Jaká by měla být krásná manikúra pro krátké nehty fotografie

Ruce člověka odhalují jeho vnitřní svět, takže nehty by měly být čisté, dobře upravené, i když jsou krátké a křehké. Krásná manikúra zdůrazňuje nejen dlouhé nehty, ale i krátké. Manikůra je obvykle spojena s dlouhými nehty, ale ne všechny spravedlivé sexuální povahy obdařily dlouhé nehty, a oblékání není vždy dovolit jim nosit. Kromě toho, krátké nehty - to je nejnovější trend módy.

Stylisté a mistři nehtových služeb vyvíjejí tak velké množství moderních designů, že každý najde přesně to, co vyhovuje jejich náladě a příležitostem. Nebojte se experimentovat, i když máte krátké nehty, podle několika jednoduchých pravidel.

Perfektní pravidla pro manikúru pro krátké nehty

Pečlivě zvažte tvar nehtů. Neměli byste honit módu, jako byste měli krátké prsty, pak byste neměli dělat obdélníkový tvar nehtů. Vyberte si oválný tvar, vizuálně zvětší hřebík. Tvar není zvolen správně, pokud je hřeb vizuálně zmenšen.

Slibem krásné manikúry na krátkých nehtech je léčená kůžička. Je lepší ji odstranit speciálními prostředky. Jednoduché prořezávání může zanechat rány, které kazí celý vzhled manikúry. Bez kutikuly krátké nehty, vizuálně prodloužené, což jim dává přesnost a dobře upravené.

Pamatujte, že i když je jeden hřeb rozbitý, všechny ostatní by měly být vyříznuty na stejnou délku. Vzhledem k tomu, že krátké nehty jsou obzvláště výrazné, i v jednom milimetru.

Kromě ořezávání a ukládání může výkres vizuálně korigovat tvar nehtové desky. Svislý pruh - prodlužuje hřebík, takže pokud aplikujete lak na široký hřebík ve středu, přeskakujete hrany, hřebík už bude.

Krátké nehty netolerují objemový design. Nechte myšlenky akrylové manikúry se štuky ve formě růží - až do lepších časů, kdy budete pěstovat nehty.

Vybírejte dekorativní prvky a výkresy tak, aby vypadaly harmonicky, jinak bude manikúra poškozena.

Nelakujte nehty. Stačí dvě nebo tři barvy, abyste získali perfektní manikúru na krátkých nehtech.

Stojí za zmínku, že na krátkých nehtech jakéhokoliv tvaru vypadá klasická francouzská bunda nejlépe. Pro oválné nehty, romantické kresby a květiny budou dělat, používat světlé a světlé barvy laků. Štěstí tmavé barvy s grafickými vzory vypadají dobře a na pravoúhlých nehtech.

Vyrábíme manikúru sami

Návštěva salonu je příjemná a pohodlná, ale jsou chvíle, kdy není čas ani příležitost pobývat někam. Ano, výroba manikúry je schopna rozveselit a přinést nezapomenutelné potěšení. Po pouhých 20-30 minutách obdržíte jedinečnou manikúru, kterou nikdo jiný nebude mít. Stačí si vybrat krásnou manikúruna krátkých fotografiích nehtů a proveďte několik jednoduchých kroků:

  • Sbírejte pilník na nehty a jemně dejte nehtům požadovaný tvar;
  • aby se pokožka změkčila, udělala koupel s mýdlovou vodou nebo speciálním nástrojem;
  • kutikulu lze odstranit oranžovou tyčí jednoduše tím, že ji odtáhnete nůžkami nebo speciálním nástrojem;
  • suché nehty a zakryjte základem pod lakem (lak by měl jít na nehty rovnoměrně a déle);
  • štětcem naneste třemi čistými tahy, nejdříve podél okrajů, pak uprostřed;
  • na koni aplikujte fixační prostředek.

Módní nápady na krátké nehty

Vyzkoušejte si sako nebo měsíční manikúru. Tato sezóna v módě brilantní tipy tisíciletí a zkreslený úsměv line. Nakreslete trojúhelník, vlnu nebo šikmou čáru mezi primární a sekundární barvy.

„Rám“, který je aplikován štětcem v souvislé linii podél kontury celého nehtu, vypadá stejně krásně a módně. Je těžké vykonávat takovou manikúru sami, ale pokud nepoužijete záludné triky: vezměte si šablonu nebo papírovou pásku, rám se dostane rovný a čistý.

Nepřecházejte jednobarevnou manikúrou. Koneckonců, móda je vše ve Feng Shui, jen zvýrazněte požadovaný nehet jinou barvou a energii, kterou tento personifikuje. Podle učení, pokud chcete získat nové sexuální známosti, označte prstenec, symbolizuje nový vztah.

NejjednoduššíZpůsob, jak dostat krásnou manikúru na krátké nehty je použít razítkování. K tomu použijte speciální tisk, který překládá všechny druhy vzorů a výtisků. Kombinace šumivých ozdob se smetanovým lakem je výhodná. Tato manikúra vypadá velkolepě na krátkých nehtech a je velmi jednoduchá.

Ombre efekt vypadá velmi pěkně a moderně. Hlavní pravidlo: aplikovat barvy konzistentně, počínaje světlem, na základně, umístit barvy do tmy, na špičku. S tímto efektem se i ty nejmenší a nejkratší nehty opticky zvýší. Nejlepší ze všeho pro takovou manikúru fit zelená, fialová, šedá, černá, modrá, červená. Pro získání gradientu se použije houba.

Tak, doma, pomocí improvizovaných prostředků můžete vytvořit krásný design, dokonce i krátké nehty nejsou horší než v salonu v duchu moderních módních trendů.

To jsou jen některé nápady, které můžete nezávisle realizovat bez profesionálních dovedností. Od prvního okamžiku nemusíte dostat očekávaný efekt, ale trochu trpělivosti a budete schopni vytvořit mistrovská díla, která potěší vás i ostatní.