Jaká je kombinace laku na nehty?

Každá z dívek se alespoň jednou zeptala na otázku: „Jaká je kombinace laku na nehty?“ Samozřejmě, že si můžete nechat nehty doplnit svou oblíbenou barvou, nebo ji můžete udělat součástí obrazu. Existuje mnoho možností. Podívejme se na všechno v pořádku.

V zásadě je obvyklé kombinovat lak s příslušenstvím. Například s botami. Pokud jsou vaše boty béžové nebo pískové, bylo by vhodné, abyste si nechty ve stejném odstínu. Také barva laku může být vybrána a pod výzdobou. Pokud máte žluté nehty a chcete je zdůraznit, náramek stejné barvy je zvýrazní. Stejný manévr lze provést s náušnicemi, kroužky a přívěsky. Pokud vaše šaty nebo halenka má tenký pásek jasné barvy, pak zvednout lak, aby odpovídal jeho tón. Není nutné malovat nehty v jedné barvě: pokud máte na náhrdelníku několik barev (například lila a fialová), pak natřete jeden nebo dva hřebíky jednou barvou a druhou nehty.

Mnoho dívek a žen dává přednost malování nehtů barvou rtěnky. Lak na nehty by měl být přirozeně béžový, růžový nebo červený. Můžete si také vybrat lak pro rtěnku: matný lak je vhodný pro rtěnku bez lesku a perlový lesk na rty zvýrazní lak s modulací a jiskry.

Pokud máte přirozeně krásnou barvu očí nebo jste získali barevné čočky, můžete si pro ně vybrat také lak na nehty. Hnědé oči zvýrazňují kávu, čokoládu nebo tmavší odstíny. Zelené oči mohou být rozlišeny a bylinné barvy, a odstíny fialové oblasti. S modrouoči harmonizují broskev a nebe-barevné laky. Pokud jsou vaše čočky neobvyklé barvy nebo je na nich určitý vzor, ​​můžete to opakovat na vlastních nehtech.

Ale většina fashionistas dodržovat klasickou verzi - lak v barvě oblečení. Ale hlavní věc není přehánět to: nechcete vypadat bez chuti? Vyberte si lak na jednu věc z vašeho obrázku. Pod karmínovou sukní vyberte lak stejné barvy. Máte-li bílé šaty, můžete udělat klasickou francouzskou manikúru nebo zcela natřít nehty bílé. Hlavní věc na každém nehtu přidat jiskry nebo krystaly. Pokud vaše oblečení má obrázek nebo ornament, pak by bylo hezké pokusit se to opakovat v manikúru. Pokud nemůžete kreslit, můžete vždy koupit šablony nebo jít do nehtového salonu.

Pokud se s vaším mobilním telefonem neúčastníte, můžete pro něj vždy zvolit lak. Vaše nehty jsou vždy v dohledu, takže pozorně sledujte manikúru, měla by být dobře upravená a svěží. Pokud je váš přístroj vybaven jasným panelem, pak si nechty natřete ve stejném odstínu.

Když je venku venku, všichni nosí lehké, otevřené boty. Prsty a nehty by měly být také v perfektním stavu. Laky na nehty na rukou a nohou mohou být (a měly by) být vzájemně kombinovány. Mohou být obě barvy a různé. Například manikúru lze provádět ve žluté barvě a pedikúru v zelené barvě. Nebo nehty na rukou mohou být broskve a na nohách - šeřík. Existuje mnoho možností. Hlavní věcí není zapomenout na jednu věc.pravidlem je, že laky na nehty by měly být stejné značky, jinak se nehty zdají být velmi neharmonické.

Pokud zjistíte, že je obtížné sladit barvu laku, můžete se podívat na vzorky barev v obchodě (vždy leží poblíž police s laky). Vyzkoušejte je na svém příslušenství, kosmetice a oblečení. Pokud potřebujete pomoc, neváhejte kontaktovat konzultanta - jsou za to a pracují v kosmetických odděleních.

V podstatě je to všechno. Neukládejte na kráse a osobní péči. Být vždy krásný, protože to zlepšuje vaši náladu. A jak víte, kolem šťastných lidí je vždy dobré a slušné prostředí.