají velikost až 45 °. Cena těchto ponožek příjemně překvapí: od 500 do 700 rublů, ale aktivní směs v nich je již 2 hodiny, ne hodinu a půl, stejně jako jejich japonští „kolegové“.

Neměli bychom se však řídit pouze recenzemi ponožek z různých fór. Koneckonců, je to důležité, ne tak, co vyhovuje ostatním, ale co je ideální pro vaše nohy! Proto je lepší zkusit nadržené nohy odstranění kurzy s produkty od různých výrobců a dokonce pak rozhodnout o své oblíbené.