Jaké hřebíky se mají setkat s nadcházejícím školním rokem

Brzy bude poslední měsíc léta nahrazen zlatou podzimní sezónou. První školní zvonek nahradí letní cvrlikání ptáků. Do své třídy vstoupí nejen prvorozenci se vzrušením. Všechny dívky v den poznání se snaží vypadat krásně a nové před svými spolužáky: nové šaty, stylové účesy a bezpochyby krásná manikúra. V každé malé kráse mluví mladá dáma, která potřebuje uznání a připoutaný vzhled. Aby první den školy manikúra nejen přitahovala pozornost přátel, ale byla také dobře přijata třídním učitelem, shromáždili jsme pro vás spoustu užitečných materiálů. Zde uvidíte jasné fotografie, stylové kresby a módní trendy ve školním nehtovém designu.

Elegantní a stylová manikúra vyžaduje neustálou péči. Aby bylo možné sledovat rukojeti mladých krás, měla by být speciální souprava pro děti, která se skládá z pilníků, nůžek na nehty a nůžek na nehty. Samozřejmě můžete použít obvyklá zařízení pro dospělé. Jak je používat, vám řekne článek o dětské manikúre.

Obecná pravidla, na která nelze zapomenout

Než si vyberete manikúru na první školní den, musíte se naučit několik důležitých pravidel. Některé kresby na internetu, i když jsou velmi originální, není vždy možné realizovat v životě. To je spojeno s přísnými pravidly školního oblečení a každodenními obtížemi. Například, nehty, které jsou příliš dlouhé, kromě jejich vzdorující vzhled, můžeublížit nebo jen rušit aktivní pohybové aktivity. Proto, když jde do prvního zvonu, je lepší nechat nehty oválné as krátkou délkou. Fotografie ukazuje, že volný okraj je ponechán na 1 - 2 ml a neřízen "pod sítí". V opačném případě bude třeba situaci napravit ve vyšším věku, protože nehty vyrostou a zvlní se nahoru, což bude vypadat velmi neatraktivně.

Stojí za to omezit se v barvě. Mladé dívky by se měly držet v průhledné vrstvě v manikúru. Starší dívky již mohou experimentovat s designem. Jedním z hlavních pravidel je, že nehty by neměly být umělé! Nelze použít gel pro holky do 17 let věku. To platí i pro prodloužené nehty - v mladém věku se stále tvoří a jsou velmi citlivé na podobné účinky.

Jaký může být design školního manikúry

Pravidla vzhledu ve třídách jsou často přísná a neumožňují provedení některých návrhů. Ale krásné myšlenky z obrázků, i přes oblékání, se mohou ze snu proměnit v realitu. Konec konců, 1. září je dovolená, kde bude originální a krásná manikúra vhodná. Níže uvedené fotografie ukazují jasné, ale zároveň relevantní možnosti designu, které můžete přijmout. Možná jsou to tyto myšlenky, které chcete použít na své budoucí manikúru. A teď budeme diskutovat o možnostech manikúry pro 1Září

  1. Jednoduchá a elegantní verze Manikúry pro Den poznání - nehty pomocí průhledného povlaku. Dá perům dobře upravený vzhled. Tento design je vhodný pro první třídy školačky, a pro dívky s přísnými pravidly oblékání ve školách. Šumivý lak může navíc ozdobit měsíčky a přeměnit je v nejlepší stroncium. Ne velké jiskry vypadají mnohem přesněji, takže lépe dávají přednost.
  2. Pastelové barvy a jednobarevný nátěr. Dobře se hodí béžová, růžová a bílá. Jedním z nejpopulárnějších dnes je design Beverly Hills. K zakrytí položit tenkou vrstvu, musíte vzít lak spíše tekutý. Věřte mi, že tento přísný styl je jednou z nejkrásnějších manikúr.
  3. Originální novinové manikúry. Tištěný design je možná jedním z nejzajímavějších a nejrelevantnějších pro dívky ve školní lavici. Místo novin by to mohlo být například kresba vzorců z hodin matematiky. „Tištěný“ tisk v předmětu školní výuky bude výborně vnímán na svátek 1. září. Může to být jeden prst s akcentovaným vzorem a všech deset.
  4. Klasická bunda, ale jinak francouzská manikúra, vhodná pro všechny formy školačky. Pokud to pravidla umožňují, můžete kreslit světelné vzory nebo obrázky. Bílá čára nehtů se navíc může namalovat v nenápadných barvách postele. Máte-li vlastní nápady, například přidat jiskry na manikúru - experiment, nejdůležitější věcí je vždy znát opatření.
  5. Výkresy na nehtech. Sváteční nálada na Den poznání vám umožní přidat některé ne příliš jasné obrázky do vaší manikúry, například listy - odpovídající roční době nebo ilustrace květin s motýly. Nástroje pro krokování vám pomohou při kreslení těchto prvků, ale může být také vhodná tečka nebo štětec. Stejně jako u jiných návrhů školské manikúry je nutné použít měkké barvy nebo průhledný lak. Ve vzdělávacích institucích, ve kterých jsou zavedena pravidla pro oděvy, bude vhodné opakovat vzory tkanin, například můžete opakovat vzor skotské sukně - lehké a jemné buňky. Ale co by třídní učitel dne 1. září neučinil komentáře, bude stačit na to, aby zakryl obraz ne více než jednoho nebo dvou měsíčeků.

Tyto myšlenky, které můžete realizovat již v Den poznání, jsme pro vás vybrali a prezentovali je ve formě sbírek originálních a zajímavých návrhů.

Níže je ve videu příklad služby sako. Podívejte se, jak je elegantní a elegantní. Tato možnost by se nejlépe hodila pro 1. září. Vy sami můžete pomocí gelového pera a obvyklé domácí houby proměnit nerozpoznatelnou běžnou francouzskou manikúru.

Jak jste viděli, ve školním manikúru existuje místo pro realizaci jakékoli fantazie. Nezapomeňte na požadovanou délku nehtů - méně než tři milimetry a dodržujte konstrukční pravidla vaší školy. Pak můžešUžijte si nejen komplimenty od svých přátel a spolužáků, ale také se stal příkladem stylu a správného chování ve vaší škole.